Поклонете се на 4-те кралици в зодиака
Ето кои зодии притежават всички качества, приближаващи се най-много до идеала за жена
Наричаме ги кралици, защото могат да бъдат пример за подражание на всяка жена и повод за гордост на всеки мъж, който има такава дама до себе си. Ето кои зодии притежават всички качества, приближаващи се най-много до идеала за жена.
Водолей – амбициите им са големи, но те ги поставят, защото могат да ги постигнат. Силни, интелигентни, забавни. Те са жени в пълния смисъл да думата. Раздават се за близките си хора. Трудолюбиви са, не се страхуват от работа, защото знаят, че тя е ключът към успеха. Имат душа на авантюристи, която им помага да отпочиват от сериозните си отговорности. Обичат да се забавляват, да пътуват и да опознават нови изкуства, места, култури. Мъжки момичета в тела на кралици, които всеки би се радвал да има до себе си.
Близнаци – това са силни жени, които никога не отделят краката си от земята. Знаят какво искат и как да начертаят пътя, по който да го постигнат. Отвътре са с нежни и красиви души, които разкриват единствено пред най-близките си хора. Благодарение на двете лица, които имат заради зодията си, те могат да се справят с всеки и с всяка ситуация. Обикновено живеят бурно, ежедневието им е пълно с различни събития. Успяват, обаче, да разпределят задачите и времето си, и да отделят достатъчно за любимия човек и семейството си. Биха направили всичко за усмивките им.
Дева – тези дами притежават вроден финес, с който умеят да организират цялото си ежедневие. Колкото и задачи да имат, те се справят страхотно с хаоса. От друга страна са много емоционални, щом става дума за любимия човек. Обичат да го изненадват приятно с малки романтични жестове. Щом усетят обич, отвръщат със същото. Това са силни жени, които могат да се грижат за себе си, но и нямат против някой да го прави. Имат страхотен стил и винаги изглеждат добре. Определено държат на външния си вид и това не остава незабелязано от силния пол.
Везни – зодията им подсказва, че умеят да създават хармония и да откриват златната среда, което ги прави желани половинки и приятелки. Печелят мъжките сърца с добротата си, с острия си ум и интелект, с трудолюбивостта си. Те влагат разум във всичко, което правят. Търпеливи са и точно затова жънат успехи непрекъснато. Знаят как да заслужат уважението на хората, но и показват такова към тях. В романтичните си отношения държат на нежност, взаимност и искреност. Дават това и очакват същото в замяна.
Легендата на кино комедията Мел Брукс стана на 100
18-годишен без книжка загина в катастрофа, непълнолетният му спътник е с опасност за живота
Извънредно! Самолет се разби във Франция, 11 души са загинали
Българин в Германия: Колелото ми залепна за асфалта при 41 градуса, влаковете спират между 13 и 19 часа
Тексас връща Библията в училище и отприщи нов спор за религията в клас
Украйна удари две руски петролни рафинерии през нощта
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва

Навремето имаше една такава ( Дева),но си напълни дупката....Съжалявам само,че ме изпревариха,не бях аз този ,който я ликвидира....
Внимавай,щото не знаеш откъде ще ти дойде.....
Имаше едно такова ,което щеше да запълва една празнота и така и не успя.Внимавай какво си пожелаваш.
В публикацията пише Дева и Водолей,кралиците...и прочее....Скорпиона го добавих за да се знае....
При първа възможност,ще я очистя Девата,без колебание,защото е точно такава каквато я описах....пък ти ги .....виж ми ника
Смех...смех...смех........
Най-коварните,манипулативни,интересчии,използвачи,нагаждачи,предатели и....прочее човешки негативи,за каквито там се сетите,са в тези зодии,заедно със Скорпиона,който е и злопаметен гадняр и който гони карес,докато е жив......
По-далеч от тия тримцата и когато и да ги очистиш,все ще е късно.....ВЕРВАЙТЕ МИ...!!!!!!