×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 3000 военни са дарили кръв от началото на годината
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

2020-годината на унищожителя Уран си отива, кошмарът продължава


2020-годината на унищожителя Уран си отива, кошмарът продължава
И след годината на Уран, Сатурн и страха – 2020-та, COVID-19 няма да изчезне, както и наивниците, вярващи че ваксинацията е чипиране, а полиците - рептили
31 Декември 2020, Четвъртък, 20:30 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ, Илюстрация: astrolada.com

И през 2021-ва, на която управител ще е Меркурий, управниците ще трябва да опровергават конспиративните теории, че не са рептили и не ни пробутват чипове с ваксините 

Последните часове на КОВИД-ната 2020-та „капят“ като сълзи от очите на затворник. По ирония на съдбата, докато Сатурн е в знака на свободата - Водолей, милиарди хора се чувстват като в пандиза, а озлобели заради локдауна Байганьовци проклинат не толкова ужасния вирус, колкото властниците заради противоепидемичните мерки и най-вече заради затворените кръчми. Големият им проблем е как да посрещнат Новата година, без да зяпат в пазвата или под полата на някоя силиконова кючекчийка или да си пият ракията, докато някой чалгар им вие като чакал. 7 515 българи починаха през 2020-та от COVID-19, но все още има нашенци, които твърдят, че такова нещо няма и демонстративно горят маски. Тази нова реалност се оказа по-страшна и от кошмар. Лошото е, че от него няма спасение поне в близките пет-шест месеца. 

Вманиачени антиваксъри и любители на конспиративните теории вероятно до края на 2021-ва ще продължат да „благославят“ на „мама“ дъртите грешници от всички цветове на политическия спектър, защото се опитвали с ваксините срещу китайския грип да ни пробутат и чипове. Набожни лелки с лекота пък отричат всички достижения на науката, цитирайки „велики“ умове като Ванга и дядо Влайчо. Зомбирани оратори сричат Библията и фантасмагориите във Фейсбук в опит да изкарат чиповете на Бил Гейтс „Белегът на звяра“, описан в Божествените летописи (Откровение 13 :11 – 18). Това накратко е станало със света след голямата промяна през 2020-та - годината на Уран, на разрухата и на новия градеж, както я нарича астрологът Алена. 

Народът е луднал, всички умуват дали човечеството ще спечели войната срещу проклетия коронавирус, тръгнал от Ухан и завладял през 2020-та целия свят, или победители ще са рептилите, командващи политиците (б.а. според любителите на конспиративните теории). Затварянето на кръчмите обаче бе предсказано не от Ванга, или от някоитй от нейните наследници, а от барда и журналист Ивайло Диманов и то поне едно десетилетие преди COVID истерията да ни разтресе. Докато на един от скучните брифинги здравният министър проф. Костадин Ангелов, говореше за ограниченията, които щели да ни предпазят от заразата, навярно мнозина са си тананикали: 

„..Когато затворят последната кръчма в Европа, 
когато Луната изгрее със свойта обратна страна, 
ще викна Володя Висоцки да стане от трона
и дълго ще пеем за някоя руса жена...“

Кръчмите са затворени и то не само в Европа, но вирусът не си отива. Ако фантастът Любен Дилов бе още на този свят, вероятно от печатниците щеше да излезе продължението на „Незавършеният роман на една студентка“, в който ще разказва как гостите от бъдещето ни се чудят защо ходим маскирани като бандити и защо треперейки от страх да не ни глобят за нарушаване на ограниченията, сме забравили да се прегръщаме. 

В годината на страха неразбираема за сърдитите старчета остана заповедта да пазаруват в точно определени часове. Това ги лишава от любимия им „спорт“ - разходки до големите магазини в часовете, когато цените падат. Не по-малко озлобени са и феновете на Азис, които искали да си купят билети, но концертът се оказал онлайн. Горещите негови почитатели вече май може да му се радват, зяпайки само пожълтелите фотоси от времето, когато кралят на чалгата показваше задните си части и се обясняваше в любов на Китаеца. 

