Историческо: Джо Байдън назначи трансджендър за зам.-министър
Рейчъл Левин е транссексуален експерт по педиатрия и психиатрия
Новоизбраният президент на САЩ Джо Байдън, който трябва официално да встъпи в длъжност след ден, обяви по-рано днес, че е номинирал за заместник-министър на здравеопазването Рейчъл Левин - транссексуален експерт по педиатрия и психиатрия, съобщава NBC News. Към момента Левин е директор на здравеопазването в щата Пенсилвания, а назначаването му е "исторически" прецедент в историята на САЩ.
"Д-р Рейчъл Левайн ще осигури стабилно лидерство и основни познания, от които се нуждаем, за да прекараме хората през тази пандемия - независимо от техния пощенски код, раса, религия, сексуална ориентация, полова идентичност или увреждане - и ще отговори на обществените здравни нужди на страната ни в тази критична ситуация и след това", заяви Байдън.
"Тя представлява исторически и висококвалифициран избор за подпомагане на здравните политики на нашата администрация", пише още в своите мотиви Байдън.
Демократите ще поемат контрола над Горната камара на Конгреса тази седмица, която трябва да потвърди назначенията на президента.
Как България ще съсипе пчеларството си
Внимание шофьори! Ако ви спрат полицията ще ви проверяват и за тези неща
Внезапно почина бивш футболист на Бешишкташ
Шарън Стоун: Робърт де Ниро се целува най-добре
Майката на Гала си сложи зъби за 10 хил. евро
Мотористи в стачна готовност заради Гражданска отговорност
Манол Пейков: След като разбрах, че няма да ставам депутат, изпитах отдавна забравено чувство за свобода, почти граничещо с еуфория
Тази майка призна, че спи в едно легло с 24-годишния си син
Малкият Боян отново се бори за живота си, семейството му има спешна нужда от помощ
Нова ера за Телец, Близнаци, Везни и Стрелец
Лудогорец май се сбогува с титлата след загуба с 1:2 от ЦСКА 1948
Аномалия с времето: В неделя ще е почти лято, но после всичко се променя

Това нещо на снимката горе не е добър пример за поколенията! Няма 3-ти пол, Не е съществувал 3-ти пол и Никога няма да го има!
П.С.: този, който се закача със Религията, Биологията, Химията и Психологията.
Далеч не е стигнал! Голата истина винаги лъсва на яве!