Малките ученици се връщат в класните стаи
Родителите ще имат право да заявят, че предпочитат децата им да не ходят на училище
Малките ученици до 4 клас ще се завърнат днес в училище. Повече от месец те не влизаха в класните стаи.
Родителите ще имат право да заявят, че предпочитат децата им да продължат да учат дистанционно, съобщава БНТ. Досега около 700 деца по желание на техните родители остават вкъщи.
Детските градини и яслите също ще отворят при строги противоепидемични мерки и контрол при приема.
Ресторантите и нехранителните магазини засега остават затворени до 31 януари, когато изтича последното удължаване на извънредната епидемична обстановка в страната.
Коя зодия ще се радва на голям късмет през март
Туризмът влиза в нова ера: TravelX 2026 показа как културата, AI и събитията се превръщат в двигател на икономиката
Салата "Мъжка мечта" - богата рецепта с пилешко, шунка и мариновани гъби
Какво изобщо прави в "Ергенът"? Скромна социална работничка от Бургас влезе в риалитито
Вреден навик убива автоматичната скоростна кутия
Краят на февруари носи голям късмет за 4 зодии
Тази котка е едно от най-потайните същества на планетата
Безработицата в България спадна през януари
Коя е най-забавната зодия и защо всички искат да са около нея
Футболната легенда Клод Макелеле се озова в България
Потребителската кошница поскъпна - вижте с колко
Пребиха чужденец на дербито ЦСКА - Левски, той осъди държавата

Дечицата, разбира се, нямат никаква вина за простотиите на възрастните и е прекрасно, че вируса тях ги щади, а поразява същите тези възрастни унмици!
Но да не забравяме, че и възрастните умници се делят на категории-едните биват моментално вкарвани за лечение във ВМА, а другите кротко си мрат по вмирисаните общински болници!