Зуека нарисува 42 картини за месец, продаде ги за 8 бона
Популярният актьор не бе хващал четката от дете
Обичаният телевизионен водещ и актьор Васил Василев-Зуека е нарисувал 42 картини за месец в локдауна и е успял да продаде 11 от тях за 8 бона. Актьорът не беше хващал четката от поне 20 години, но изглежда страстта му към изкуството се е възобновила заради пандемията и той е успял да намери вдъхновения въпреки тежките времена.
Всяко от произведенията на Зуека е било на стойност между 600 и 800 лв. „Не се приемам на сериозно и със сигурност не мога да нарека себе си художник“, сподели пред Георги Любенов актьорът, който преди дни представи две от картините си в Националната оптимистична изложба на групата „Купи изкуство“ във Фейсбук.
Всъщност Василев рисува от ранна детска възраст, но покрай кариерата си в телевизията и театъра тази негова страст бе останала на заден план. Тя обаче се възобновила в началото на извънредното положение и помагайки на сина си в рисуването, любовта на актьора към четката се възобновила.
Историята на опожарения Анхиало събира в Поморие три града от две държави
Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете
Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши
Подробности за драмата с 3-годишното дете и крокодилите
Съдът вкара зад решетки жена, за която прецени, че лъже за изнасилване
Жестока съдба: Баща осакатен на пътя, минути по-късно друга катастрофа отне живота на 6-годишния му син
Познат на полицията нанесе брутален побой в центъра на София
Кошмар: Мъж падна от 12-ия етаж върху млада жена и я уби
Известна инфлуенсърка и гаджето ѝ намерени разстреляни
Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро
Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID
Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП
