×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

„Камчия“ продължава да се пълни бързо – за два дни влезе вода, колкото се потребява за месец


„Камчия“ продължава да се пълни бързо – за два дни влезе вода, колкото се потребява за месец
Нови 7 млн. куб. м влязоха в язовира за последните две денонощия
Ключови думи: Камчия, Бургас
16 Януари 2021, Събота, 13:22 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ

Наличният полезем обем вече е над 54%

Язовир „Камчия“ е продължил да се пълни бързо и през изминалите две денонощия. Това показва справка с бюлетините за състоянието на водите на сайта на Министерството на околната среда и водите (МОСВ).

Между 13 и 15 януари наличният полезен обем се е вдигнал с над 7 млн. куб. м – от 78,1 на 85,3 млн. кубика. Покачването на нивото за тези два дни добавя вода за още един месец за питейно-битовите нужди по Черноморието. Около 7 млн. кубика е разходът от язовира за 30 дни.

Наличният полезен обем вече е над средата – 54,24%.

Изглежда, че след обилните валежи Бургас е напът да се спаси от водната криза, която бе натегнала над региона само допреди месец след близо три години суша.


В категории: Животът


Лъчезар ЛИСИЦОВ Автор
Лъчезар ЛИСИЦОВ
25
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Реал Мадрид ТВ с остър отговор на Лапорта Реал Мадрид ТВ с остър отговор на Лапорта 21/12/2025, Неделя 19:31 0
25
Коментара по темата
25.
До 22
17.01.2021 07:57:50
0
2
Манго от на Славун клоуна катуна, ходят от град на град да разнасят чалга културата, . Педро като те чукаха на задна много се кефиш ще те пуснат филма как играеш кюбеци и правиш бибитки, буахаха, цървул смотан, мърша, селтак от село Куртово Конаре
24.
Стойчо саждите
16.01.2021 20:02:13
4
5
Аве хора пуснаха днес и втория реактор риба няма да остане
23.
Коко
16.01.2021 18:25:57
3
3
Пускай веца току виж прелял щом са е напълнил наполовина,наполовина ама пълен Цаца ама риба риба ама цаца
22.
ДО 21 ЛИСИЦКОВ МИ Е ФАМИЛИЯТА !!!!!!!!!!!!!!!!
16.01.2021 18:09:21
21
0
И СЪМ ПСИХОЛОГ /с понятие и от психопатологии/Та от анализа на коментар 21 е видно че е писан от лице с висока самооценка некорелираща с РЕАЛНОСТА /УМЕН СЪС ЗНАНИЯ УМЕНИЯ КОМПЕТЕНЦИИ –ЗАЩО СИ ТОЛКОВА БЕДЕН????????ЩОМ ОБЩЕСТВОТО НЕ ТИ ЗАПЛАЩА ЗА ТЯХ Е РЕДНО ДА СИ ЗАМИСЛИШ ДАЛИ НЕ СА САМО ВЪЗДУХ ПОД НАЛЯГАНЕ!!!!!!!!От анализа е видно че е писано от лице ПРИКРИВАЩО грижи неволи и най вече БЕЗПЕРЕСПЕКТИВНОСТ като последица от начина му на възпитание бил е отглеждан изключително чрез забрани и критични послания!!!!!!ПИЧ Е САМОРАСЛЯК ПРИЕМАЩ СЪДБАТА ТАКАВА КАКВАТО Е С УМЕНИЕТО ДА СЕ ПРИСПОСОБЯВА ЗА РАЗЛИКА ОТ РАСЛИТЕ В САКСИИКА !!!!!!!АНТИТЕИСТ /ЛИПСА И ПЪЛНО ОТРИЦАНИЕ НА КАКВАТО И ДА Е ВЯРА
21.
До 19
16.01.2021 17:06:46
1
21
Мангал, не си добре с главата не ме занимавай с глупости, имаш много да учиш да придобиеш знания, умения и компетенции, неграмотник. Нормален човек ще пише ли с големи букви, шматка отрепана, манго, Шабан ли ти е името ве психо от Долно Езерово ?
20.
до идиота 17
16.01.2021 17:02:37
21
2
