30-годишният Костадин от Царево изчезна безследно, виждали ли сте го?
За последно е видян на 26 декември, оттогава близките му нямат връзка с него
30-годишният Костадин Райков от Царево изчезна безследно. Той е в неизвестност от 26 декември, алармираха Флагман.бг близките му. Тогава той е забелязан да върви към село Велика, където живеел при приятелката си последните два месеца. Пътят между Царево и селото е около 10 км и отнема 2 часа пеш.
Въпреки че е изчезнал преди седмица, сигнал в полицията е подаден едва вчера. Вече е обявен за издирване, показа справка на Флагман.бг.
Ако някой разполага с информация за местонахождението на Костадин, незабавно да сигнализира тел.112 или в най-близкото поделение на МВР, апелират близките му.
Флагман.бг разговаря и с брат му Диян, очаквайте след малко подробности за случая.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Навремето една Приморчанска отрепка, наркозависим с дебело криминално минало пречука едно момче от Мичурин ((Царево) в дискотека в с.Кюприя.
Уби го с един юмрук!
И до ден днешен всичките селяндури,населяващи бившето село Кюприя, защитават съселянина си,който вече излежа полагаемото си....
Но остава ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС...
ЗАЩО ПРИМОРЧАНИ МРАЗЯТ ВСЯКО ЕДНО ПО-ГОЛЕМО НАСЕЛЕНО ОТ ТЯХ МЯСТО....
Щото са комплексирани.. .
Ако не са "хотелите им от Соца" с пристроени нужници...са кръгла 0.
Всичко спастрено лятоска от издояването на бедния български турист се влага в "къщурята".
По хубаво от тяхното село...нема...
Всичкото по-оправно население отдавна се пресели в най добрия град за живеене.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали, които предопределят НОВИЯ ОБЛИК НА ОБЩИНА ПРИМОРСКО.
Вече трети мандат един интелигентен, възпитан и умен мъж в лицето на настоящия кмет, д-р Димитър Германов(кореняк БУРГАЗЛИЯ),води "неравна и безуспешна битка с местния едър рогат добитък",с единствената цел да ГО КУЛТИВИРА И ОБЛАГОРОДИ!