Тестват за COVID-19 50% от учителите в Бургаско
14 души сме преболедували коронавирус и няма да се тестваме, каза директорът на СУ „Димчо Дебелянов“ Пейко Стоев
Започна масово тестване на учители за коронавирус. В Бургас изследванията ще продължат през цялата седмица и ще обхванат близо 140 училища в областта. Тестването е доброволно. Пред бТВ директорът на СУ „Димчо Дебелянов“ - Бургас Пейко Стоев каза, че няма да се тества, тъй като вече е преболедувал COVID-19.
50% от учителите в Бургаско са изявили желание да им бъде направен тест за COVID-19. Около 3700 педагози и служители от персонала ще бъдат тествани.
Пред медицинския кабинет на СУ „Димчо Дебелянов“ - Бургас няма струпване на преподаватели.
„51% от колегите желаят да се тестват. Направили сме динамичен график, за да няма струпване пред кабинета“, заяви Стоев.
“Реших да се тествам, за да съм информиран. Предпазвам себе си и околните по този начин”, каза пък преподавателят по история Любомир Василев.
Как се делят 5,3 милиона паунда? Деца, внуци и вдовица се хванаха за гушите за богатството на звезда от Хари Потър
ОДМВР-Бургас отличи двама полицаи за драматично спасяване на жена от удавяне на Моста
Касиерка в политическа партия ужили наивници, източи им 1,5 млн. лева
БДУ разширява международната си академична мрежа с ново партньорство с Университета „Къркларели“
Признание за Южното Черноморие: РАО „Тракия“ избра Царево за своето голямо заседание
Вътрешният министър: Ще изненадам Пеевски - санкциите "Магнитски" важат и в България
Бургас се „гмурка” в първия уикенд на юли с летен заряд
600 милиона евро тръгват към регионите! Валентин Тончев става новият силен човек за общинските милиарди
Вкусова експлозия: Сочен домашен сладкиш със сини сливи, черен шоколад и орехи
Ченгета опитаха да арестуват проститутка на работното й място, тя скочи на бой
Внимавайте с тях: 4 зодии, които отвръщат на удара по начин, който трудно се забравя
14-годишен тероризира граждани в Париж: Дай ми две евро или ще те опръскам с вода

УЧИТЕЛ-НАХАКАЙ си го сам.