Първи арест у нас на собственик на заведение заради нелегално ковид парти
Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа
Собственик на заведение е арестуван, тъй като не е спазвал забраната кръчмите да работят по време на извънредната обстановка заради пандемията от COVID-19, съобщава "Монитор". Полицаи от участъка в Ракитово са задържали собственика на заведението в Костандово, което въпреки наложените ограничения и мерки работи и е било пълно с празнуващи възрастни и деца. Снощи екипи от участъка извършили проверка на кафе-аперитив в Костандово, където се вихрел купон.
Вътре органите на реда установили празнуващи общо 21 възрастни и 15 непълнолетни. Освен че кафенето работи въпреки наложените ограничения във връзка с епидемиологичната обстановка, всички хора в него, в това число и персоналът, били без предпазни маски.
Полицаите установили самоличността на намиращите се в помещението. Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа.
Предстои на всички пълнолетни лица, присъстващи на празненството, да бъдат съставени актове за нарушаване на заповедта на министъра на здравеопазването относно задължителното носене на предпазни маски на обществени места при струпване на повече хора.
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА

Ганьо разбира като му кажеш...со кротце...со благо...и не со мало,ами со МНОГО КЬОТЕК.....и тогава си сяда на задника и мирясва.,щото няма мърдане.....
Е толкова ли беше трудно да се спазват разпоредбите ........да не беше отварял заведението и нямаше да има проблеми.....