Трагедия край Царево: Пежо се заби в мантинела с бясна скорост, 19-годишен бургазлия загина
В болница с контузия на черепа е настанено друго 19-годишно момче от Бургас
19-годишно момче от Бургас загина при тежка катастрофа на пътя Лозенец-Царево. Инцидентът е станал тази нощ - около 01:00 ч.
Пежо 307, управлявано от 19-годишен шофьор и в което се придижвали още двама 19-годишни бургазлии, катастрофирало самостоятелно, врязвайки се в предпазната крайпътна мантинела и излизайки извън пътното платно. Причината за удара е несъобразена с мократа настилка скорост, шофьорът не е успял да вземе завоя и загубил управление над возилото.
Загиналият е водачът, той издъхнал в УМБАЛ-Бургас. Един от пътниците също е пострадал. Младежът е настанен е за лечение в отделение „Неврохирургия” в УМБАЛ-Бургас с контузия на черепа, без опасност за живота.
По случая е образувано досъдебно производство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Употребата на алкохол повишава опасността от онкологични заболявания с до 50%
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето

Бог да го прости момчето!
Голяма трагедия!Тъжно!
Но сега трябва да изтриеш и коментар номер 5 и дето се казва ни следа да не остане какъв е проблема!
Хайде със здраве, не те обвинявам, ти си пионка в ръце всемогъщи!
Да успееш да се забиеш в мантинелата се иска много голям "майсторлък" !
Но на 19 години, те всички са майстори , вече имат по една -две години огромен опит в шофирането!
Карайте разумно, Хора!