Сигнал до Флагман.бг: Изградете отводнителен канал на ул.“Батак“, 20 години къщите ни се наводняват
При всеки дъжд сме блокирани, а плащаме едни от най-високите данъци, зоват живущите на тази улица
Да се изгради отводнителен канал на ул.“Батак“ от №40 до бившия DHL. Това зоват в сигнал до Флагман.бг живущи на улицата, които и днес имаха сериозни проблеми.
Приземните етажи им се наводниха, а част от тях така и не успяха да излязат от домовете си.
„Плащаме едни от най-високите данъци в града, а при всеки дъжд сме блокирани. От 20 години ни пренебрегват. Писали сме неколкократно до Общината, но нямаме никакъв отговор. Молим ги усърдно, настояваме, но никой не ни обръща внимание. Сякаш не съществуване. Не може улица с толкова много кооперации да е без отводнителен канал и при всеки дъжд да треперим“, пишат ни живущите на ул.“Батак“.
Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

- Бургаската администрация !
Един апартамент от 100 кв.м. в "Славейков" не е с по-малък данък от този в "лазур"...
-Хе.
- Защото ако направят ремонт, ще трябва сменят и името на улицата. :)
При това презастрояване, какво да очакват.
Поставете си едно бибо, да се включва по ниво!