Млад шофьор с Мерцедес се вряза в ТИР пред очите на полицаи
Младежът е навлязъл в насрещното и се забил челно в камиона с полска регистрация
Младеж от Вършец е пострадал при тежка катастрофа на пътя между Враца и Монтана, пише BulNews. Инцидентът е станал по-рано днес край село Бели извор. Лек автомобил "Мерцедес", управляван от млад водач от курортния град, който е пътувал към Монтана, е навлязъл в насрещното и се е забил челно в движещия се към Враца полски ТИР. Ударът е бил толкова силен, че тежкотоварната машина е изхвърчала в крайпътното дере.
Предницата на немското возило е напълно размазана, а по ТИР-а също има материални щети. И двата еърбега на "Мерцедес"-а са излезли при зверския удар. Инцидентът е станал пред очите на полицейски патрул, който е бил на мястото и е оказвал съдействие на екип на АПИ при ремонт на голяма дупка на пътя.
При сблъсъка е пострадал младият водач, на който спешните медици в момента оказват първа помощ на място и той ще бъде транспортиран към лечебно заведение. На мястото има два екипа на полицията, които работят по изясняване на причините за произшествието. Пътуващите да се движат с повишено внимание, тъй като движението се осъществява само в едната пътна лента с пропусквателен режим.

Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци
Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата
Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват
Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа
Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор
Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция
В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче
Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“
Кола се вряза в кабинета на дентална клиника
Мениджърът Иван Иванов стана лидер на ГЕРБ в Айтос
Древен „египетски метод“ помага да заспим лесно в жегата

Как без жертви като "в крайпътното дере". За местност "Курбан дере" вероятно е
Добре, че се е разминало без жертви.