Сигнал до Флагман.бг: Изградете отводнителен канал на ул.“Батак“, 20 години къщите ни се наводняват
При всеки дъжд сме блокирани, а плащаме едни от най-високите данъци, зоват живущите на тази улица
Да се изгради отводнителен канал на ул.“Батак“ от №40 до бившия DHL. Това зоват в сигнал до Флагман.бг живущи на улицата, които и днес имаха сериозни проблеми.
Приземните етажи им се наводниха, а част от тях така и не успяха да излязат от домовете си.
„Плащаме едни от най-високите данъци в града, а при всеки дъжд сме блокирани. От 20 години ни пренебрегват. Писали сме неколкократно до Общината, но нямаме никакъв отговор. Молим ги усърдно, настояваме, но никой не ни обръща внимание. Сякаш не съществуване. Не може улица с толкова много кооперации да е без отводнителен канал и при всеки дъжд да треперим“, пишат ни живущите на ул.“Батак“.
Очакваме вашите сигнали на [email protected] или чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието
Дневен хороскоп за 23 юни: Любовни изненади за Везните и Близнаците
11 нужди, за които никоя съпруга не бива да моли мъжа си
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Убийство за 40 евро в София: Хвърлиха мъж от Лъвов мост
Путин ще обсъжда с Лукашенко ултиматума на Зеленски
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Жегата в Европа взе жертви, температурите минават 40 градуса
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“

- Бургаската администрация !
Един апартамент от 100 кв.м. в "Славейков" не е с по-малък данък от този в "лазур"...
-Хе.
- Защото ако направят ремонт, ще трябва сменят и името на улицата. :)
При това презастрояване, какво да очакват.
Поставете си едно бибо, да се включва по ниво!