Първи арест у нас на собственик на заведение заради нелегално ковид парти
Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа
Собственик на заведение е арестуван, тъй като не е спазвал забраната кръчмите да работят по време на извънредната обстановка заради пандемията от COVID-19, съобщава "Монитор". Полицаи от участъка в Ракитово са задържали собственика на заведението в Костандово, което въпреки наложените ограничения и мерки работи и е било пълно с празнуващи възрастни и деца. Снощи екипи от участъка извършили проверка на кафе-аперитив в Костандово, където се вихрел купон.
Вътре органите на реда установили празнуващи общо 21 възрастни и 15 непълнолетни. Освен че кафенето работи въпреки наложените ограничения във връзка с епидемиологичната обстановка, всички хора в него, в това число и персоналът, били без предпазни маски.
Полицаите установили самоличността на намиращите се в помещението. Спрямо 39-годишния собственик на обекта е образувано досъдебно производство, а той е задържан в ареста на РУ-Велинград за срок от 24 часа.
Предстои на всички пълнолетни лица, присъстващи на празненството, да бъдат съставени актове за нарушаване на заповедта на министъра на здравеопазването относно задължителното носене на предпазни маски на обществени места при струпване на повече хора.
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева

Ганьо разбира като му кажеш...со кротце...со благо...и не со мало,ами со МНОГО КЬОТЕК.....и тогава си сяда на задника и мирясва.,щото няма мърдане.....
Е толкова ли беше трудно да се спазват разпоредбите ........да не беше отварял заведението и нямаше да има проблеми.....