Нов силен човек в Левски
Очаква се Баждеков да вземе функциите на Павел Колев, който се раздели с Левски
В ръководството на Левски ще влезе нов човек. Един от вариантите е Константин Баждеков. В продължение на близо две десетилетия финансистът бе и изпълнителен директор на "сините". Очаква се Баждеков да вземе функциите на Павел Колев, който се раздели с Левски, пише Гонг.бг.
Колев вече е обещал на Наско Сираков, че на първо време ще продължи да помага на Левски. Той със сигурност ще продължи да ходи в канцелариите на "Герена", за да въведе заместника си в материята.
Баждеков бе част от „сините“ от 1999 година до 2017. Той се занимаваше с финансовите въпроси на "Герена", а при въвеждането на лицензирането и с него. Така за него няма тайни и ще може напълно да покрие функциите, които изпълняваше до този момент Павел Колев, след като Наско Сираков пое изцяло въпросите около спортно-техническата част.
Как "Розовите пантери" офейкаха на ролери след шеметния обир в Гърция
Държавата наема все повече узбекистанци и непалци за работа у нас
Това са най-интересните арабски сладки с пълнеж от фурми
Русе обяви 12 януари за неучебен ден заради екстремно студено време
Подигравка с Мони Николов заради Русия?
Цялата къща ще ухае невероятно: Тайната на най-пухкавия портокалов кекс, който някога сте опитвали
Билетът за градски транспорт в Пловдив поевтинява заради еврото
В "Пирогов" се борят за живота на 200-килограмов пациент
Топ 5 грешки, които допускаме при първа среща
Мадуро с първи думи от затвора
Автентични фунийки с крем от стария тефтер на баба - вкусът от детството

Бургаски сайт да пише за софийските отбори- простотия.
Пишете дали играчите на Нафтата са си получили парите или Златкова за пореден път ги ежизмамила. Това е важното не Левски инчорбата.