Трагедия край Царево: Пежо се заби в мантинела с бясна скорост, 19-годишен бургазлия загина
В болница с контузия на черепа е настанено друго 19-годишно момче от Бургас
19-годишно момче от Бургас загина при тежка катастрофа на пътя Лозенец-Царево. Инцидентът е станал тази нощ - около 01:00 ч.
Пежо 307, управлявано от 19-годишен шофьор и в което се придижвали още двама 19-годишни бургазлии, катастрофирало самостоятелно, врязвайки се в предпазната крайпътна мантинела и излизайки извън пътното платно. Причината за удара е несъобразена с мократа настилка скорост, шофьорът не е успял да вземе завоя и загубил управление над возилото.
Загиналият е водачът, той издъхнал в УМБАЛ-Бургас. Един от пътниците също е пострадал. Младежът е настанен е за лечение в отделение „Неврохирургия” в УМБАЛ-Бургас с контузия на черепа, без опасност за живота.
По случая е образувано досъдебно производство.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ!
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920
Ваксината срещу варицела у нас става задължителна от 1 юли

Бог да го прости момчето!
Голяма трагедия!Тъжно!
Но сега трябва да изтриеш и коментар номер 5 и дето се казва ни следа да не остане какъв е проблема!
Хайде със здраве, не те обвинявам, ти си пионка в ръце всемогъщи!
Да успееш да се забиеш в мантинелата се иска много голям "майсторлък" !
Но на 19 години, те всички са майстори , вече имат по една -две години огромен опит в шофирането!
Карайте разумно, Хора!