Навръх Нова година в УМБАЛ Бургас се роди момче
Константин проплака в 23:45 часа
Навръх Нова година в УМБАЛ Бургас се роди момче. То е дошло на бял свят в 23.45 ч. на 31.12 и се казва Константин, съобщи дежурният екип на Родилно отделение.
Момчето е здраво и доносено бебе.
Първото бебе за 2021 г. в бургаската болница е момиче. Родено е в 8.25 сутринта. Следващото раждане е в 12.05 на обяд, отново момче.
Всички бебета са роден по естествен път, оперативно раждане не се е наложило.
През изминалата 2020 година в УМБАЛ Бургас са родени над 1600 деца, като момчетата са малко повече от момичетата. Двойките близнаци са 21. Екипите на Родилно отделение подкрепят и насърчават естественото раждане и прилагат секцио изключително по медицински показания. Процентът на оперативните раждания в болницата е най-нисък в сравнение с всички останали родилни отделения в региона - около 25%.
Почина звезда от „Клетниците“ и „Граф Монте Кристо“
Синът на Брад Пит и Анджелина Джоли стана боксьор
След съмнения за лекарска грешка: Публикуваха смъртния акт на Хълк Хоган
Домашни мекици по стара рецепта – златисти отвън и меки като памук отвътре
Мълния уби десетки крави и телета край Калофер
Любимо предаване се връща на екран под ново име
Славена Вътова: Израснах в бедност - имах само две блузи
Дупча изпечения блат с точилката и после заливам щедро с горещ шоколад – става уникално сочен сладкиш!
Златната Мая Пауновска разказа за болестта на сина си и призова мъжа си: Прибирай се, че трябва да се развеждам! (СНИМКИ)
Сериозни щети и срутена сграда: Серия от силни земетресения разтърси гръцки остров
Кадифен чийзкейк с малини – нежен десерт, който се топи в устата още с първата хапка!
Риалити звезда от "Фермата" почина на 47 г.
