×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Слънчева и топла сряда с температури до 35°
  • Началниците на отбраната на България, Румъния и Турция се срещат в София днес
  • Google ще плати над 314 млн. долара за злоупотреба с данни от мобилни устройства
  • САЩ спират някои оръжейни доставки за Украйна
  • "Демократична България" няма да подкрепи вота на недоверие
  • Оставката на Кирил Петков влиза за гласуване в парламента
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Красимир Вълчев: Не изкарвайте децата приносители на заразата!


Красимир Вълчев: Не изкарвайте децата приносители на заразата!
Не е коректно да обвиняваме основно децата, че са разпространители на вируса, каза министър Красимир Вълчев
31 Декември 2020, Четвъртък, 11:01 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Министърът на образованието потвърди, че учениците до 4 клас ще се върнат в класните стаи на 4 януари 

Не е коректно да обвиняваме основно децата, че са разпространители на вируса, но има изследвания, които показват, че в по-малка степен са приносители. Загубите са и психологически, и образователни, и в шансове. Ако затворим всичко, ефективността на образованието ще е много по-ниска. Това каза на брифинг министърът на образованието  Красимир Вълчев. 

Той потвърди, че учениците до 4 клас ще се върнат в класните стаи на 4 януари. Тогава ще бъдат отворени и детските градини. 
 


