×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Феновете на Черноморец: Благодарим на Слави Костенски, винаги един от нас


05 Януари 2021, Вторник, 16:04 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив

Успех Слави, успех акуло! Попътен вятър! Носи акулския дух, където и да си! Фенклуб "Сините акули" продължава да стои плътно зад клуба и отбора и да го следва навсякъде по пътя към върха, написаха привържениците на Черноморец

 

Привържениците на най-стария клуб в Бургас- Черноморец, излязоха с официална позиция по треньорската смяна в отбора днес. Както е известно, Слави Костенски беше освободен от поста и очакванията са утре на неговото място да бъде назначен Малин Орачев.

"Обединеният клуб на привържениците на Черноморец (Бургас) - "Сините акули" изразява своите благодарности на Слави Костенски за свършеното от него. Пожелаваме му успех и бляскава кариера в бъдеще. Твърдо стояхме зад него и зад момчетата и с радост наблюдавахме как трупахме точка след точка и то с проявени героични характер и страхотен колектив. Съжаляваме, че заради вътрешноклубни преструктурирания, трябва да се разделим с един от най-успешните треньори в последното десетелие за отбора. Успех Слави, успех акуло! Попътен вятър и знай, че винаги си бил един от нас! Носи акулския дух, където и да си! Фенклуб "Сините акули" продължава да стои плътно зад клуба и отбора и да го следва навсякъде по пътя към върха. Пожелаваме успех на новия треньор в постигането на високите цели и го поздравяваме за оказаната му чест да води славния бургаски 100-годишен тим!, се казва в позицията на организацията на привържениците.

 


В категории: Спорт


8
Коментара
Флагман.БГ Мълния уби млад мъж край Кресна Мълния уби млад мъж край Кресна 04/06/2026, Четвъртък 17:00 3
8
Коментара по темата
8.
Вендингавтомат
07.01.2021 22:59:44
3
2
Кафемашините не връща ресто.Това е причината
7.
Бургазлия
06.01.2021 03:09:24
0
11
Браво за позицията на феновете.това е достойно поведение.нормално бе да изразят мнението си за костенски.респект че фенклуба уважи работата на Слави.Черноморец е велик отбор.
6.
Fena
05.01.2021 22:38:47
0
7
Едно голямо браво на феновете!Това са истинските хора които си оценят кадрите и за които отбора трябва да влезе в Б група,но не с цената на интриги и недостойни действия от страна на ръководството,замислете се!
5.
Динята
05.01.2021 18:43:53
1
11
Браво на костенски.достойно представяне с акулите.благодарим ти.
4.
Журналист до 1
05.01.2021 18:17:16
1
6
Миришеш,мазен шемет
3.
Do zapozbatiq
05.01.2021 17:56:28
0
3
Те резултатите сами говорят боклука!
2.
Акула
05.01.2021 17:38:25
3
9
Благодарим ти Слави.
1.
Запознат
05.01.2021 16:38:13
10
6
Вие луди ли сте? Най големият интригант и помияр е Слави Костенски. Крайно време беше. Всички интриги той ги създаде
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него? Социолог: Радев говори с гласа на Тръмп, а сините се държат безумно! Защо им е война с него? Понеже ГЕРБ и ДПС умно мълчат, в ролята на опозиция са изтласкани „Продължаваме промяната“ и „Демократична България“ Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания Регионалният министър: Марсианци ли са строили магистралите? Нямат проекти, но има плащания На съдебно дело от дружеството твърдят, че на са строили нищо, но после АПИ им изплаща парите и всичко е документирано, каза той Ето защо Евровизия 2027 трябва да бъде в Бургас! (ВИДЕО) Ето защо Евровизия 2027 трябва да бъде в Бургас! (ВИДЕО) Морският град отговаря на всички критерии на престижния музикален форум, а екип на Флагман.бг направи специално видео, което показва пълния потенциал на кандидатурата Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Това лято в Царево ще се случи нещо нестандартно! (ВИДЕО) Малки панелни концерти тръгват на лятно турне в общината Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Обновяват зоната около фонтан "Гъбката" на бул. "Демокрация" Основната цел е създаването на достъпна, естетична и екологично устойчива градска среда, която да предлага повече възможности за отдих, социални контакти и досег с природата Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Свети Влас събира световния елит в плажния волейбол на Венид Бийч Община Несебър подкрепя престижния международен турнир Beach Pro Tour, който привлича 170 състезатели и предлага безплатен вход за публиката Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Двама българи са открити мъртви в Турция, разследват възможна връзка с наркомрежа Зловещото разкритие е направено след сигнал на съседи за силна миризма, идваща от жилището Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Оставиха Никола Бургазлиев в ареста, за да не стане като прокурорския син Бащата му - служителят на РУ Несебър Георги Бургазлиев се държа безобразно днес, сигнализират вътрешния министър за поведението му  Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Вписаха Весела Лечева в Търговския регистър като председател на БОК Председателят на БОК набеляза и първите стъпки пред новото ръководство Сформираха постоянните комисии в Парламента Сформираха постоянните комисии в Парламента Навсякъде доминират депутатите от "Прогресивна България"
Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Проф. Витанов: Блокират ли САЩ Малакският проток, Тайван ще е пак китайски и корабите ще са потопени Статистикът, който е и сред най-известните международни анализатори, коментира, че ако Русия използва атомно оръжие срещу Украйна, няма никой да се намеси Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Показаха принцеса Лилибет - рижавата й коса смая всички Сладураната е като две капки вода с татко си принц Уилям Израел и Ливан се договориха за примирие Израел и Ливан се договориха за примирие Техеран не вижда напредък в диалога за постоянно примирие със САЩ Европа сама реже клона, на който седи Европа сама реже клона, на който седи Либерал-глобализмът стигна дотам, че коренният жител вече е по-долна категория човек от мигрантите Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Турчин случайно получи $21,8 млрд., нареди се сред най-богатите в света Ахмад Джахангард Такало дори не знае откъде са дошли парите Земетресение разлюля Турция Земетресение разлюля Турция Епицентърът на земетресението е в района на град Пазарджък, където на 6 февруари 2023 г. стана силен трус с магнитуд 7,7 по Рихтер Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Лице на съвременното британско кино и телевизия подкрепя "Мача на Надеждата" Найджъл Бойл, станал световно известен с безапелационната си и ключова роля на инспектор Иън Бъкълс в мегахита на BBC „Line of Duty“ Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Най-малко 21 души загинаха при пожар в хотел Спасители изведоха десетки от пламъците в квартал „Малвия Нагар“, сред жертвите има и чужденци Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Коя партия колко ще загуби след орязването на субсидиите Най-драстичен е пропорционалният колапс при Възраждане, които след тегленето на чертата губят две трети от парите си и от 1,33 милиона слизат на едва 413 хиляди евро Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Черен сценарий за ЕС: Задава се тежка вълна от безработица, Брюксел вдигна червен флаг за България Зеленият преход и скъпата енергия подпалиха индустрията, Китай ни премазва при колите
Левон ХАМПАРЦУМЯН Левон ХАМПАРЦУМЯН Нека не забравяме - надолу няма дъно Виц на деня Виц на деня Барман към сервитьора:
- Абе пич, престани да изхвърляш пияните посетители, не забравяй, че работиш във вагон-ресторант!
Виц на деня Виц на деня Иванчо дочул стонове от спалнята на родителите си. От любопитство погледнал през ключалката и възкликнал:
- Леле-е-е... а на мен ми се карат, че си бъркам в носа...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки упорит мъж може да постигне всичко, което иска жената.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори