×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Това не е шофьор, а терорист! Вижте как камион с ремарке изпреварва в Бургас със 100 км/ч


Това не е шофьор, а терорист! Вижте как камион с ремарке изпреварва в Бургас със 100 км/ч
Стоп кадър от видеото
16 Януари 2021, Събота, 14:22 ч.
Автор: Флагман.БГ, видео: Шофирай в Бургас

Нарушителят е заснет днес на бул."Тодор Александров" 

Шофьор на влекач с ремарке кара с бясна скорост в Бургас – между 80 и 100 км/ч и предприема серия от рискови изпреварвания.

Номерът на камиона е А 2315 ЕК, а на влекача А 9493 МВ. От кадрите, които са заснети на нарушителя, се вижда как на водача изобщо не му пука и шофира, сякаш е зад волана на спортен автомобил, а не огромно возило с ремарке.

Вижте видеото:

 


В категории: Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
13
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Подробности за пожара в Мол Подробности за пожара в Мол 01/05/2026, Петък 19:20 0
Флагман.БГ Психолог направи на пух и прах ергените Психолог направи на пух и прах ергените 01/05/2026, Петък 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим Григор Димитров пропуска Мастърса в Рим 01/05/2026, Петък 17:00 0
Тервел ИЛИЕВ Петима чужденци спипани с дрога на морето Петима чужденци спипани с дрога на морето 01/05/2026, Петък 15:40 0
13
Коментара по темата
13.
Магелан
18.01.2021 09:38:40
1
0
Заснет е номера и не проблем този запис да се прати на КАТ и да му друснат една голяма глоба и отнемане на книжката за по дълго време.
12.
Същия
17.01.2021 19:19:53
1
1
Както винаги некомпетентни , камион с ремарке . Флагманци измислени що губите времето и нервите на хората . Вярно е само че е камион и не само той кара така а всички ние. В страната ни това ли е най страшното престъпление , сигурен съм че вие честните карате с скороста на охлюв
11.
Чистилището
16.01.2021 20:24:53
8
5
Аман от пендели снимачи, които си мислят, че санай добрите шофьори а са просто едни глупаци търсещи хуя ми за свирки.
10.
Bati
16.01.2021 19:13:56
5
9
Аз виждам превишение на ограничение на скоростта с 15 км.
Околовръстното е точно като магистралата по размери и посока на движение, за да говорим за "серия от рискови изпреварвания и терористи"
Глобата за телефона май е по голяма, а за качеството на записа трябва да е двойна
9.
Кк
16.01.2021 18:42:59
6
2
Изрод долен !
8.
Камионджията
16.01.2021 17:24:57
4
8
Различни рег. номера на камиона и влекача, интересно. Или Флагман не правите разлика между камион и ремарке? Според вас този влекач дърпа камион предполагам...
7.
nedovolna
16.01.2021 17:02:29
1
7
Там редовно се кара така .Най забавно е когато такъв камион се състезава със автобусите на бургас друс..Те тогава да видите екшън..
6.
Яки
16.01.2021 16:20:21
6
6
Ми бърза да си накваси гагата с ракия, щотооо няа време... Наздраве. Следващия курс го чака.
5.
Стоимена
16.01.2021 16:14:08
3
7
Щото на снимащия и спазващ дистанцията водач "много му пука"! А на "Флагман.бг" вече ще се пукнат от източници!
Изпращайте ги тия материали в клона на СБА да ги прожектират в учебните часове по теория.
4.
er
16.01.2021 15:29:23
18
10
Ей оператора, изглежда си много ограничен и комплексиран, че само това можа да намериш като нарушение в града. За теб важат ли ограниченията или не? Не за мен, за едни приятели от КАТ питам!
3.
Бург
16.01.2021 15:13:28
7
20
Хах , ми така като гледам " терористите " са двама . Снимащият да си пусне регистрационния номер , за да го глоби КАТ .
2.
!
16.01.2021 15:05:24
18
12
Аз не видях нищо нередно
1.
свидетел
16.01.2021 14:46:04
2
26
Това е ежедневие по този булевард, въпреки че има ограничение.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Парк "Капката" в Поморие: Спечели проект с футуристичен дизайн Гласуването приключи снощи  Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Дневната и нощната тарифа на тока: време ли е за промяна Може ли сметката да спадне, без да се ограничаваме - специалист с препоръки Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Митичен бизнесмен от Бургас поема оперативното управление на футболния "Левски" Предприемачът, който до този момент бе популярен с проектите си в Черноморец и Созопол, е свързвал Атанас Бостанджиев с Наско Сираков Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи 150 години от избухването на Априлското въстание 150 години от избухването на Априлското въстание Апостолите и загиналите във въстанието остават в българската история не като мъченици, а като герои Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Извънредно! Тежка катастрофа между джип и камион взе пет жертви Пътят е затворен Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Secrets Sunny Beach Resort & Spa посреща сезон 2026 с нови награди и безкомпромисен лукс Ризортът, предназначен само за възрастни, отново бе удостоен с наградата „HolidayCheck Award“, което затвърждава позицията му като едно от най-популярните места за настаняване в света
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака Новият върховен лидер на Иран заплаши да отговори на всяка американска атака От началото на април е в сила споразумение за прекратяване на огъня между Иран и САЩ, но преговорите за уреждане на конфликта са в застой Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Американският президент: Имаме проблем, никой не знае кои управляват ислямската република Той отговори уклончиво дали ще има нови удари по Иран Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Тръмп решава за нови удари по Иран, но US генерал призна, че не могат да принудят Техеран да преговаря Министърът на отбраната на САЩ Хегсет е изправен пред „остри въпроси“ от демократите в Сената относно войната с Иран Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Торино и Бургас започват сътрудничество в културния обмен за Европейска столица на културата 2032 Тази визита е само част от многобройните културни инициативи, които се реализират в контекста на кандидатурата на Бургас за Европейска столица на културата 2032 Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Лидерът на ДПС в Добрич хвърли оставка, оплака се от токсична среда Това е мое лично решение. Осъзнато, категорично и без връщане назад, обяви Люцкан Малджиев Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Носителка на Златният орфей живее в крайна мизерия Купувам си храна от топлата витрина в магазина, една порция изяждам на три пъти, казва певицата В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България В ромското гето в Пловдив доматите са на най-ниските цени в България Продават ги за 1,50 евро на килограм Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Николаос Цитиридис ще дава по 10 хил. евро на случайни минувачи Продукцията залага на международен формат, в който водещият задава въпроси на улицата, а участниците трябва да открият правилния човек сред тълпата, който да отговори вместо тях Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Чужденци активно изкупуват имоти в Халкидики и Солун  Голяма част от сделките са инвестиционни
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня Младоженец си говори с приятел:
- Колко много се променя човек след сватбата.
- Защо? - попитал приятелят.
- Защото преди сватбата обичах всички жени на света, а сега - с една по малко.
Виц на деня Виц на деня В заведение:
- Сладурано, да те черпя нещо за пиене?
- Не, предпочитам в брой.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори