Ще напусне ли Фики чалгата?
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот
Поп фолк звездата Фики Стораро тушира слуховете, че ще се откаже от лекия жанр. След бляскавото му представяне в шоуто „Като две капки вода“ се заговори, че той ще напусне редиците на „Пайнер“.
“Не е истина, че ще сменям жанра, тъй като това е музиката която до ден днешен ме е изхранвала и съм имал успехи с нея. Но аз съм човек, който обича всеки жанр музика и съм готов да импровизирам, ще имам нови изненади за хората, които слушат моята музика, защото оттук нататък ще бъде много различна… Нека хубавата музика печели, няма значение в кой жанр“, казва Фики в телевизионно интервю, цитиран от Планета тв.
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот. Той не крие, че е нетърпелив да види какво му е приготвила тя, но в свое послание към публиката споделя:
“Дадох си сметка, че понякога трябва да забавим темпото, да се наслаждаваме на времето с най-близките ни хора и да оставим стремежите и амбициите да почакат“.
Близките на загиналите индийци на „Челопешко шосе“ крият трагедията от майката на единия
България е на 57-о място сред 69 държави в световната класация за конкурентоспособност
Предварителните поръчки за GTA VI започват днес, гответе портфейлите
Мариус Куркински се завръща в Бургас с нов моноспектакъл
Полиция влезе в офис на жена, представяла се за адвокат в Кюстендил
Бургас и Братислава свързват усилия за развитие на професионалното образование
Фланелки на Бербатов, Видич и Джо Харт в благотворителен търг на Фондация "Стилиян Петров"
Мартин Димитров: Финансовият план за 2026 г. ни вкарва в спирала от инфлация и рекорден дълг
САЩ изпращат спасители в Каракас
Дневен хороскоп за 25 юни 2026: Любовни обрати за Телеца и Рибите, Козирогът защитава принципите си
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии

Пременил се Илия,погледнал се.....пак в тия.....
А иначе ми изглежда свястно момче....
Едва ли на някой от читателите ви му пука за Фикрет,баща му Тунджай и т.н
Хахахахахах