Удариха работеща дискотека в Пампорово, персоналът бил без маски
Управителят на хотела: Сигналът е тенденциозен
Удариха работеща дискотека в Пампорово, персоналът бил без маски. Сигналът бил подаден от жена, която била гостенка на хотела. Тя посочила, че в обекат се нарушавали всички противоепидемичните мерки.
"Бяхме в таверната, едното момче от персонала дойде при нас и покани всички – "купонът се вихри, дискотеката отваря тази вечер". Вчера в "Механата" имаше над 100 човека, шведска маса и едно голямо струпване на хора", разказа тя и допълни: "Никой от персонала и от другите не беше с маска. Хотелът предлага спа. Детският кът също работи, там има пак струпване около 20-30 човека. Звънях на горещите телефони.
От София ми казаха ,че трябва да се свържа със съответната община. От РЗИ нямаше актуален телефон, който да ми вдигне целия ден". Управителят на хотела – Райко Кацаров, заяви, че подобни сигнали са тенденциозни. Преди два дни инспектори от здравната инспекция били на проверка.
В протокола пише: "Спазени са изискванията за използване на 50% от намиращите се места в обекта".
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

Ами пукайте, нали това е целта, населението на земята да се намали поне с 50%!
После ние оцелелите ще разказваме за пандемията!