Рафи и Стефан Илчев ще участват в новия сезон на „Като две капки вода”
Рафи бе звездата на първия сезон, а Стефан Илчев - победителят от седмия
Двама бургазлии, които спечелиха симпатиите с участието си в музикалното шоу „Като две капки вода” ще се върнат в 9-ия сезон. Рафи и Стефан Илчев са почти сигурни участници във формата, който ще стартира съвсем скоро, твърдят колегите от Блиц.
Рафи Бохосян е любимец на продуцента Маги Халваджиян, превъплащава се отлично във всякакви роли и е широко скроен, което допада на зрителите. Стефан Илчев е другият бургазлия, който вече е подписал договор за участие в новия сезон.Той блесна като блестящ имитатор в последната кампания и спечели формата.
Идеята е от всеки сезон да има по един участник. Голяма част от имената вече са избрани от продуцентите. Другите известни българи, които ще се включат в шоуто са Къци Вапцаров или Стефания Колева, Азис, Софи Маринова, Поли Генова, Люси Дяковска или Михаела Маринова и Фики Стораро.
Както вече Флагман.бг писа водещи ще са Васил Василев-Зуека и Герасим Георгиев-Геро.
Всички правим тази грешка: Тези ястия, стават по-здравословни, но чак на следващия ден
Взимаме повече пари заради новите ваучери за храна
Даниел Бачорски побесня, изрече гневни думи
Царевичното брашно крие тайна? Здравен ефект, за който малцина подозират
Левът изчезва от банкоматите от 1 януари: Как ще теглим евро през 2026 г.
Влаковете тръгват по ново разписание
Съпричастност с монети: Варна показва как се гради доброто
Велико Търново се обедини в маратон с кауза
Мистерията с бетонираните тела, изплували от Дунав, свързана с изчезналите милиони от Белград
Шамани се опитаха да предскажат победителя в изборите в Чили, но духовете мълчат
Явор Божанков: Арогантността на властта събори правителството, не бюджетът
Крал Чарлз III с обнадеждаваща новина за битката си с рака
