Трагедия край Царево: Пежо се заби в мантинела с бясна скорост, 19-годишен бургазлия загина
В болница с контузия на черепа е настанено друго 19-годишно момче от Бургас
19-годишно момче от Бургас загина при тежка катастрофа на пътя Лозенец-Царево. Инцидентът е станал тази нощ - около 01:00 ч.
Пежо 307, управлявано от 19-годишен шофьор и в което се придижвали още двама 19-годишни бургазлии, катастрофирало самостоятелно, врязвайки се в предпазната крайпътна мантинела и излизайки извън пътното платно. Причината за удара е несъобразена с мократа настилка скорост, шофьорът не е успял да вземе завоя и загубил управление над возилото.
Загиналият е водачът, той издъхнал в УМБАЛ-Бургас. Един от пътниците също е пострадал. Младежът е настанен е за лечение в отделение „Неврохирургия” в УМБАЛ-Бургас с контузия на черепа, без опасност за живота.
По случая е образувано досъдебно производство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Бог да го прости момчето!
Голяма трагедия!Тъжно!
Но сега трябва да изтриеш и коментар номер 5 и дето се казва ни следа да не остане какъв е проблема!
Хайде със здраве, не те обвинявам, ти си пионка в ръце всемогъщи!
Да успееш да се забиеш в мантинелата се иска много голям "майсторлък" !
Но на 19 години, те всички са майстори , вече имат по една -две години огромен опит в шофирането!
Карайте разумно, Хора!