Сигнал до Флагман.бг: Изградете отводнителен канал на ул.“Батак“, 20 години къщите ни се наводняват
При всеки дъжд сме блокирани, а плащаме едни от най-високите данъци, зоват живущите на тази улица
Да се изгради отводнителен канал на ул.“Батак“ от №40 до бившия DHL. Това зоват в сигнал до Флагман.бг живущи на улицата, които и днес имаха сериозни проблеми.
Приземните етажи им се наводниха, а част от тях така и не успяха да излязат от домовете си.
„Плащаме едни от най-високите данъци в града, а при всеки дъжд сме блокирани. От 20 години ни пренебрегват. Писали сме неколкократно до Общината, но нямаме никакъв отговор. Молим ги усърдно, настояваме, но никой не ни обръща внимание. Сякаш не съществуване. Не може улица с толкова много кооперации да е без отводнителен канал и при всеки дъжд да треперим“, пишат ни живущите на ул.“Батак“.
Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

- Бургаската администрация !
Един апартамент от 100 кв.м. в "Славейков" не е с по-малък данък от този в "лазур"...
-Хе.
- Защото ако направят ремонт, ще трябва сменят и името на улицата. :)
При това презастрояване, какво да очакват.
Поставете си едно бибо, да се включва по ниво!