Емилия кръстосва улиците с Бентли за 500 хил.лв., подарил го любимия й - Жорж Батур
Сирийският бизнесмен не жали средства за любимата си жена
Една от най-глезените фолк диви в България – Емилия – се изфука с чисто новото си Бентли Бентайга. Свръхлуксозното возило било подарък от нейния любим, милионерът Жорж Батур и е на цена около 500 хил.лв., тъй като е с всички екстри, предава в. „Уикенд“. За да е пълен луксът, който изпълнителката демонстрира, тя ползва и услугите на личен шофьор.
„Жорж угажда много на любимата си, не й отказва нищо! Облича я в последните модни колекции на всички скъпи марки, купува й дамски чанти за 5-6 хил.лв. Емилия винаги е била обгрижвана от мъжете до себе си, но щедростта на настоящия й надминава дори най-оптимистичните очаквания. Сякаше е спечелила от тотото с Жорж“, коментират завистливи колежки.
Сирийският бизнесмен не жали средства за любимата си жена. Той угажда на красавицата за всяка нейна прищявка, а „Бентли”-то е най-скъпата кола, която изпълнителката на е притежавала. Возилото е снабдено с всевъзможни екстри, за да може блондинката да се чувства комфортно, когато пътува за участия. Освен задължителният кожен салон, джипът разполагал с телевизори, мокър бар, хладилник, панорамен таван, автопилот и още една камара изгъзици. Суперколата е решена в златист цвят.
Фолк дивата не крие возилото и често качва снимки или клипчета от баровския джип. Тя се вози винаги на задната седалка, където се чувства комфортно с всички глезотии, които има колата.
Блондинката не поволява на шофьора си да кара бързо, защото има страх от високи скорости. Припомняме, че певицата, годеникът ѝ Жорж Башур и синът му Феди катастрофираха тежко през пролетта на 2018 г. Тримата пътуваха с лъскав джип „Мерцедес Gle 4matic”, който обаче отиде за скрап, защото детето на бизнесмена загуби контрол и колата се преобърна. 19-годишният Феди почина само 3 дни след катастрофата и от тогава Емилия има фобия от шофиране и високи скорости.
Историческа визита: Доналд Тръмп каца в Анкара, с Ердоган рестартират преговорите за изтребителите F-35
Невиждан прецедент на 4-ти юли: Отмениха парада във Вашингтон заради убийствен ад от 45 градуса!
Паника в Стара Загора! Огромен жълт питон изпълзя на детска площадка
Отказва ли се от футбола Лука Модрич
Мачкай, Гришо: Ето кога може да гледате днешната му среща на Уимбълдън - програмата започна шокиращо
Все още без следа от второто издирвано дете в Струма
Тъмната страна на зодия Близнаци: Какво се случва, когато се ядосат
Идва невиждана жега: Температурите скачат до бруталните 43 градуса
Цолов изпревари най-големия си съперник в последната обиколка, за да звучи "Мила Родино" - какво каза след финала
Бургаска воля - талант от града втори на Балканите след драма
Володимир Зеленски поздрави САЩ
Никола Цолов с шедьовър във Формула 2 - води за титлата

* Динени (сезонът на дините)
* Диневи
АСГГГ