Венелин Петков наплю доскорошните си колегите от бТВ, отразили Бойко Борисов
В последната година от управлението на Венелин Петков телевизията премина в крайности, което определено не подхождаше на бранд като бТВ
Бившият директор „Новини и актуални предавания“ на бТВ Венелин Петков наплю бившите си колеги заради това, че са новина, свързана с инспекция на Бойко Борисов край Рилския манастир. Във фейсбук профила си той публично порицава доскорошния си работодател, прилагайки линка от проверката на премиера на същия път от 29 декември.
„Малко контекст от 29.12.2020 (Определение за новини: точно отразяване на важни събития от деня в контекст, който им придава значение)“, написа той.
Не е ясно какво точно визира Петков – дали това, че новината е незначителна или фактът, че активираното свлачище не е било водеща тема в уикенд емисията. Новината присъства, но отразена по всички правила - с различни гледни точки.
В последната година от управлението на Венелин Петков телевизията премина в крайности, което определено не подхождаше на бранд като бТВ. Това бе причината за освобождаването му, след като изп.директор стана Мартин Швехлак.
Впоследствие се оказа, че срещу Петков има сериозно недоволство в нюзрума на телевизията, а част от колегите му публично се оплакаха, че им е оказван сериозен натиск при отразяването на дадени теми.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

защо изтрихте коментара ми?
ХАХАХАХАХАХА......
Браво бе Флагман......Добре го казахте.......!!!!
ХАХАХАХАХАХА.....
Оправихте ми настроението....