×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бурята „Байрон“ блокира Гърция: Червен код и затворени училища
  • България предлага жп линията Русе–Горна Оряховица да бъде включена за финансиране в Механизма за свързване на Европа
  • Украински дрон атакува Чечения и руски региони: Разрушения и пожари, ПВО на Русия реагира
  • Преговорите между украинска и американска делегация в Маями приключиха
  • Днес теглят жребия за Световното първенство
  • Сметната палата сезира прокуратурата за тежки нарушения в Министерството на културата
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потвърдено! Рачков аут от „Капките“, но ще получи ли собствено шоу по Нова ТВ?


Потвърдено! Рачков аут от „Капките“, но ще получи ли собствено шоу по Нова ТВ?
Маги Халваджиян е трябвало да приготви 150 хил.лева хонорар само за Рачков, което му се е видяло нерентабилно за това шоу и е предложил на бургазлията нов проект
18 Януари 2021, Понеделник, 19:57 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив

За 16 години се превърнахме в най-добрата двойка водещи, сега е ред да го направим с Геро, каза екранният му партньор Васил Василев-Зуека

 

Бургазлията Димитър Рачков няма да е водещ на новия сезон на „Като две капки вода“. Новината потвърди екранният му партньор Васил Василев-Зуека, който в интервю пред колегите от вестник „24 часа“ разкри, че през февруари, в новия сезон на Капките, ще се появи с Герасим Георгиев-Геро.

„За 16 години се превърнахме в най-добрата двойка водещи, сега е ред да го направим с Геро“, каза Зуека. Той потвърди и друга новина – че тазгодишното издание на музикалното шоу ще събере най-добрите участници от предишни сезони.

За оттеглянето на Димитър Рачков от „Капките“ се спекулира отдавна.

Първият проблем бе високият хонорар, който той е искал от продуцентите. Според столичен всекидневник Рачков настоявал по 12 хил.лева на предаване или близо 150 хил.лева за сезона, което се видяло твърде висока сума на продуцента Маги Халваджиян.

Според мнозина Рачков има самочувствие да поиска висока цена за услугите си, защото определено внасяше колорит в предаването. Други обаче го определят за „твърде инфантилен“.

От миналата седмица се твърди, че той отново ще работи с Халваджиян, но в друг проект, който ще стартира напролет – собствено шоу по Нова ТВ. Предаването ще е веднъж седмично, а Рачков ще изненада зрителите с уникален формат, непознат за България, твърдят негови близки.

Днес обаче стана ясно, че Нова ТВ съвсем скоро ще има нов собственик. Комисията за защита на конкуренцията даде зелена светлина на “Юнайтед Медия“(собственик и на Виваком) да придобие телевизията и всичките й канали. Досегашните собственици – братята Кирил и Георги Домусчиеви инвестираха смело в собствена продукция и със сигурност биха подкрепили проект на Рачков, но дали „Юнайтед Медия“ ще продължат тази политика – предстои да разберем съвсем скоро.


