Ще напусне ли Фики чалгата?
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот
Поп фолк звездата Фики Стораро тушира слуховете, че ще се откаже от лекия жанр. След бляскавото му представяне в шоуто „Като две капки вода“ се заговори, че той ще напусне редиците на „Пайнер“.
“Не е истина, че ще сменям жанра, тъй като това е музиката която до ден днешен ме е изхранвала и съм имал успехи с нея. Но аз съм човек, който обича всеки жанр музика и съм готов да импровизирам, ще имам нови изненади за хората, които слушат моята музика, защото оттук нататък ще бъде много различна… Нека хубавата музика печели, няма значение в кой жанр“, казва Фики в телевизионно интервю, цитиран от Планета тв.
Изпълнителят на „Ще те закарам“ посреща 2021-ва с оптимизъм и вярва, че през новата година ще се завърнем към нормалния си начин на живот. Той не крие, че е нетърпелив да види какво му е приготвила тя, но в свое послание към публиката споделя:
“Дадох си сметка, че понякога трябва да забавим темпото, да се наслаждаваме на времето с най-близките ни хора и да оставим стремежите и амбициите да почакат“.
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

Пременил се Илия,погледнал се.....пак в тия.....
А иначе ми изглежда свястно момче....
Едва ли на някой от читателите ви му пука за Фикрет,баща му Тунджай и т.н
Хахахахахах