Кошмар: Ченгета гледали всеки ден как бият майката-убийца от Сандански
Братът на Кристина разкри ужасяващи подробности за семейния й живот
Ченгета от полицейското управление в Сандански са били свидетели на ежедневния тормоз и побой, който майката от Сандански, убила двете си малки деца, е преживявала години наред в "семейното" огнище. Разкритието дойде от брат й Илиян в телевизионно интервю.
Той обясни, че все още не говори със сестра си Кристина за покойните деца, защото го е страх как би й се отразила темата. Но впечатленията му за нея били за един сдъвкан и изплют човек, който изобщо не осъзнава какво е сторил.
"Тя е изтезавана психически. Последните месеци почна много често да ми звъни и да се оплаква от тормоза у дома, затова я посъветвах да се прибере вкъщи, за сезираме институциите, да наемем адвокат и да се приключи с този ужас. Тя спечели делото срещу бащата на децата си за домашно насилие и оттогава усещам една утеха в нея, защото преди това тя много се страхуваше за това дело, тя беше изгубила всякакво доверие, че някой може да ѝ помогне и че ще бъде признато едно престъпление, извършвано с години буквално в задния двор на полицията, защото къщата им е по-близко до Районното управление, отколкото служебния полицейски паркинг", обяви Дунчев.
Първият сигнал до 112, който Кристина подава е от октоври 2020 година. След като двамата съпрузи подписват предупредителни полицейски протоколи един към друг тя се прибира в дома на своите родители, придружена от полицаите, коментира адвокатът й. Срещнах се с нея и след убийството на децата. Тя не отговаряше и не реагираше на моите въпроси. Гледаше в една точка и в един момент каза само: "Съжалявам за всичко, което се е случило.", разказа юристът.
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026

Можеше да минеш метър.... с условна....
Сега ша си блъскаш простата глава у стената,докато си жива......ама...кел файда...
Абе тъпак, как може да "изръсиш", такава глупост бе, ами само за тази измишльотина, никой човек, не би повярвал на нито повече!
Много я биели, много я тормозили, ама не се прибрала при същите тези близки, които сега се мъчат да я оправдаят с гнусни и просташки лъжи.