×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Руски кораб е потънал край турския бряг на Черно море


17 Януари 2021, Неделя, 14:10 ч.
Автор: Флагман.БГ

Поради лошите метеорологични условия операцията по издирване и спасяване е трудна

Руски сухотоварен кораб е потънал край брега в региона на Инкуму в турската провинция Бартин в Черно море, предава руската редакция на „Анадолската агенция“, цитирана от Нова тв.

Губернаторът на провинция Бартин Синан Гюнер обяви началото на операция за спасяване на около 15 членове на екипажа, за които се смята, че се намират на три спасителни лодки. 

"Няма информация за крушението или потъването на спасителните лодки. Поради лошите метеорологични условия операцията по издирване и спасяване е трудна, спасителите изпитват затруднения да достигнат района на бедствието “, каза Гюнер. 


В категории: Животът


5
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Бургазлии задържани за кражба на кабели Бургазлии задържани за кражба на кабели 29/01/2026, Четвъртък 09:36 0
Тервел ИЛИЕВ Костадин Костадинов: Благодаря на Румен Радев Костадин Костадинов: Благодаря на Румен Радев 29/01/2026, Четвъртък 08:24 12
Тервел ИЛИЕВ Ева Кикерезова напусна БНТ Ева Кикерезова напусна БНТ 29/01/2026, Четвъртък 07:40 2
5
Коментара по темата
5.
Бай- ка
17.01.2021 19:46:32
1
0
За една овца губер на тор стана каймаканина.
4.
Бай-Ка
17.01.2021 19:32:59
1
0
С "Котаракът в чизми" и маркиз дьо Карабах
заповядайте в "Кавказ", ако не на "Свежест" може да отседнете. Курорт е.
3.
Турчин
17.01.2021 19:23:54
0
0
Черно мореВижте знамето на турчинаО, ако видях такъв, преди да умраАко можех да падна на вашата почваРазклащам глазуритеАко нанижа перли по твоя пътНека бурите да спратДайте път на турското знамеЩе преминем КавказЩе добавим слава към турскотоСлавното знаме на турчинаЩе закачим Туран на ръкаАзербайджанско знамеЩе висим в Карабах.
2.
А1консултанта
17.01.2021 17:53:55
0
1
Странно,за известно време корабът е бил под Бг флаг : «Последний раз судно заходило в российский порт в декабре под флагом Палау ,ушло из Ростова-на-Дону 19 декабря 2020 года.После российского флага фрегат ходил сперва под флагом Болгарии, а затем Камбоджи.»
1.
А1консултанта
17.01.2021 17:40:16
1
1
https://i.postimg.cc/gkWq7Kp9/147218.jpg
Естествено че ще е на Синоп.Удобна,безплатна котвена стоянка,където се крият волгобалтите,като него.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Машинното гласуване беше отхвърляно от депутатите в НС Машинното гласуване беше отхвърляно от депутатите в НС Правната комисия подкрепи предложението на „Възраждане“, докато проектът на ПП-ДБ за машинно гласуване бе отхвърлен Чуждестранните студенти в България се увеличават, а близо 60% от тях изучават медицина Чуждестранните студенти в България се увеличават, а близо 60% от тях изучават медицина През академичната 2024/2025 г. в страната се обучават над 16 хиляди чужденци от 120 държави, като 90% са от Европа Учениците в Несебър ще учат в едносменен режим Учениците в Несебър ще учат в едносменен режим Започна изграждане на нов учебен  корпус към СУ „Любен Каравелов“ Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Истинският символ на Бургас са морските вълци като капитан Преснаков, на когото е кръстен остров Легендарното плаване на кораба „Аурелия“ през 1977–1978 година се превръща в изпитание не само за професионализма му, но и за нервите, смелостта и инстинкта му за самосъхранение България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана България излиза от конституционна криза, Андрей Гюров и ПП-ДБ влизат в капана Анализатори предупреждават, че отговорността може да се стовари върху тях без реално да могат да променят нещо, за да са честни изборите Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Търсил ли е Румен Радев кмета на Карнобат за новия си политически проект Президентът може да разчита на мен по отношение на организацията на изборния процес, аз съм избран за кмет, за да си свърша работата, заяви категорично Георги Димитров Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Защо новият премиер Андрей Гюров кара бургаско БМВ Подуправителят на БНБ и почти сигурен министър-председател днес се качи зад волана на джипа след консултациите с президента Илияна Йотова Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват Парламентът сложи край на антикорупционната комисия окончателно, функциите ѝ се разпределят между три институции Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Бургас в Топ 3 на поскъпване на имотите, само за половин година цените скочили с 18 % Средната цена за кв. метър в морския град вече е 1798 евро, има отчетлив ръст и в перлата Свети Влас Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница Правната комисия ограничи секциите в чужбина: какво означава това за вота зад граница На фона на остър институционален спор депутатите приеха на първо четене промени в Изборния кодекс, с които се намалява броят на изборните секции извън държавите от Европейския съюз до 20
Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Германия дискутира бойкот на Световното първенство по футбол в САЩ заради външната политика на Вашингтон Политическото напрежение и въпросите за сигурността предизвикват сериозен дебат относно участието на европейски отбори в Мондиал 2026   Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Самолетна катастрофа в Колумбия отне живота на 15 души при полет от Кукута до Окана Сред жертвите е и колумбийският конгресмен Диогенес Кинтеро, не са открити оцелели след трагедията   Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Лукойл се разделя с чуждестранните си активи след споразумение с американската Carlyle Руската петролна компания продава международния си бизнес, но запазва активите си в Казахстан Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Бивш френски сенатор e упоил депутатка с цел сексуално насилие Съд в Париж осъди Жоел Герио на четири години затвор след дело с широк обществен отзвук във Франция Това ли е новият ред на света? Това ли е новият ред на света? Разгледайте внимателно тези два фотоса    Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Представителката на Минесота е била нападната с инжекция с неизвестно вещество по време на събитие Темата на срещата е била присъствието на федерални имиграционни служители в града Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Секс за 150 лв. на час: Шокиращи разкрития по делото за клуба „Силикон“ Собственикът на еротичния бар Димитър Донов, управителят на заведението Николай Димитров и Алит Алит от Варна, за когото се твърди, че е извършвал сводническа дейност, застанаха за последен път пред Районния съд Граничен полицай простреля човек Граничен полицай простреля човек Инцидентът се случва в малкия град Аривака, а разследването може да отнеме време Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Испания легализира половин милион мигранти, за да попълни недостига на работна ръка Вижте какви мерки се прилагат Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Това е най-евтината туристическа дестинация в Европа, нощувката е максимум 40 евро, а бирата - 2 евро Става въпрос за Сараево 
Илияна ЙОТОВА, президент Илияна ЙОТОВА, президент Политическите фигури не са решение за служебния кабинет
Виц на деня Виц на деня Той:
- В джоба ти намерих патрони и бележка на арабски.
Тя:
- Идиот, това са анални свещички и рецепта от доктора.
Виц на деня Виц на деня Докторе, не мога да издържам повече на тази диета! По време на с*кс отхапах на мъжа ми ухото!
- Бели кахъри, не повече от 40 калории.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук При младите самоубийството е зов за помощ, а при старите - само молба за смърт
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори