Сигнал до Флагман.бг: Изградете отводнителен канал на ул.“Батак“, 20 години къщите ни се наводняват
При всеки дъжд сме блокирани, а плащаме едни от най-високите данъци, зоват живущите на тази улица
Да се изгради отводнителен канал на ул.“Батак“ от №40 до бившия DHL. Това зоват в сигнал до Флагман.бг живущи на улицата, които и днес имаха сериозни проблеми.
Приземните етажи им се наводниха, а част от тях така и не успяха да излязат от домовете си.
„Плащаме едни от най-високите данъци в града, а при всеки дъжд сме блокирани. От 20 години ни пренебрегват. Писали сме неколкократно до Общината, но нямаме никакъв отговор. Молим ги усърдно, настояваме, но никой не ни обръща внимание. Сякаш не съществуване. Не може улица с толкова много кооперации да е без отводнителен канал и при всеки дъжд да треперим“, пишат ни живущите на ул.“Батак“.
Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

- Бургаската администрация !
Един апартамент от 100 кв.м. в "Славейков" не е с по-малък данък от този в "лазур"...
-Хе.
- Защото ако направят ремонт, ще трябва сменят и името на улицата. :)
При това презастрояване, какво да очакват.
Поставете си едно бибо, да се включва по ниво!