Трагедия край Царево: Пежо се заби в мантинела с бясна скорост, 19-годишен бургазлия загина
В болница с контузия на черепа е настанено друго 19-годишно момче от Бургас
19-годишно момче от Бургас загина при тежка катастрофа на пътя Лозенец-Царево. Инцидентът е станал тази нощ - около 01:00 ч.
Пежо 307, управлявано от 19-годишен шофьор и в което се придижвали още двама 19-годишни бургазлии, катастрофирало самостоятелно, врязвайки се в предпазната крайпътна мантинела и излизайки извън пътното платно. Причината за удара е несъобразена с мократа настилка скорост, шофьорът не е успял да вземе завоя и загубил управление над возилото.
Загиналият е водачът, той издъхнал в УМБАЛ-Бургас. Един от пътниците също е пострадал. Младежът е настанен е за лечение в отделение „Неврохирургия” в УМБАЛ-Бургас с контузия на черепа, без опасност за живота.
По случая е образувано досъдебно производство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете
Ограничават още един участък на АМ "Тракия"
Община Несебър и АБЧО насърчават новото поколение професионалисти в туризма
Историята на кученцето Мари, която трогна цяла България и доказа, че добротата няма цена
Горчив финал: Маги Томова от „Ергенът“ хванала Калоян в изневяра
Пиян моторист катастрофира край Пловдив
Гей парад по време на война: Киев отбеляза "Прайда" с мащабно шествие и контрапротест
Почина Феим Чаушев - бивш заместник-министър на външните работи
Айтос изпрати Випуск 2026 с празнична церемония и 55 отличници

Бог да го прости момчето!
Голяма трагедия!Тъжно!
Но сега трябва да изтриеш и коментар номер 5 и дето се казва ни следа да не остане какъв е проблема!
Хайде със здраве, не те обвинявам, ти си пионка в ръце всемогъщи!
Да успееш да се забиеш в мантинелата се иска много голям "майсторлък" !
Но на 19 години, те всички са майстори , вече имат по една -две години огромен опит в шофирането!
Карайте разумно, Хора!