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
9
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Ученици и учители искат 40-минутни часове Ученици и учители искат 40-минутни часове 05/12/2025, Петък 22:00 1
Флагман.БГ Радикални промени за три зодии Радикални промени за три зодии 05/12/2025, Петък 21:19 0
Тервел ИЛИЕВ Кой ще спечели "Игри на волята" Кой ще спечели "Игри на волята" 05/12/2025, Петък 20:00 3
Тервел ИЛИЕВ Канцлерът Мерц защити немските пенсионери Канцлерът Мерц защити немските пенсионери 05/12/2025, Петък 18:40 1
9
Коментара по темата
9.
*********
20.01.2021 16:03:59
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
8.
Рачков
19.01.2021 07:38:12
3
2
Евала на Рачков, ний бургазлий работим за себе си
7.
РАЗБИРА СЕ
19.01.2021 06:57:56
5
10
Че ще му се получи новото шоу......
Защото се посещава от такива дебили като него ,които изпадат в екстаз и припадъци от тъпите му скечове.....А те не са малко....
Къде 80 % -та от населението според изказването на известен професор.....
6.
Жоро
19.01.2021 04:54:44
8
9
Тоя бездарен късок се взема за Дани Де Вито. Освен по ръста по друго не си приличат. Явно му трябват повече пари не само за силиконов на новата изгора и кучетарници, Ами и да спасява брат си от правосъдието с вечните му нарко изцепки. Кой знае че, зад високите му дувари може да има я висока трева, я друго?
5.
Рачков
18.01.2021 22:52:05
17
13
е смешник...никога не ми е бил приятен за гледане.
4.
Сандо
18.01.2021 21:45:37
15
17
Всеки ден ли за този бездарен палячо, излагате се вече, между другото видно от кадрото що Марийка го е оставила.
3.
TNT
18.01.2021 20:35:27
4
11
Ху ис дис гай Джордж ?
2.
Черепа
18.01.2021 20:32:16
13
30
Елементарен палячо,един и същи репертоар,изтрити шеги и лиготии. По добре да си вземе почивка. Не искам да го гледам.
1.
Ха ха ха
18.01.2021 20:31:16
10
21
На кой му пука.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ученици разкриват бъдещето: Бургас през 2050-та ще бъде технологична столица на културата Ученици разкриват бъдещето: Бургас през 2050-та ще бъде технологична столица на културата Млади таланти вдъхновиха кмета с проект, който превръща Бургас в екологичен и културен хъб на бъдещето Синоптиците към бургазлии: Това ще е най-дъждовният Никулден! Синоптиците към бургазлии: Това ще е най-дъждовният Никулден! Няма да ни спрете, чакаме си празника, отвръщат родените и живеещи до морето, закриляни от Чудотвореца Заповядайте пред Пантеона в Бургас, за първи път тук има Коледно градче Заповядайте пред Пантеона в Бургас, за първи път тук има Коледно градче Ръководителят на ЦАУ „Зора“ д-р Георги Митев кани всички свои съграждани и гости в Морската градина до Нова година  Посмъртно отличие за Теодор Стоев: „Ключът от Кулата“ за мецената, изградил храм в Бургас Посмъртно отличие за Теодор Стоев: „Ключът от Кулата“ за мецената, изградил храм в Бургас Навръх Никулден градът почита един от най-тихите, но значими дарители в новата си история Как да премахнете жълтите петна от възглавници Как да премахнете жълтите петна от възглавници Ето ефикасен трик Актрисата Ива Трифонова роди син на дуетната си половинка Валери Еличов Актрисата Ива Трифонова роди син на дуетната си половинка Валери Еличов Една година не достигна на барда, за да изравни рекорда на някогашният директор на Музикалното училище Стефан Лалчев - баща на естрадна звезда Кой ще спечели "Игри на волята" Кой ще спечели "Игри на волята" Победителят със сигурност ще е мъж За Никулден кметът Димитър Николов награди над 550 амбициозни и будни деца За Никулден кметът Димитър Николов награди над 550 амбициозни и будни деца Критериите -  високи постижения в образованието, науката, изкуствата и спорта Страхува ли се Ландо от "Лудия" Макс във Формула 1 Страхува ли се Ландо от "Лудия" Макс във Формула 1 В Макларън остават спокойни 73-годишен българин е задържан за опит за убийство 73-годишен българин е задържан за опит за убийство Екшънът се случи в град Казанлък
Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия Лионел не сложи Роналдо и Португалия сред основните конкуренти на Аржентина Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер Разпределителят направи 7 точки, 5 от блокада САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години Американската стратегия за национална сигурност очертава мрачен анализ: спад на раждаемостта, масова миграция, икономическа стагнация и политическа криза застрашават бъдещето на континента Netflix купува Warner Bros. и HBO Max за 72 млрд. долара - най-голямата сделка в историята на Холивуд Netflix купува Warner Bros. и HBO Max за 72 млрд. долара - най-голямата сделка в историята на Холивуд Администрацията на Тръмп ще разгледа всяка сделка между Netflix и WBD, а някои анализатори очакват да последва политическа и правна битка. RSV набира скорост по света и причинява тежки респираторни, сърдечни и неврологични усложнения RSV набира скорост по света и причинява тежки респираторни, сърдечни и неврологични усложнения Специалистът Иън Уий от Сингапурската многопрофилна болница обяснява, че около 5–10% от хората, които изглеждат като цяло настъпили, са заразени с RSV Ампутираха крака на бащата на Меган Маркъл, бори се за живота си Ампутираха крака на бащата на Меган Маркъл, бори се за живота си Новината беше съобщена от сина му, Томас-младши, който даде актуална информация за състоянието на баща си Масова смърт на пингвини в Южна Африка Масова смърт на пингвини в Южна Африка Учени предупреждават, че колониите на африканския пингвин са на ръба на колапс и че са нужни спешни мерки за ограничаване на риболова и защита на екосистемите Правителство, синдикати и работодатели се разбраха за Бюджет 2026, в понеделник го внасят в НС Правителство, синдикати и работодатели се разбраха за Бюджет 2026, в понеделник го внасят в НС Още днес Министерството на финансите ще предостави готовия проектозакон и актуализираната средносрочна прогноза на социалните партньори. През почивните дни предстои работа по бюджетите на НЗОК и ДОО Български шофьор задържан в Гърция за каране в насрещното на магистралата Атина–Солун Български шофьор задържан в Гърция за каране в насрещното на магистралата Атина–Солун Инцидентът повдига въпроси за безопасността на пътя и поведението на професионалните водачи, включително шофьорите от България, пътуващи през Гърция Ейми Шумър разкри истинската причина за отслабването си с 23 кг Ейми Шумър разкри истинската причина за отслабването си с 23 кг Актрисата казва, че именно коментарите в социалните мрежи са я подтикнали да се подложи на по-задълбочени медицински изследвания
Бойко Борисов Бойко Борисов Изнасям три деца по комшиите. Те комшиите се възмущават вече. Виждам, че другите партии мълчат, но животът е колело и ще дойдат и пред техните къщи Виц на деня Виц на деня - Докторе, вярно ли е, че здравето не се купува с пари?
- А бе кой ви пълни главите с тези глупости?!
Виц на деня Виц на деня Едно време жените готвеха като майките си, но днешно време пият като бащите си! Статус във фейсбук Статус във фейсбук Тези мъже, които се имат за много хитри, да не забравят, че и на дявола някой е сложил рога!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори