Сигнал до Флагман.бг! Бургаски полицаи ни дебнат на коварни места, внимавайте!
Глобените вече са хиляди, крият камери на бързи отсечки с ограничение от 50 км/ч
Флагман.бг получи десетки сигнали в последните две седмици за глобени шофьори за превишена скорост в Бургас. Нарушителите обикновено са заснемани с камера с между 20 и 30 км/ч над позволеното, а участъците, в които са спипани в крачка са на входно-изходните артерии на града. Тънкият момент е, че там позволената скорост е 50 км/ч.
От началото на годината, почти постоянно има камера на изхода на Бургас към кв.Ветрен. Полицаите дебнат малко преди отбивката за Пети километър, където почти никой не се движи с 50 км/ч.
Другото място е в посока Созопол, преди табелата за изход от града, а трето – след ж.к.“Меден рудник“ към Средец.
Администраторът на фейсбук групата „Шофирай в Бургас“ Иван Христов Иванов показа точното местоположение на полицейския екип. Избраната позиция е много интересна, защото е доста извън населеното място – поне на километър от последния светофар в ж.к."Меден рудник".
Реално няма основания ограничението да е 50 км/ч, всички приложения и карти посочват, че максимално допустима скорост от 90 км/ч, което навява на мисли, че доскоро действително това е било ограничението, но изглежда е променено.
Пишете ни на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук

има знаци от време оно дето трябва да бъдат премахнати...
Къде се покри този водач на народното недоволство ?