30-годишният Костадин от Царево изчезна безследно, виждали ли сте го?
За последно е видян на 26 декември, оттогава близките му нямат връзка с него
30-годишният Костадин Райков от Царево изчезна безследно. Той е в неизвестност от 26 декември, алармираха Флагман.бг близките му. Тогава той е забелязан да върви към село Велика, където живеел при приятелката си последните два месеца. Пътят между Царево и селото е около 10 км и отнема 2 часа пеш.
Въпреки че е изчезнал преди седмица, сигнал в полицията е подаден едва вчера. Вече е обявен за издирване, показа справка на Флагман.бг.
Ако някой разполага с информация за местонахождението на Костадин, незабавно да сигнализира тел.112 или в най-близкото поделение на МВР, апелират близките му.
Флагман.бг разговаря и с брат му Диян, очаквайте след малко подробности за случая.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

Навремето една Приморчанска отрепка, наркозависим с дебело криминално минало пречука едно момче от Мичурин ((Царево) в дискотека в с.Кюприя.
Уби го с един юмрук!
И до ден днешен всичките селяндури,населяващи бившето село Кюприя, защитават съселянина си,който вече излежа полагаемото си....
Но остава ГОЛЕМИЯТ ВЪПРОС...
ЗАЩО ПРИМОРЧАНИ МРАЗЯТ ВСЯКО ЕДНО ПО-ГОЛЕМО НАСЕЛЕНО ОТ ТЯХ МЯСТО....
Щото са комплексирани.. .
Ако не са "хотелите им от Соца" с пристроени нужници...са кръгла 0.
Всичко спастрено лятоска от издояването на бедния български турист се влага в "къщурята".
По хубаво от тяхното село...нема...
Всичкото по-оправно население отдавна се пресели в най добрия град за живеене.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали, които предопределят НОВИЯ ОБЛИК НА ОБЩИНА ПРИМОРСКО.
Вече трети мандат един интелигентен, възпитан и умен мъж в лицето на настоящия кмет, д-р Димитър Германов(кореняк БУРГАЗЛИЯ),води "неравна и безуспешна битка с местния едър рогат добитък",с единствената цел да ГО КУЛТИВИРА И ОБЛАГОРОДИ!