Лекар осъди бившата си, наричала го „изрод”, „боклук" и „психопат”
Тя дори обвинила доктора, че е виновен за кончината на баща му
Лекар от Пловдив заведе иск срещу бившата си жена след серия от съобщения, в които го обиждала. Медикът е осъдил жената за клевета и обида след дело в Районен съд. Докторът и тя живеели на семейни начела. През 2017 година се родила дъщеричката им, но след по-малко от две години двойката се разделила. Детето останало при майката, а бащата го виждал по определен ред.
Между медикът и жената имало сериозна вражда. По време на срещите им с тях е имало и трети човек, който да потушава искрите на напрежение. След един от поредните им скандали, жената започнала психическа атака към лекаря. Тя го атакувала постоянно със съобщения в продължение на близо 4 месеца. Така медикът решил да подаде жалба срещу бившата си. Съобщенията били вулгарни и обидни. Те били насочени не само към личността на мъжа, но и към неговата компетентност като лекар.
„Ти си психар”, „най-голямото чудовище“, „най-големият изрод“, „отворко“, „изрод“, „мухльо“, „нямаш смелостта да застанеш като мъж“, „заслужаваш всичките гадости, които ти се случват“, „цял живот ще си сам като куче“, „жалък“, „толкова си жалък, че трябва нова дума за теб“, „имаш болен мозък“, са част от съобщенията. В края на 2019 година бащата на медикът починал. Веднага след погребението, жената започнала с нова вълна от словесни атаки. Тя дори обвинила доктора, че е виновен за смъртта на баща му, пише Трафикнюз.
„Остави баща си да умре сам като куче, толкова си безотговорен”, написала бившата му и продължила с „некадърник, трябва да ти вземат дипломата“ и „срам за болницата“. Чашата преляла, след като жената изпратила поредната серия от обиди: „изрод, ще си умреш сам като куче, защото си гнусен, в душата си гнусен“, „ти нямаш семейство, няма и да имаш“, „защото душата ти е изгнила“ и „за да общуваш с мен, ще плащаш“. Образувано било дело.
В жалбата си медикът изтъкнал, че се е чувствал емоционално недобре, треперил и бил пред срив. Често плачел заради обидите. Той завел и неимуществен иск в размер на 5 хиляди лева срещу жената. В крайна сметка последната била осъдена на 1000 лева административна глоба. Тя ще трябва да плати и 2000 лева обезщетение на бившият си за преживените неимуществени вреди.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

Така и се пада на тази злобна женица.
Сигурно не е могла да преживее че са и спрели парите.
После се чудим що някои си трепят жените.....Ми е затова....като имаш такава усойница в къщата и въпреки всички опити за нормални разговори и компромиси,не помагат,става белята......