Първи арест у нас на собственик на заведение заради нелегално ковид парти
Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа
Собственик на заведение е арестуван, тъй като не е спазвал забраната кръчмите да работят по време на извънредната обстановка заради пандемията от COVID-19, съобщава "Монитор". Полицаи от участъка в Ракитово са задържали собственика на заведението в Костандово, което въпреки наложените ограничения и мерки работи и е било пълно с празнуващи възрастни и деца. Снощи екипи от участъка извършили проверка на кафе-аперитив в Костандово, където се вихрел купон.
Вътре органите на реда установили празнуващи общо 21 възрастни и 15 непълнолетни. Освен че кафенето работи въпреки наложените ограничения във връзка с епидемиологичната обстановка, всички хора в него, в това число и персоналът, били без предпазни маски.
Полицаите установили самоличността на намиращите се в помещението. Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа.
Предстои на всички пълнолетни лица, присъстващи на празненството, да бъдат съставени актове за нарушаване на заповедта на министъра на здравеопазването относно задължителното носене на предпазни маски на обществени места при струпване на повече хора.
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата
Kаруца блъсна 12-годишно момиче на пътя между две села край Стара Загора

Ганьо разбира като му кажеш...со кротце...со благо...и не со мало,ами со МНОГО КЬОТЕК.....и тогава си сяда на задника и мирясва.,щото няма мърдане.....
Е толкова ли беше трудно да се спазват разпоредбите ........да не беше отварял заведението и нямаше да има проблеми.....