Лекар осъди бившата си, наричала го „изрод”, „боклук" и „психопат”
Тя дори обвинила доктора, че е виновен за кончината на баща му
Лекар от Пловдив заведе иск срещу бившата си жена след серия от съобщения, в които го обиждала. Медикът е осъдил жената за клевета и обида след дело в Районен съд. Докторът и тя живеели на семейни начела. През 2017 година се родила дъщеричката им, но след по-малко от две години двойката се разделила. Детето останало при майката, а бащата го виждал по определен ред.
Между медикът и жената имало сериозна вражда. По време на срещите им с тях е имало и трети човек, който да потушава искрите на напрежение. След един от поредните им скандали, жената започнала психическа атака към лекаря. Тя го атакувала постоянно със съобщения в продължение на близо 4 месеца. Така медикът решил да подаде жалба срещу бившата си. Съобщенията били вулгарни и обидни. Те били насочени не само към личността на мъжа, но и към неговата компетентност като лекар.
„Ти си психар”, „най-голямото чудовище“, „най-големият изрод“, „отворко“, „изрод“, „мухльо“, „нямаш смелостта да застанеш като мъж“, „заслужаваш всичките гадости, които ти се случват“, „цял живот ще си сам като куче“, „жалък“, „толкова си жалък, че трябва нова дума за теб“, „имаш болен мозък“, са част от съобщенията. В края на 2019 година бащата на медикът починал. Веднага след погребението, жената започнала с нова вълна от словесни атаки. Тя дори обвинила доктора, че е виновен за смъртта на баща му, пише Трафикнюз.
„Остави баща си да умре сам като куче, толкова си безотговорен”, написала бившата му и продължила с „некадърник, трябва да ти вземат дипломата“ и „срам за болницата“. Чашата преляла, след като жената изпратила поредната серия от обиди: „изрод, ще си умреш сам като куче, защото си гнусен, в душата си гнусен“, „ти нямаш семейство, няма и да имаш“, „защото душата ти е изгнила“ и „за да общуваш с мен, ще плащаш“. Образувано било дело.
В жалбата си медикът изтъкнал, че се е чувствал емоционално недобре, треперил и бил пред срив. Често плачел заради обидите. Той завел и неимуществен иск в размер на 5 хиляди лева срещу жената. В крайна сметка последната била осъдена на 1000 лева административна глоба. Тя ще трябва да плати и 2000 лева обезщетение на бившият си за преживените неимуществени вреди.
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Така и се пада на тази злобна женица.
Сигурно не е могла да преживее че са и спрели парите.
После се чудим що някои си трепят жените.....Ми е затова....като имаш такава усойница в къщата и въпреки всички опити за нормални разговори и компромиси,не помагат,става белята......