Гешев за убитото дете в Мездра: Всеобхватно разследване ще разкрие истината
Главният прокурор Иван Гешев и главният секретар на МВР Ивайло Иванов посетиха Мездра във връзка с инцидента, при който в петък бе открито мъртво 8-годишно дете, информират от прокуратурата.
Двамата са говорили с окръжния прокурор на Враца Владимир Сираков, с изпълняващия функциите районен прокурор Камен Каменов, с наблюдаващия случая прокурор Цветомила Пашовска, с директора на ОДМВР-Враца старши комисар Янко Янкулов, с началника на районното управление в Мездра Красимир Митов и със следовател Симона Конова.
Гешев изразил увереност, че "ще бъде проведено бързо и всеобхватно разследване, което в максимално кратки срокове да разкрие обективната истина по случая".
По случая в ареста е 38-годишен мъж, обвинен за причиняване на смърт по непредпазливост, вследствие държане на огнестрелно оръжие и боеприпаси.
Кметът на Безмер поиска КПП-та около селото заради американските самолети
След 50 000 незаконни влизания: Армията държи Сеута под контрол
Тръмп постави условие на Иран, за да спрат американските и израелските удари
Бомба разтърси елитен ресторант в Москва, трима загинаха и 21 са ранени
Венера може да е била синя планета с океани върху 90% от повърхността
Очакват ни до 38 градуса днес
Препълненият Летен театър аплодира „Бургас и морето“: Вижте емоциите на публиката (ГАЛЕРИЯ)
Дневен хороскоп за 2 август: Телецът покоряват с неустоим чар, Водолеят да се пази
Завистта ви краде спокойствието по 5 начина, преди дори да го осъзнаете
4 сигурни признака, че сте идеалната двойка
Стартира 43-тото издание на музикалния конкурс „Бургас и морето“
5 мъжки грешки, които бавно убиват брака и водят до развод