За да ти докажа че си идиот е много лестно !!!!!!!!ще дадем на 10 души да прочетът коментар №16 и до ОТГОВОРЯТ НАМИРАТ ЛИ ДА Е ПИСАН ОТ ЧОВЕК С ПСИХИЧНИ ОТКЛОНЕНИЯ !!!!!!!!!!!И ДА РЕШЪТ НА КОЙ ТОЧНО МЯСТОТО МУ НЕ Е ВЪВ ФЛАГМАН !!!!!!!!ХА ПОЗНАЙ ОТ ПЪРВИЯ ПЪТ ДАЛИ НЕ Е ПИСАЛИЯ КОМЕНТАР 17 ХАХА
19.
ОТ 16 ДО ИДИОТА 17
16.01.2021 16:53:45
20
2
НАИСТИНА ТРЯБВА ДА СИ ИДИОТ ///човек извън реалноста///!!!!!!!!!!!ИДИОТИЗМА ТИ Е ЕСТЕСТВЕНО СВЪРЗАН И С ТАКА НАРЕЧЕНАТА """ПРОЕКЦИЯ""" ПОДСЪЗНАТЕЛЕН ПСИХИЧЕН АКТ НА ЗАЩИТА ОТ ФАКТА //описанията в мнение №16//!!!!!!!!!!!!!ЯВНО НЕ СИ НАЯСНО ЧЕ В ЧОВЕШКИЯ УМ /факта от този случай//СЪЩЕСТВУВА ТОЗИ МЕХАНИЗЪМ ЗА ДА ГО ПРЕДПАЗИ ДА ВИДИ РЕАЛНОСТА ЗА СЕБЕ СИ/различна от представата за себе си ролите и маските в обществото//КОЕТО БИ ТЕ СЪСИПАЛО ПСИХИЧЕСКИ!!!!!!!!!!
18.
Кондйо
16.01.2021 16:46:56
2
2
Време е да заработи веца стадото трябва да е под стрес
17.
До 16
16.01.2021 16:20:07
0
5
Идиот , хора които имат психични отклонения , мястото им не е тук.
16.
ДО 9 ИДИОТА
16.01.2021 15:51:17
21
3
ХАХА НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА ИМА КАКВИТО И ДА Е ПРЕТЕНЦИИ КЪМ НАЧИНА НА ПИСАНЕ ГРАМОТНОСТА И ОБРАЗОВАНИЕТО МИ !!!!!НО КЪМ ЧОВЕК ЗАЕМАЩ ОБЩЕСТВЕНАТА ПОЗИЦИЯ ЖУРНАЛИСТ Е МИНИМУМ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!!!!!!!!!!!!А ОЦЕНКАТА ЗА ЖУРНАЛИСТИЧЕСКАТА ВИ РАБОТА СЕ ОСНОВАВА НА 10те БОЖИ ЗАПОВЕДИ"""Журналистическите стандарти за професионална етика"""!!!!!!!!!!!!!хахаха АЛОУ КЪДЕ СИ ???????СЛЕД ПРОДЪЛЖИТЕЛНО КОПАЕНЕ НА ДЪНОТО НАЙ СЕТНЕ ТО ТИ Е НЕБОСВОД !!!!!!!!!!!!ХАХА 111 МЯСТО СПОРЕД РЕПОРТЕРИ БЕЗ ГРАНИЦА –ПЛАТЕНА МАНИПУЛАТИВНА /лъжлива за кинти/ЖУРНАЛИСТИКА!!!!!!!!!!!
15.
Стойчо саждата
16.01.2021 15:21:00
1
3
Забраниха рибата на язовира за да я изловят
14.
Lгражданка
16.01.2021 15:00:01
1
16
Защо прецакахте бул.„ Демокрация”-некадърници !
13.
SEAHORSE
16.01.2021 14:57:49
1
11
ДО 5 В язовира има 161 млн,куб метра,а 85 млн,е наличния полезен обем,Това е54,24% от полезният обем на язовира,така,че не си прав и подвеждаш хората!
12.
Rt
16.01.2021 14:57:15
2
11
Безхаберната върхушка изкара късмет
11.
ДО 10 А ВЕЦА
16.01.2021 14:56:24
11
0
ОТ КОЙ ОБЕМ ЧЕРПИ ОТ МЪРТВИЯ ИЛИ ОТ ЖИВИЯ???????????
10.
Бург
16.01.2021 14:43:03
2
17
До 5
Тъпунгер, полезния обем на всеки язовир се получава, когато от общия обем извадиш мъртвия. По данни от вчера наличния обем на Камчия е 162 000 000 куб.м което е 69% от общия. С други думи язовира се е понапълнил. Като изкараш мъртвия обем, който е 76 млн. куб.м и получаваш 86 млн куб.м полезен обем. Което е 54% от полезния обем на язовира.
9.
До 8
16.01.2021 14:26:17
0
7
Идиот, първо се научи да пишеш грамотно на български език, може би си манго от Долно Езерово и не можеш да четеш и пишеш. Нормално е да сте неграмотни Славин клоуна и той няма висше образование, Тошко от Правец и той беше с трети клас така че неграмотници да ни управляват имаше в миналото, ще има и сега. А аз си имам достатъчно средства и няма да работя за неграмотния Слави клоуна!
8.
до ИДИОТ №6
16.01.2021 14:20:14
14
1
КАТ ДОЙДЕМ НА ВЛАСТ ЩЪ ВЗЕМЕМ ЗА ГЛАВЕН КЛОУН В НАШИЯ ЦИРК!!!!!!!!!ЩОТО ТОЙ ВАШИЯ ЦИРК ""ГРОБ""МЕРИНДЖЕЯ ВИ ГО ФАЛИРА !!!!!!
7.
До 6
