296 излекувани от коронавирус, 233 са новите потвърдени случаи
В болница са 3 485, от тях 340 са настанени в интензивно отделение
Спад на новите случаи на заразени с коронавирус, отчита Националната информационна система. Доказаните за последните 24 са 233, което е с 319 случая по-малко от вчера.
За последното денонощие са направени общо 4 628 теста, oт които 3321 са PCR, а 1307 са с бърз антигенен тест.
Общият брой на потвърдените случаи става 211 736, от които активни са 46 936. В болница са настанени 3 485 болни, от които 340 се намират в интензивното отделение.
Починалите лица с доказан коронавирус са общо 8 474. 17 от случаите са от последните 24 часа, пише днес.бг. Ваксинираните лица са общо 18 332, като за последното денонощие са 206.
Разпределението по области по настоящ адрес на новозаразените лица е, както следва: Благоевград - 6; Бургас - 14; Варна - 11; Велико Търново - 1; Видин - 1; Враца - 2; Добрич - 10 ; Кърджали - 1; Кюстендил - 11; Ловеч - 7; Пазарджик - 20 ; Перник - 3; Плевен - 8; Пловдив - 16; Разград - 3; Русе - 1; Силистра - 23; Сливен - 13; Смолян - 4 ; София област - 6; София (град) - 55; Стара Загора - 5; Хасково - 6; Шумен - 5; Ямбол - 1.
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите

Като е написан от теб ти да не си секретар на психично болния с големите букви че го защитаваш а?
Работата е ясно. И двамата си бъркате в калните дупки. Айде ако обичате да не занимавате читателите на Флагман с джендърските ви наклонности. Като не ви харесва как се отразяват новините тук, фащайте пътя. Бахти изтрщялите Комлушки педермета сте честно, пфф. Айде Фостата .|.
И коментар 5 е твой. Нищо че е написан по нормалния начин. Пак си личи че е драскан от дежурната педеруга на страницата. Бахти малоумника си честно. Пишеш си коментари и сам си отговаряш. Тва твоето направо граничи с олигофренията ве педеруга долна. Айде чакаме коментари как се жалваш че бургаската джендър общност била дискриминирана. Хахахаха, колко е жалко да си мазен Комлушки ляв храст!
Всеки болен след 14 дневна карантина се счита за излекуван. Всеки на домашно лечение, назначено от личния му лекар се води на отчет в РЗИ и когато това лечение приключи, се счита за оздравяй. Ама ти от къде да ги знаеш тези неща, като си мръсна, долна педеруга и по цял нощ се бухаш с мъже. Стягай цвайтера и не се прави на остроумен!