Остава генералът от НОЩ и Бойко да ни наредят и кога да спим с жените си, вайкат се дърти мераклии. Зевзеци пък вдигнаха олелия и заляха социалните мрежи със злобни коментари за ваксините на ... Леки. Те щели да се ваксинират, когато им ги доставят от някой ... Винпром. 

2020-та бе щедра на изпитания и на гафове, но дали си научихме урока? Някак неясни остават посланията на мъдрите хора, наричани от мнозина феномени. Приказките им за карма и изчистване на Земята, за велик преход и еволюция в човешкото съзнание трудно могат да бъдат осъзнати от обезумелите от грижи за стомаха и джоба нашенци. 

„2021-ва е годината на Меркурий (б.а. планетата символизираща новите технологии и комуникациите) и коронавируса. Дай Боже, като негов творец, да го заличи!“, възкликна неотдавна от ефира на бТВ Алена, обяснявайки, че тази планета ще е управител на Новата година. 

И без да е приятел със звездите като нея, обаче човек може да си представи как войната с невидимия враг (б.а. както бай Бойко нарича COVID-19) ще продължи. Ваксини, чипове, затворени кръчми и счупени икономики ще си останат част от кошмара в годината на Меркурий. Изпитания ще има за всички. 

Покрай истерията с вирусите някак забравихме пророчеството на Ванга за водата, която щяла да стане по-скъпа от златото. Опасността Бургас да последва съдбата на Перник принуди управниците да свържат язовирите „Ахелой“ и „Порой“ с деривацията на „Камчия“, но дали все пак не е възможно това лято да сме на сух режим?

Дали ще се ваксинира човек, за да е здрав, или за да може да трупа тен по плажовете на някой гръцки остров, или да тъпче саковете с прахове и зеленчуци в Турция!? Ако вярвате, че ваксините са, за да ви следят рептилите, може и да не се ваксинирате, пардон чипирате (както биха казали затъналите в конспиративните теории нашенци). Изборът е ваш и от него зависи колко дълго кошмарът, наречен пандемия, ще продължи, защото, ако не се ваксинират 70% от човечеството (стадото) няма да има стаден имунитет и COVID ограниченията ще останат. Това още дълго ще ни приказват управниците. Звучи смешно, но те ще трябва и през 2021-ва да опровергават конспиративните теории, че не са рептили и не ни пробутват чипове с ваксините, а ако не успеят да си изпълнят „нормата“ и ваксинацията се провали, ще се наложи след изборите в края на март да се сбогуват с властта. 


