Руски политик нарече арестуваните за щурма на Капитолия "политически затворници"
САЩ наричат протестиращите в други страни "борци за свобода", но когато това стане в дома им, започват репресии
Поддръжниците на действащия президент на САЩ Доналд Тръмп, участвали в щурма на Капитолия във Вашингтон, които сега са изправени пред дълги затворнически присъди, ще бъдат политически затворници. Така те бяха наречени от говорителя на Държавната дума Вячеслав Володин, съобщава РИА Новости.
Той отбеляза, че американските власти наричат участниците в неразрешени протести в други държави борци за свобода и демокрация. „Когато обаче същото се случи в самите САЩ, те наричат протестиращите вътрешни терористи. Заплашва ги затвор от 15-20 години. Ако това стане, тези хора ще бъдат на практика политически затворници. Нека наречем истински имена “, каза председателят на долната камара на парламента.
Володин припомни, че Москва винаги се е противопоставяла на насилствени действия, докато Вашингтон, напротив, ги е насърчавал. „Винаги сме били против това и вярваме, че е неприемливо. Борбата за власт, която се разгърна между двете водещи партии на Съединените щати, доведе до щурм на парламента и до човешки жертви ", каза той, като отбеляза, че американските елити противопоставят американците с различни политически предпочитания помежду си, а също така посяват раздори сред тях на расови, религиозни, джендър принципи и други.
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
Радев свика спешна среща с бизнеса
Има важни поверия за 14 май
Новата парти локация на Бургас - Tanira Beach, открива сезона ударно с топ звезди
Спокойно време на морето
14/05/2026, Четвъртък 07:40
0
10 лесни и вкусни рецепти за вечеря, които ще ви спестят време
13/05/2026, Сряда 22:00
0
ПСЖ готви трансферната бомба на годината
13/05/2026, Сряда 21:29
2
Дара с големи шансове за успех утре в "Евровизия"
Идеалният партньор според зодията
Подробности за жестокото убийство в Монтана
Тръмп при Си Дзинпин: Ще има ли сделка за Иран и Тайван
Приключението "Черноморски път" завърши успешно
Съвети за кариерно развитие според зодията

https://i.postimg.cc/htTjBq6R/Es-CSMDl-XYAY7-VPE.png
Ако аз го пусках, щях да ползвам точно тая локация,без никакви предпазни мерки. Сериозно, просто района е кошмар за сателитно наблюдение. Всеки келеш може да хоства сайта от мобилния си телефон,и да прави резервно копие на диск.
Когато насърчават сблъсъци и протести в други точки на света, наричат това борба за справедливост и демокрация, честни и справедливи искания!
Когато обаче същото се случи в тяхната кочина- тогава това е тероризъм, бунт, престъпление!
И светът търпи това, защото няма избор- САЩ винаги са се налагали от позицията на силата и кръвопролитието! Ако не подкрепяш мръсните им действия-просто те смачкват!
Демокрация по американски, сър!