Децата от ДГ „Пинокио“ използват и зимните слънчеви лъчи, за да учат и играят на открито
Те не се плашат от студ и влага, защото са добре екипирани с ботушки, непромокаеми зимни якета и гащеризончета
Малчуганите от детската градина "Пинокио" смениха стаите с двора, за да покажат, че и през зимата може да се учи, играе и забавлява на открито. "Пинокиовците" използваха чудесните зимни слънчеви лъчи в петъчния ден, за да играят на чист въздух в дворното пространство на детската градина. Децата не се плашат от студ и влага, защото са добре екипирани с ботушки, непромокаеми зимни якета и гащеризончета.
Времето, прекарано от децата навън, освен забавно, спомага за по-добрата им концентрация, физическото им развитие, намалява стреса и изгражда любов към природата. Не без значение е и фактът, че продължителното стоене на открито засилва имунната система.
Анхиало Classic cars & Jazz fest ви очаква на 11 юли с новия български джаз и старите вечни возила
Как се прави съвършена домашна баница: Тайните
06/07/2026, Понеделник 19:33
0
ТФ "Петлите" открива летния си концертен сезон в Поморие
Григор Димитров се завърна от "Ада", по-опасен от всякога! Включвайте телевизорите
Ректорът на БДУ обсъди с областния управител на Одрин възможностите за развитие на международното академично сътрудничество
На 15 август Старият кей в Поморие събира стотици плувци, регистрацията вече е отворена
Матрицата стана реалност! Учени създадоха мислещо създание, което ще промени човечеството завинаги
Обвинението за завлечените пари от мащабната обществена поръчка набъбна до 300 000 евро (ВИДЕО)
Побеснял мъж разпра с нож свой авер след зрелищен екшън с таксиметрови коли
Изпуснете ли този срок, временният служител ви става вечен по закон!
Държавата закова брутален лимит на университетските такси
Няма да повярвате какъв мъж си хвана Михаела Маринова, извади го на показ!

Трябвало да напишете, че родителите им и те използвали слънчевите лъчи и локдауна и отишли на варненския плаж да си направят контрастни бани за да се закалят.