30-годишният Костадин от Царево изчезна безследно, виждали ли сте го?
За последно е видян на 26 декември, оттогава близките му нямат връзка с него
30-годишният Костадин Райков от Царево изчезна безследно. Той е в неизвестност от 26 декември, алармираха Флагман.бг близките му. Тогава той е забелязан да върви към село Велика, където живеел при приятелката си последните два месеца. Пътят между Царево и селото е около 10 км и отнема 2 часа пеш.
Въпреки че е изчезнал преди седмица, сигнал в полицията е подаден едва вчера. Вече е обявен за издирване, показа справка на Флагман.бг.
Ако някой разполага с информация за местонахождението на Костадин, незабавно да сигнализира тел.112 или в най-близкото поделение на МВР, апелират близките му.
Флагман.бг разговаря и с брат му Диян, очаквайте след малко подробности за случая.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Навремето една Приморчанска отрепка, наркозависим с дебело криминално минало пречука едно момче от Мичурин ((Царево) в дискотека в с.Кюприя.
Уби го с един юмрук!
И до ден днешен всичките селяндури,населяващи бившето село Кюприя, защитават съселянина си,който вече излежа полагаемото си....
Но остава ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС...
ЗАЩО ПРИМОРЧАНИ МРАЗЯТ ВСЯКО ЕДНО ПО-ГОЛЕМО НАСЕЛЕНО ОТ ТЯХ МЯСТО....
Щото са комплексирани.. .
Ако не са "хотелите им от Соца" с пристроени нужници...са кръгла 0.
Всичко спастрено лятоска от издояването на бедния български турист се влага в "къщурята".
По хубаво от тяхното село...нема...
Всичкото по-оправно население отдавна се пресели в най добрия град за живеене.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали, които предопределят НОВИЯ ОБЛИК НА ОБЩИНА ПРИМОРСКО.
Вече трети мандат един интелигентен, възпитан и умен мъж в лицето на настоящия кмет, д-р Димитър Германов(кореняк БУРГАЗЛИЯ),води "неравна и безуспешна битка с местния едър рогат добитък",с единствената цел да ГО КУЛТИВИРА И ОБЛАГОРОДИ!