82-годишната медицинска сестра Ценка Досева се ваксинира срещу коронавирус
От началото на коронавирусната пандемия медицинска сестра Ценка Досева ежедневно не спира да работи и лекува жителите на Подвис и съседните села
82-годишната медицинска сестра Ценка Досева от сунгурларското село Подвис също се ваксинира днес срещу коронавирус. След ваксинацията сестра Досева се чувства добре.
От началото на коронавирусната пандемия медицинска сестра Ценка Досева ежедневно не спира да работи и лекува жителите на Подвис и съседните села. Вече над 50 години тя е неотлъчно до своите съграждани, изградила е доверие сред тях и е от малкото здравни работници, които до тази заветна възраст продължава да се грижи за пациентите си.
Досега не се е сблъсквала с коронавирус, защото в селото нямат заболял, но не се страхува, защото спазва всички мерки. След като се имунизира, сестра Досева очаква скоро самата тя да започне да слага ваксина на своите пациенти.
Георг Георгиев: ГЕРБ няма да бърза с кандидата си за президент
Внимавайте с морската храна, може да доведе до тежки алергии
21-годишен ислямист е заподозреният за атаката в Берлин
Не е само усещане: Цените в България са скочили с 12,8% за три години
250 евро глоба за къпане в Седемте рилски езера
Кемпер помете колона от автомобили в Германия, 34 души са ранени
През 2027 г. се очаква съществен спад на цените на жилищата у нас, прогнозира Макс Баклаян
75-годишен угандиец стана седмият кандидат за шеф на ООН
Микробус уби велосипедист при нощна катастрофа край Хасково
Миконос плаща цената на солените сметки: Оборотите паднаха с до 70%
Готвят 75% обезщетение за майките, които се върнат по-рано на работа
Жегата се завръща с температури до 33 градуса