16.01.2021 13:58:20
8
12
Идиот , от партията на Слави клоуна съм, ще ходя в цирка да изнасяме представления, ти да не си Кукавица кукуку, едно време имаше едно предаване кукуку,
6.
ДО 4 КОЙ БЕШЕ ТИ БЕ??????????
16.01.2021 13:52:37
13
3
ОТ ГРОБ ЛИ СИ????????СТАНИ ДА СЕДНА
5.
НАПОЛОВИНА ПРАЗЕН!!!!!!!!!!
16.01.2021 13:49:57
24
10
КАТО МАХНЕШ И ""МЪРТВИЯ"" ОБЕМ Е ЕДВА 20% ПЪЛЕН!!!!!!!!!!!!!ИЛИ 80% ПРАЗЕН !!!!!!!!!НЕ Е ЛИ ТОВА ТОЧНАТА СМЕТКА И ТЯ ОБАЧЕ Е ПО СКОРО НЕРАДОСТНА
4.
Факт
16.01.2021 13:46:42
2
24
Честито ,дано всичко е наред, но старите директори да си ходят в общински и държавни предприятия то срамота 30 години да лапаш държавната заплата и да не пускаш кокала,. Да не изброявам къде са по 25-30 години те си знаят да си ходят. Да идват млади хора с идеи и визия, как да се променят нещата към по-добро развитие на тези предприятия!
3.
ДО 1 ЗА КОГО!!!!!!!!!!!!
16.01.2021 13:44:38
5
18
ЗА ВЕЦА ЛИ Е ДОБРА НОВИНА //аллах е чул молбите му/
2.
А ВЕЦА ????????
16.01.2021 13:40:02
3
17
ПРАЗНИ ЛИ БЪРЗО?????????
1.
Аз
16.01.2021 13:33:23
0
15
Това вече е добра новина....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Тази столица е най-скъпият град за ежедневен живот! Тази столица е най-скъпият град за ежедневен живот! Когато говорим за "скъпи градове за живеене", изследването не разглежда наемите или цените на хранителните стоки Търговци от Бургас алармират: Клиентите ще ни използват като чейндж бюра, а ресурсът от евромонети няма да стигне Търговци от Бургас алармират: Клиентите ще ни използват като чейндж бюра, а ресурсът от евромонети няма да стигне Новата валута, която ще навлезе у нас, наближава, а дребният бизнес очаква трудности Биляниш заби футболиста Кристиян Балов Биляниш заби футболиста Кристиян Балов Най-актуалният славист Кристиян Балов е желан от всички водещи тимове у нас Незаконните сметища остават сериозен проблем за тази област у нас Незаконните сметища остават сериозен проблем за тази област у нас Областният управител на Велико Търново Юлия Мутафчиева настоява пред общините и институциите за повишен контрол върху незаконните сметища Храната, от която ухаем добре. И тази, която ни прави отблъскващи Храната, от която ухаем добре. И тази, която ни прави отблъскващи От характера и настроението до здравословното състояние – всичко влияе върху това как миришем Биохимик посочи 3 рецепти за закуска, които... Биохимик посочи 3 рецепти за закуска, които... При всяко хранене в тялото се активира т.нар. диетична термогенеза – процесът, при който по време на храносмилането се отделя топлина Пожарникари и полицаи измъкнаха домашни животни от огнен капан в Бургас Пожарникари и полицаи измъкнаха домашни животни от огнен капан в Бургас Горя къща, собственикът не бе в имота Как се меси обредният хляб за Бъдни вечер? Как се меси обредният хляб за Бъдни вечер? В навечерието на Коледа ви отвеждаме на едно място, където традицията не е спомен, а жива практика Кога мухлясалата храна става смъртоносна и трябва да я изхвърлите Кога мухлясалата храна става смъртоносна и трябва да я изхвърлите Дори малко петънце може да показва, че промените вече са засегнали по-дълбоките слоеве Предстои зрелищен метеоритен дъжд Предстои зрелищен метеоритен дъжд Пикът на последния за годината метеорен поток - Урсиди, може да се наблюдава от България на 22 декември, понеделник, около 12 ч.
