Коя е най-опасната поза под завивките
За най-безопасна позиция се счита класическата мисионерска поза
Знаете ли, че едни от най-практикуваните пози под завивките може да са и най-опасните по време на секс? Поне твърдят изследователи на плътските ласки. Най-опасната поза за секс е каубойката. При нея жената е отгоре и макар за нея да е добре, то със сигурност някои господа страдат доста от желанието на половинките си да контролират темпото и оргазмите си.
Оказва се, че тази поза е виновна за половината от фрактурите на пениса. В тази позиция членът е доста по-уязвим, имайки предвид, че жената контролира мъжките гениталии с цялото си тяло, стоварвайки цялата си тежест върху него. Ако ъгълът на проникване не е правилен, то не е изключено вместо с удоволствие да се сдобиете с преглед при чичо доктор. За жената нараняването е минимално, но гигантско за пениса.
За най-безопасна позиция е посочена класическата мисионерска поза. Тогава няма опасност пенисът на вашия партньор да попадне в 29% пречупени мъжки гордости. Когато мъжът контролира и налага темпото на секса, има по-добър шанс да спре неправилното проникване и последствията от него.
Повечето фрактури са вследствие на хетеросексуален секс, по-малко счупвания има при хомосексуалните двойки.
Баба от Зидарово даде 5000 евро на ало измамник за спешна операция на близък
Бизнес форум „Кошер“ 2026: Новият формат за практическо развитие, иновации и нетуъркинг
Важно за 15 август! Затварят Стария Несебър за автомобили
Слънчев бряг се пръска по шевовете: Хотелите са пълни на 100%
След „Одисея“ всички искат да посетят този малък остров край Сицилия
Внимание! 4 дни ограничения на АМ "Тракия"
Мъж е арестуван, след като се качи на покрива на болница и започна да се взира в пациентите
Войната в Украйна наля до 22 млрд. долара в режима на Ким Чен Ун
Разкриха тайник с 8 иракчани в микробус на границата с Гърция
Лекар предупреди за опасна грешка с климатика в жегите
Ето ги "ловците на педофили", пребивали Георги Кузев над час на Младежкия хълм (СНИМКИ)
Веско Маринов пусна слънчева централа за над 1 млн. евро край Полски Тръмбеш

уй