Едноетажна къща в Сунгурларе стана на пепел заради печка на дърва
Вероятната причина за пожара са искри, преминали от комина към покривната конструкция на постройката
Едноетажна къща, разположена на ул. "Земеделска" №15-а в Сунгурларе, собственост на 50-годишен мъж от града, стана на пепел, съобщават от пресцентъра на ОДМВР-Бургас.
Цялото имущество на мъжа е обгоряло, пламъците са нанесли и сериозни щети по покривната конструкция. Огънят е потушен от един противопожарен екип
Констатирано е, че в дома няма електроподаване, а е ползвана печка на твърдо гориво. Към момента на пожара, собственикът е бил в къщата. Вероятната причина за огнения ад са искри, преминали от комина към покривната конструкция на постройката.
Николай Димитров: Общинският център за култура и образование „Артиум“ е сърцето на културния, духовния и социален живот в Несебър
Европа е в плен на опасна гореща вълна с температури над 40 градуса
България с втората най-висока инфлация в ЕС, достигна 6,3% през май
Само на 19 години, с няколко месеца стаж зад волана, но с диагноза "БМВ": Хванаха шофьорка с над 10 фиша да дрифтира (ВИДЕО)
МВР ще лови джигити с дронове
След срещата Тръмп-Зеленски: Идва ли краят на войната в Украйна?
Спад на еуфорията: Цените на селските и извънградските имоти се успокоиха
Защо Турция не е получила покана за срещата на върха на Г-7 в Париж
DeepSeek вече е най-скъпият старпът в Китай в областта на AI
Националната следствена служба с нов директор
Тежка катастрофа край Якоруда, трима са ранени, а двама загинаха
