30-годишният Костадин от Царево изчезна безследно, виждали ли сте го?
За последно е видян на 26 декември, оттогава близките му нямат връзка с него
30-годишният Костадин Райков от Царево изчезна безследно. Той е в неизвестност от 26 декември, алармираха Флагман.бг близките му. Тогава той е забелязан да върви към село Велика, където живеел при приятелката си последните два месеца. Пътят между Царево и селото е около 10 км и отнема 2 часа пеш.
Въпреки че е изчезнал преди седмица, сигнал в полицията е подаден едва вчера. Вече е обявен за издирване, показа справка на Флагман.бг.
Ако някой разполага с информация за местонахождението на Костадин, незабавно да сигнализира тел.112 или в най-близкото поделение на МВР, апелират близките му.
Флагман.бг разговаря и с брат му Диян, очаквайте след малко подробности за случая.
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена

Навремето една Приморчанска отрепка, наркозависим с дебело криминално минало пречука едно момче от Мичурин ((Царево) в дискотека в с.Кюприя.
Уби го с един юмрук!
И до ден днешен всичките селяндури,населяващи бившето село Кюприя, защитават съселянина си,който вече излежа полагаемото си....
Но остава ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС...
ЗАЩО ПРИМОРЧАНИ МРАЗЯТ ВСЯКО ЕДНО ПО-ГОЛЕМО НАСЕЛЕНО ОТ ТЯХ МЯСТО....
Щото са комплексирани.. .
Ако не са "хотелите им от Соца" с пристроени нужници...са кръгла 0.
Всичко спастрено лятоска от издояването на бедния български турист се влага в "къщурята".
По хубаво от тяхното село...нема...
Всичкото по-оправно население отдавна се пресели в най добрия град за живеене.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали, които предопределят НОВИЯ ОБЛИК НА ОБЩИНА ПРИМОРСКО.
Вече трети мандат един интелигентен, възпитан и умен мъж в лицето на настоящия кмет, д-р Димитър Германов(кореняк БУРГАЗЛИЯ),води "неравна и безуспешна битка с местния едър рогат добитък",с единствената цел да ГО КУЛТИВИРА И ОБЛАГОРОДИ!