В категории: Просвета


Флагман.БГ Отиде си Верка Сидерова Отиде си Верка Сидерова 02/07/2025, Сряда 23:03 0
14
Коментара по темата
14.
?
04.01.2021 10:22:45
0
1
Дори да е вярно, което казва, въпреки, че е пак уйдурмичка, аман от образовани министри, каква реч-" изкарвайте децата", нещо като- "изкарвай Гано говеда". С други думи стадото БЕ.
13.
Родител
01.01.2021 15:19:04
1
3
Като не искат учителите да ходят на работа да не им се плаща.Децата ослепяха от тези компютри, с главоболие са и нямат социални контакти.Има много учители които чакат за местата на работещите и заплашващи че ще напуснат.
12.
Лили Иванова
31.12.2020 13:54:21
0
7
Не го разнасяли децата, па не..... всичко живо го разнася, деца, баби, батки, шамтки......
11.
Гунчо до 8
31.12.2020 13:32:30
0
8
Демек не искаш да бъдеш смел, грамотен, работлив, социален и прекрасен човек?!! Щом не искаш да им подражаваш! Искаш само да си жив! Само да те попитам- а ти безсмъртен ли си?
10.
До ШИзо
31.12.2020 12:50:55
2
2
Точно в пещерите са вирусите , бе, кретен! При прилепите !Поне да беше прочел някоя книга , а не като Вожда си!
9.
До 7 Мунчо
31.12.2020 12:46:50
4
5
Познавах двама смели, грамотни, работливи и социални , прекрасни хора....
И двамата не вярваха, че върлува вирус-убиец !Не спазваха абсолютноникакви мерки за защита! И двамата починаха в Ковид-интензивните отделения!Единият беше учител...на 58 години.
И двамата определено не бяха тъпи, но не са и живи! И определено нямам намерение да им подражавам!
8.
до Гунчо
31.12.2020 12:16:18
0
4
Да много си прав, но там и средствата за масова информация са малко компроментирани. Само да ти кажа че ти в момента си такъв герой! Даваш акъл, в САЩ как се образоват он-лайн? В нашите училища и в къщи да ти кажа че децата научават много повече и са социални, тези които не са винаги ще са такива, а в къщи има и асистент до дете което е до 4 клас, може би преценката на този министър не е много правилна, мисля че по-големите са в по-голям риск да останат тъпи завинаги, понеже част от тях в момента се "лигавят" с он-лайн обучението!
7.
Гунчо
31.12.2020 12:03:27
4
7
В "страхотно" време живеем!! Време, в което страхливите, неграмотните, мързеливите и асоциалните станаха ГЕРОИ!! Пример за подражание! Остани тъп, но жив! Единствено в Беларус училищата и детските градини работят по обичаен график!! Явно Ковид няма виза за Беларус.....
6.
Шизо
31.12.2020 12:00:09
10
6
Първите 5 коментара са на един и същи човек! Бахти тъпанара прост! Бягай да живееш в пещера, там няма вируси! Талибан!
5.
Ме
31.12.2020 11:53:12
2
8
Не бе, не са, само в Англия един ученик са тествали генома на вируса, ЕДИН е заразил ОСЕМДЕСЕТ! Краен хуманист.
4.
Петя
31.12.2020 11:43:07
4
16
И какъв е смисъла сега да се връщат в училище, да се изчака резултата от събиранията, пък и сезонния грип предстои
3.
Таня
31.12.2020 11:40:40
3
15
Точно децата заразяват възрастните, има много статистики вече по този въпрос. Огледайте се сами за познати и приятели с деца и сами ще видите кой се е разболял и кой не и откъде идва
2.
Един
31.12.2020 11:28:50
5
18
Един родител го каза много добре- избирам децата ми да пропуснат годината вместо да останат сираци.
1.
Даскал
31.12.2020 11:10:38
7
19
Една дори две години да пропуснат няма с какво толкова фатално да се отрази върху децата и без това пазара на труда е гладен за общи работници.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отиде си Верка Сидерова Отиде си Верка Сидерова "Лале ли си, зюмбюл ли си", "Изгряла е месечинка" и "Росен, росен, зелен росен" са емблематични песни за дългата кариера на голямата певица Млада бургазлийка: Вече не искам мъже, а шофьори на такси Млада бургазлийка: Вече не искам мъже, а шофьори на такси От една нощ в таксито вече не мога да погледна жълта кола спокойно, признава палавницата  "Казана дума – хвърлен камък" в отворената рана на българското здравеопазване "Казана дума – хвърлен камък" в отворената рана на българското здравеопазване Тошко Йорданов се извини. Думите му били извадени от контекста. Да де, ама... КЗП със съвети към търговците относно етикетите с "лев" и "евро" КЗП със съвети към търговците относно етикетите с "лев" и "евро" Комисията продължава да разчита на търговците за гарантиране на коректна и прозрачна практика Дете загина, след като влак удари каруца на прелез Дете загина, след като влак удари каруца на прелез Каруцата е преминала на спуснати бариери, а в нея са били 31-годишен водач и две деца, на 14 и 10 години Да не повярва човек - стяга се за нова сватба Да не повярва човек - стяга се за нова сватба Мрежата завря, сравниха я с Мара Отварачката и многобройните й авантюри Кметът на София безсилен срещу Таки? Лена Бориславова ли управлява София Кметът на София безсилен срещу Таки? Лена Бориславова ли управлява София Може да имаме мнение, но нямаме право да отстраним някоя фирма от конкурсите за обществени поръчки, ако е негова, обясни Васил Терзиев Нарко-килърката Ивет стана инфлуенсърка, рекламира гащи Нарко-килърката Ивет стана инфлуенсърка, рекламира гащи Убийцата на актрисата Виолета Донева получи 17 години на първа инстанция Притискат Тошко Йорданов за оставка след скандала с младите лекари? Оправда се, че не бил робот Притискат Тошко Йорданов за оставка след скандала с младите лекари? Оправда се, че не бил робот Тези, които наричах розови джендъри, са ни казвали, че сме чалгари и мафиоти, каза заместник-председателят на ИТН Масирана акция в Слънчев бряг. Държавата влезе с всички сили в проверка на туристически обекти Масирана акция в Слънчев бряг. Държавата влезе с всички сили в проверка на туристически обекти Министерството на туризма координира безпрецедентна съвместна проверка с участието на КЗП, НАП, РЗИ и Икономическа полиция
Десен шамар за Урсула фон дер Лайен! Искат да я свалят заради ваксините срещу COVID-19 Десен шамар за Урсула фон дер Лайен! Искат да я свалят заради ваксините срещу COVID-19 Румънски евродепутат внесе вот на недоверие Шок за турисите в Халкидики! Грешно съобщение изпрати хора в огъня Шок за турисите в Халкидики! Грешно съобщение изпрати хора в огъня Опасността за къщите край Вурвуру е овладяна за момента, но вятърът насочи пламъците към девствена гора След тупаник при съседите: 17-годишен българин е арестуван в Гърция, задържаха и майка му След тупаник при съседите: 17-годишен българин е арестуван в Гърция, задържаха и майка му До инцидента се стигнало заради свада с негов връстник Жена роди в тоалетната на дискотека Жена роди в тоалетната на дискотека Посетителите клуба се обадили на службите за спешна помощ, когато разбрали какво се случва 2-годишно дете е починало, след като е било оставено с часове в паркирана кола на слънце 2-годишно дете е починало, след като е било оставено с часове в паркирана кола на слънце Открити телата и на двама души, след като пожар обхвана североизточната част на Испания Млад мъж от Бургас изпадна в отчаяние: Жена ми иска секс по два пъти на ден, не издържам вече Млад мъж от Бургас изпадна в отчаяние: Жена ми иска секс по два пъти на ден, не издържам вече Сутрин още не съм си отворил очите, тя вече е над мен, споделя анонимният мъж Българка снима еротичен филм с африканци на плаж в Халкидики, полицията ги арестува погрешка Българка снима еротичен филм с африканци на плаж в Халкидики, полицията ги арестува погрешка Според репортажа на SKAI, снимките на филма са приключили и екипът е прибирал техниката и се е приготвял да се прибира Защо кухнята изглежда мръсна Защо кухнята изглежда мръсна Все повече домакинства признават, че дори и при редовно чистене, мястото за готвене не излъчва онази свежест, която очакваме Топ 5 на най-лъжливите зодии: На тях не трябва да се доверяваш за нищо на света Топ 5 на най-лъжливите зодии: На тях не трябва да се доверяваш за нищо на света Астрологията откроява пет знака, за които лъжата не е грях, а инструмент – за оцеляване, забавление или просто удобство Отказа се от грима, но не и от имплантите Отказа се от грима, но не и от имплантите Момичето с червен бански, което тичаше по плажа и възбуждаше мъжките фантазии, е останало в миналото. За добро или лошо обаче е тази промяна?
Нидал Алгафари Нидал Алгафари Още едни записи и ще се разпадне съвсем ПП
Виц на деня Виц на деня Който твърди, че кафето пречи на съня, явно не е ял диня вечерта. Виц на деня Виц на деня - Какво е работа в екип?
- Възможността да прехвърлиш отговорността за грешките си на останалите.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Разбираш колко много приятели и роднини имаш, чак когато си построиш къща на морето.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори