Удариха работеща дискотека в Пампорово, персоналът бил без маски
Управителят на хотела: Сигналът е тенденциозен
Удариха работеща дискотека в Пампорово, персоналът бил без маски. Сигналът бил подаден от жена, която била гостенка на хотела. Тя посочила, че в обекат се нарушавали всички противоепидемичните мерки.
"Бяхме в таверната, едното момче от персонала дойде при нас и покани всички – "купонът се вихри, дискотеката отваря тази вечер". Вчера в "Механата" имаше над 100 човека, шведска маса и едно голямо струпване на хора", разказа тя и допълни: "Никой от персонала и от другите не беше с маска. Хотелът предлага спа. Детският кът също работи, там има пак струпване около 20-30 човека. Звънях на горещите телефони.
От София ми казаха ,че трябва да се свържа със съответната община. От РЗИ нямаше актуален телефон, който да ми вдигне целия ден". Управителят на хотела – Райко Кацаров, заяви, че подобни сигнали са тенденциозни. Преди два дни инспектори от здравната инспекция били на проверка.
В протокола пише: "Спазени са изискванията за използване на 50% от намиращите се места в обекта".
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра

Ами пукайте, нали това е целта, населението на земята да се намали поне с 50%!
После ние оцелелите ще разказваме за пандемията!