Вицепремиерът Марияна Николова ще посети Бургас на 15 януари 2021 г.
Тя заедно с кмета на Бургас Димитър Николов и областния управител Вълчо Чолаков ще се срещнат с г-н Франк Кванте - изп. директор на Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт АД
На 15 януари 2021 г. (петък) вицепремиерът и министър на туризма Марияна Николова ще бъде на работно посещение в Бургас.
В рамките на визитата тя заедно с кмета на Бургас Димитър Николов и областния управител Вълчо Чолаков ще се срещнат с г-н Франк Кванте, изпълнителен директор на „Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт“ АД.
На място министър Николова ще се запознае с въведените мерки за сигурност и безопасност на пътниците, както и с прогнозата за полетната програма на аеропорта за предстоящия летен сезон.
Най-полезните пролетни храни за повече енергия и добро здраве
Призрак на вълк пази Родопите?
Как да приготвим хрупкави пилешки хапки за 30 минути: лесна и бърза рецепта
5 най-чести грешки при пране и как да ги избегнете за по-дълготрайни дрехи
Най-опасните зодии: кои знаци могат да бъдат най-отмъстителни
Карлос Насар стана част от протест
Българка скочи в 7-метров преливник, за да спаси кучето си
Топ специалист ще оперира Малена Замфирова
Лесна рецепта за пържени картофи по български
Министерството на туризма координира нови евакуационни полети от ОАЕ
Владимир Путин обмисля спешно спиране на доставките на руски газ за Европа

Да не искате да кажете че като бивш министър на туризма, а сега като вице на което туризма и е в ресора ще пита за прогнозата за полетната програма на аеропорта? Тя ако ги няма тия данни досега може преспокойно да си подава оставката. А това че щяла да се запознае с въведените мерки за сигурност и безопасност на пътниците на летището пък изобщо няма да го коментирам. С две думи отиват да изпият по едно горчиво кафе и да говорят лакардии. С това дами и господа не можете да си оправдаете горивото , а камо ли постовете. И още нещо, обмислете си добре въпросите, защото на тъпи въпроси ще получавате тъпи отговори и леки усмивки от чужденците. Те не са свикнали да си губят времето в празни приказки