Полицаи щурмуваха хотелски стаи в Слънчев бряг, несебърлия ги превърнал в наркооранжерия (СНИМКИ)
Арестуваният е на 47 години
Полицаи разбиха наркооранжерия за отглеждане на канабис в хотелски комплекс в Слънчев бряг. Акцията е на служители от отдел Криминална полиция при ОДМВР-Бургас и Районно управление-Несебър.
Специално пригодените хотелски стаи са стопанисвани от 47-годишен несебърлия.
При проведена специализирана полицейска операция са намерени и иззети - ръчно изработени и съобразени с кубатурата на помещенията филтри за неутрализиране на отделяната от растенията миризма, 11 нагряващи лампи с алуминиеви рефлектори, пригодени за отдаване на изкуствена светлина, специално инсталирана вентилационна система, уред за измерване на температура и влага, преобразуватели за ток, както и пет туби с различна вместимост, съдържащи различни подхранващи и наторяващи течности.
От оранжерията са иззети над 100 конопени растения, отглеждани в саксии.
Несебърлията е задържан за срок от 24 часа, като по случая е образувано бързо производство. Материалите, събрани до момента, са докладвани в Бургаска районна прокуратура.
Очаквайте подробности във Флагман.бг!



Скандал с Марк Хамил и Доналд Тръмп
Етническо напрежение тлее в Габрово заради масово сбиване
Как да приготвим домашен шоколад - сладкиш без захар
Цените на храните в световен мащаб растат
Как вашата зодия влияе на реакциите и решенията ви - астрологията в ежедневието
Проф. Каприев: Тънем в невежество, защото политиците искат послушен електорат, за тях сме марсианци
Българска супа от домати - свежа рецепта за топли дни
Испанка със симптоми на хантавирус след полет със заразен пътник от круизния кораб "Хондиус"
Голям скандал във Варна: Кметът иска оставката на главния архитект
Фицо носи на Путин послание от Зеленски
Тази сметка от гръцки ресторант превъртя мрежата
Зуека се връща в България, но няма да се качи на сцената за финала на Капките

Но за това стават, както и за кочини.
Напред , можем да направим най голямата кочина в европа, а свинското месо с марката "Слънчев бряг" ще се търси