Реал Мадрид ТВ с остър отговор на Лапорта Реал Мадрид ТВ с остър отговор на Лапорта Клубната медия на „белите“ атакува с твърдения за прикриване на истини и подигравка с правосъдието Откриха огромни количества злато в тази азиатска страна Откриха огромни количества злато в тази азиатска страна То се намира в морето край бреговете на град Лайджоу в провинция Шандун Предстои зрелищен метеоритен дъжд Предстои зрелищен метеоритен дъжд Пикът на последния за годината метеорен поток - Урсиди, може да се наблюдава от България на 22 декември, понеделник, около 12 ч. Вода с чесън - неочаквано добра комбинация Вода с чесън - неочаквано добра комбинация В днешно време има толкова рецепти, които обещават, че ако ги изпълним, ще сме здрави и красиви, че не може да ги изброим. Част от тях са свързани с пиенето на вода Японски учени - може да живеем до 250 години, ето как Японски учени - може да живеем до 250 години, ето как Техните изследвания се фокусират върху клетъчното препрограмиране, стареенето и регенеративната медицина След смъртта на българин в САЩ: Конгресмени искат разследване на условията в миграционния център След смъртта на българин в САЩ: Конгресмени искат разследване на условията в миграционния център Според близки на семейството Ганчев е страдал от диабет тип 2 Защо швейцарците хвърлят сладолед на земята в новогодишната нощ Защо швейцарците хвърлят сладолед на земята в новогодишната нощ Вместо фойерверки и шумни тостове, швейцарците изразяват надежда за ново начало със символичен жест, който съчетава древни вярвания и модерна сантименталност Путин иска разговор с Макрон, Русия и Франция се сдобряват? Путин иска разговор с Макрон, Русия и Франция се сдобряват? "Ако има взаимна политическа воля, това може да се разглежда само положително", каза говорителят на руския лидер Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото Какво се случва със сметки, кредити, депозити, лизингови вноски и инвестиции с въвеждане на еврото С въвеждането на еврото от 1 януари 2026 г. всички финансови продукти в левове ще бъдат еднократно и безплатно превалутирани в евро по фиксирания курс 1 евро = 1,95583 лева Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Установиха до какво води прекомерната консумация на кафе при жените Това са откритията на изследователи от университета Флиндърс (Австралия)
Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Радостин ВАСИЛЕВ, лидер на МЕЧ Нямам никакви проблеми с гнева Виц на деня Виц на деня - Съседке, имам да те черпя.
- Защо, комшия?
- Вчера, така вика по твоето дете, че и моето си оправи стаята и се облече по-топло.
Виц на деня Виц на деня - Знаеш ли какво е кактус?
- Не.
- Разочарована от живота краставица.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Странно нещо е съвестта! Измъчва не този, когото трябва, а този, който я има.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори