Скандал! Съдружник на шеф в Главно мюфтийство е задържан с хероин за 5 милиона евро
В тайници на автомобила на бившия турски дипломат в Брюксел Вейсел Филиз са били открити 100 килограма хероин
Съдружник на главния секретар на Главно мюфтийство Джелал Фаик е бил задържан с хероин за 5 милиона евро на граничния пункт „Хамзабейли“, съобщава 24rodopi.com. В тайници на автомобила на бившия турски дипломат в Брюксел Вейсел Филиз са били открити 100 килограма хероин. Полицейската акция била проведена след сигнал, че бившият съветник в посолството в белгийската столица пренася голямо количество наркотици. Автомобилът, с който пътували Вейсел Филиз и семейството му, бил щателно обискиран на „Хамзабейли“, малко преди да влезе в България през ГКПП „Лесово“.
Турски медии разкриват, че Вейсел и главният секретар на българското Главно мюфтийство Джелал Фаик имат обща фирма – „Левант груп“. Посочва се, че Вейсел Филиз често гостувал в България по покана на Фаик. Поместена е и снимка от ифтар, на която вечеря турският дипломат е седнал между главния мюфтия Мустафа Хаджъ и главния секретар Джелал Фаик. Ифтарът се състоял в селото на главния мюфтия Драгиново.
Вейсел Филиз е собственик на 90 % от фирмата, а делът на Фаик е 10 %.
Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта
Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата
Тази зодия оставя лошото зад гърба си
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа
Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм
Лесен трик срещу прах у дома
Черноморец Бургас попиля ЦСКА II
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта
Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи

Хахаха
Турците са си в Турция, не говорят/пишат български и не ги интересува какво се случва тук. Ти ци мангал приел исляма, вас турците ви мразят повече и от нас.