Трагедия в Свищов, дете почина след изтичане на газ от бойлер
Първоначалната информация е за токов удар, по-късно стана ясно, че става дума за инцидент с газов бойлер
Трагедия в Свищов. 2-годишно дете е починало при инцидент с бойлер в дома му. През нощта лекарите се бориха за живота на майката, която е тежко пострадала, съобщава Нова телевизия.
Първоначалната информация бе за токов удар, по-късно стана ясно, че става дума за инцидент с газов бойлер и вероятната причина за смъртта на детето е задушаване. Какво се знае до момента и какво е състоянието на майката на детето?
„Снощи след 00 часа е получен сигнал. Екипите на Спешна помощ установяват, че детенцето е починало, а майката е в тежко състояние. В самото начало е съобщено за токов удар от бойлер. След това става ясно, че в банята всъщност е имало газов бойлер. Става дума за изтичане на газ и задушаване“, обясни кметът на Свищов Генчо Генчоев.
Той допълва, че опасност за живота на майката няма. По-късно през деня от МВР ще дадат подробности за случая.
Тревожни данни за Бургас: 27 деца пострадаха с тротинетки за година
Сеута показа колко лесно миграцията разделя Европа
Поморие сваля цената на дървата за огрев, нов зелен кът ще преобрази кв. „Св. Георги“
Майката на Ангел Рангелов след побоя над непалци: Живея в кошмар, тази компания е като секта
Митрополит Николай ще опее Георги Кузев, погребват го на 14 август в Кричим
Кабинетът ще търси нов европейски прокурор от България, рестартира избора
Мюфтийството се оплака от джаз концерт в Банско
Путин заплаши ЕС: Русия ще задържа европейски кораби в отговор на арести на руски съдове
100 евро за асансьор? Снимка от хотел в Златни пясъци разпали скандал
Царево посреща Пристан на спасение с Маргарита Хранова, Кварто квартет и православни песнопения
Съдът пусна двамата обвинени за побоя над непалци в Пловдив
Tъжната история на Рокардо Аройо - актьорът, изиграл образа на Висенте Марото в "Новите съседи"

Вероятно бойлера е монтиран от някой ,,майстор разбирач,, ...и белята станала.....Дано майката се оправи по-скоро......