Сигнал до Флагман.бг: Изградете отводнителен канал на ул.“Батак“, 20 години къщите ни се наводняват
При всеки дъжд сме блокирани, а плащаме едни от най-високите данъци, зоват живущите на тази улица
Да се изгради отводнителен канал на ул.“Батак“ от №40 до бившия DHL. Това зоват в сигнал до Флагман.бг живущи на улицата, които и днес имаха сериозни проблеми.
Приземните етажи им се наводниха, а част от тях така и не успяха да излязат от домовете си.
„Плащаме едни от най-високите данъци в града, а при всеки дъжд сме блокирани. От 20 години ни пренебрегват. Писали сме неколкократно до Общината, но нямаме никакъв отговор. Молим ги усърдно, настояваме, но никой не ни обръща внимание. Сякаш не съществуване. Не може улица с толкова много кооперации да е без отводнителен канал и при всеки дъжд да треперим“, пишат ни живущите на ул.“Батак“.
Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли
Не се стряскайте, ако видите военна техника по пътищата у нас
Историческата жега в Европа: Германия счупи абсолютния си температурен рекорд с 41,3°C
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене
Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България

- Бургаската администрация !
Един апартамент от 100 кв.м. в "Славейков" не е с по-малък данък от този в "лазур"...
-Хе.
- Защото ако направят ремонт, ще трябва сменят и името на улицата. :)
При това презастрояване, какво да очакват.
Поставете си едно бибо, да се включва по ниво!