В категории: Хороскоп


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
6
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Продават тази яхта, струва 500 млн. долара 05/05/2026, Вторник 18:00 1
6
Коментара по темата
6.
Не
01.01.2021 11:23:08
1
7
Колко тъп, прост и ограничен материал. Показва дъното, до което може да спадне нивото на "журналистиката".
5.
Гунчо
01.01.2021 09:50:02
1
8
По- комплексарски, злобен и бездарен пасквил не бях чел скоро!!! Това не е обективна журналистика, а НЕДОКАЗАНО научно фелацио на властта! Айде нямаше нужда....
4.
Народ ли? Що за народ, море!
31.12.2020 23:02:22
1
8
Народ ли сме, Боже, или мърша?
Кой предаде Самуиловите войници? Защо за Самуил няма ни една народна песен?! Кой качи Левски на бесилото? Ами Буров? - Още, хляб и зрелища за всеки! Човечеството се ЗАМОзабрави, САМОзаигра, САМОнаказа. После Ванга крива!
3.
krum
31.12.2020 22:02:36
0
3
До 3
Чул те Господ!
2.
Сънчо
31.12.2020 21:05:15
2
19
Управниците ни се подуха от лапане на евро пари.
Пожелавам им новата 2021 да пукнат от подуване.
1.
Диян Миронов
31.12.2020 20:41:37
1
13
Искам да натикам бомбите в задниците на комлексарите, които се забавляват по този дебилски начин.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Сунгурларе получи награда за принос в съхранението на културното наследство Кметът на Сунгурларе инж. Димитър Гавазов бе отличен за усилията на Общината в съхраняването и популяризирането на културно-историческото наследство на региона Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките? Ергенът Стоян си тръгва преждевременно - изгонен от участничките? Синеокият ерген заяви, че има интерес само към една участничка, но дали тя ще отвърне на чувствата му Какво трябва да знаете, ако искате да гледате Giro dItalia на място Какво трябва да знаете, ако искате да гледате Giro dItalia на място Ако искате да отидете на старта или на финала на някой етап, трябва да сте готови да ходите пеша Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години Баскетболен клуб "Несебър" се класира за републиканското първенство при момчетата до 12 години Баскетболистите се отправят към финалите в град Русе с впечатляващ баланс от 20 победи и само 1 загуба Вижте кои входове и изходи на Бургас можете да използвате на 8 и 9 май Вижте кои входове и изходи на Бургас можете да използвате на 8 и 9 май Ако пътувате към АМ "Тракия" може да преминете по пътя покрай Лукойл - кв. "Ветрен" Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“ Отличиха Община Приморско с наградата „Бранд Южно Черноморие“ Признанието за културно наследство и туристическо развитие беше връчено на кмета Иван Гайков Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван Зрелищна катастрофа на Подбалканския път, кола е обърната по таван Ударът е станал в пловдивския участък на трасето, недалеч от село Розино Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен" Представят изложбата - "Бургас - вълнуващ и артистичен" Събитието е част от програмата на Община Бургас, която съпътства тазгодишното издание на колоездачната обиколка на Италия - Giro d’Italia (Джиро д'Италия) 2026 ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата ПП при президента: Нужен е преглед на заплатите в държавната администрация и намаляване броя на министерствата На срещата на "Дондуков" 2 отидоха Асен Василев и Николай Денков Бургас взе голямата награда Бранд Южно Черноморие Бургас взе голямата награда Бранд Южно Черноморие За Бургас е привилегия да бъдем град-домакин на това прекрасно събитие - "Чудесата на България", каза Димитър Николов
Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Продават тази яхта, струва 500 млн. долара Плавателният съд е собственост на милиардера Джеф Безос Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата Теодор Салпаров се включва в Мача на надеждата Теди заменя волейболната зала с футболния терен, за да се присъедини към каузата на Стилиян Петров Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран Примирието между САЩ и Иран се пропука след атаката на Техеран Иран току-що допусна голяма грешка, най-голямата грешка в своята история, каза Доналд Тръмп Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Турция въвежда нови правила за продажба на цигари Мярката цели да ограничи достъпа на непълнолетните до тютюневи изделия и да намали употребата им цялостно Мощна експлозия във фабрика за фойерверки Мощна експлозия във фабрика за фойерверки 21 жертви и над 60 ранени при инцидента Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Трагедия в Лайпциг: Кола се вряза в пешеходци, двама загинаха, има и тежко ранени Шофьор с признаци на психично заболяване е задържан след инцидент, при който автомобил с висока скорост връхлетя пешеходци в центъра на германския град Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Без танкове на парада в Москва заради дронове? Ако се стигне до атентат, възможен ли е ядрен удар по Украйна Военни анализатори коментират думите на Песков и предупредиха, че ако бъдат атакувани мирни граждани, реакцията ще е страшна за хората в бившата съветска република Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък Три жертви на хантавирус на круизен кораб, СЗО уверява: Рискът за общественото здраве остава нисък СЗО предприема мерки, но няма нужда от паника Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби Напрежението в Ормузкия проток расте, ген. Абдолахи заплаши с потапяне на US кораби  Думите му поставят под съмнение реализацията на обявеният от Тръмп „Проект Свобода“ и решението на американския президент за защитата на корабоплаването в пролива Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки Българка се бори за живота си след падане от 20 метра на Самотраки 64-годишната туристка е транспортирана в болница в Александруполис с тежки травми на главата и множество наранявания
Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Надежда ЙОРДАНОВА, депутат Разделението на ПП-ДБ е грешка Виц на деня Виц на деня - Защо наемате на работа само женени мъже?
- Защото са свикнали на обиди и след работа не бързат да се прибират в къщи.
Виц на деня Виц на деня Семеен скандал:
- С коя приятелка ми изневери - Елена, Мария, Гинка, Ана?
- Аре стига ма, все едно аз си нямам приятелки...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори