Венелин Петков наплю доскорошните си колегите от бТВ, отразили Бойко Борисов
В последната година от управлението на Венелин Петков телевизията премина в крайности, което определено не подхождаше на бранд като бТВ
Бившият директор „Новини и актуални предавания“ на бТВ Венелин Петков наплю бившите си колеги заради това, че са новина, свързана с инспекция на Бойко Борисов край Рилския манастир. Във фейсбук профила си той публично порицава доскорошния си работодател, прилагайки линка от проверката на премиера на същия път от 29 декември.
„Малко контекст от 29.12.2020 (Определение за новини: точно отразяване на важни събития от деня в контекст, който им придава значение)“, написа той.
Не е ясно какво точно визира Петков – дали това, че новината е незначителна или фактът, че активираното свлачище не е било водеща тема в уикенд емисията. Новината присъства, но отразена по всички правила - с различни гледни точки.
В последната година от управлението на Венелин Петков телевизията премина в крайности, което определено не подхождаше на бранд като бТВ. Това бе причината за освобождаването му, след като изп.директор стана Мартин Швехлак.
Впоследствие се оказа, че срещу Петков има сериозно недоволство в нюзрума на телевизията, а част от колегите му публично се оплакаха, че им е оказван сериозен натиск при отразяването на дадени теми.
Опасна игра на покрива на 21-етажен блок в София
Свалиха американски изтребител над Иран, един от пилотите е спасен
780 нови паравана тръгнаха към общините в Хасковско преди вота
Агнешкото за Великден поскъпва, българското месо остава все по-трудно достъпно
Путин и Ердоган настояха за незабавно спиране на войната в Близкия изток
Disney продължава с вълната да вади от сянката злите герои
Бургас кани активни младежи да влязат в Съвета на децата
Лесна рецепта за пухкав козунак без месене
Откриват летния мото сезон тази събота в Бургас
Животът се подрежда за тези три зодии
Цветно шествие в Бургас за празника на пролетта - Цветница
ОДК Несебър събра близо 100 деца в великденска творилница за празника Великден

защо изтрихте коментара ми?
ХАХАХАХАХАХА......
Браво бе Флагман......Добре го казахте.......!!!!
ХАХАХАХАХАХА.....
Оправихте ми настроението....