150 дупки зейнаха по магистралата от Бургас до Карнобат след дъждовете
До утре на обяд ще сме приключили с отстраняването им, уверяват от пътноподдържащата фирма на аутобана
Около 150 дупки зейнаха на магистрала „Тракия“ в участъка от Бургас до Карнобат. Причината за това са интензивните дъждове през последните дни. Това каза пред бТВ Илиян Димитров, който е ръководител на пътноподдържащата фирма на аутобана.
„Работи се с тампонирането. До утре на обяд ще сме приключили с отстраняването на дупките“, уверява той.
Отсечката от Бургас до Карнобат изглежда като швейцарско сирене, уточни репортерът Десислава Генева.
„Това, че се появиха дупки, не означава, че горният асфалтов строй е с некачествени материали изпълнен. Може да бъде констатирано от компетентните органи след вземане на проби“, заяви Илиян Димитров.
Експертът по автотехнически експертизи инж. Георги Тимнев пък каза, че дупките се дължат на разрушаване на горният износващ слой.
„Може да направим аналогия с теракотните плочки в банята ви. Ако са поставени както трябва, няма да има проблеми, но като мине срока, започва да влиза вода и може да хлопат. Трябва да се направи проба и експертите да си кажат мнението“, каза още той.
4 зодии са истинските богини на зодиака: Красота, сила и характер в едно
САЩ и Израел обсъждат сухопътна блокада на Иран - планът може да подпали региона
Ето какъв мъж може да покори всяка жена според зодията ѝ
Тръмп показа Сеута и предупреди: Така ще изглежда САЩ, ако демократите се върнат на власт
Рекордните 56,5 млрд. евро в банките: Имотите губят ролята си на сигурно убежище
Три числа в рождената дата издават скрита сила: Проверете дали ги носите
Това е човекът, който може да победи Ердоган?
31/07/2026, Петък 19:52
2
Огнен ад в Гърция: Трактори спасяват Микена, стотици бягат по море
4 зодии лъжат толкова убедително, че трудно ще ги разобличите
Тези навици надуват сметката за ток
Емблемата на язовир Батак горя: Пламъците изпепелиха една трета от острова
Любовен обрат за 4 зодии: Съдбовна среща променя края на лятото

Ае момчета аз живея в Англия и тука вали от понеделник до неделя! И защо по магистрали на Лондон не изкачат дупки? Извинението на фирмата поддържаща магистралата, е че дъжда на практика разбива асфалта. Еми явно тука при нас, във Лондон дъжда е некачествен и фалшив, щом да нямаме такива проблеми като на магистрала Тракия!