Ще напусне ли Фики чалгата?
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот
Поп фолк звездата Фики Стораро тушира слуховете, че ще се откаже от лекия жанр. След бляскавото му представяне в шоуто „Като две капки вода“ се заговори, че той ще напусне редиците на „Пайнер“.
“Не е истина, че ще сменям жанра, тъй като това е музиката която до ден днешен ме е изхранвала и съм имал успехи с нея. Но аз съм човек, който обича всеки жанр музика и съм готов да импровизирам, ще имам нови изненади за хората, които слушат моята музика, защото оттук нататък ще бъде много различна… Нека хубавата музика печели, няма значение в кой жанр“, казва Фики в телевизионно интервю, цитиран от Планета тв.
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот. Той не крие, че е нетърпелив да види какво му е приготвила тя, но в свое послание към публиката споделя:
“Дадох си сметка, че понякога трябва да забавим темпото, да се наслаждаваме на времето с най-близките ни хора и да оставим стремежите и амбициите да почакат“.
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам

Пременил се Илия,погледнал се.....пак в тия.....
А иначе ми изглежда свястно момче....
Едва ли на някой от читателите ви му пука за Фикрет,баща му Тунджай и т.н
Хахахахахах