Рикоширал изстрел от карабина поразил 35-годишния ловец Георги
Произвел го бургазлия на 52 г., дрегерът отчел отрицателен резултат
Рикоширал изстрел е причината за ловния инцидент в Странджа планина от 26 декември с 35-годишен мъж. Това става ясно от нова информация по случая, разпространена от пресцентъра на МВР-Бургас.
Около 09.30 ч. в Районно управление–Средец е получено съобщение за инцидент по време на организиран ловен излет, провеждан в землището на с. Гранитец, общ. Средец, при който в областта на корема е прострелян 35-годишен мъж от Средец – установено е, че нараняването е предизвикано от рикошет на изстрел, произведен от 52-годишен бургазлия със законно притежавана му ловна карабина.
Припомняме, че според първоначалната информация инцидентът се случил край съседното с. Синьо камене.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ - Бургас, опериран и настанен за лечение в отделение «Реанимация», с опасност за живота. 52-годишният бургазлия е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. По случая е образувано досъдебно производство, информират от МВР-Бургас.
Припомняме, че по информация на "Флагман" поразеният се казва Георги А.
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско
Откакто научих тази рецепта за запеканка, вече не пържа тиквичките
31-годишен мъж е обвинен за смъртта на Къци на Лъвов мост

... Което е логично и нормално.
И за случая -ще го покрият.В тея шайки участват винаги я ченге ,я мафиот, я мутра я данъчен....така ,че бау бау кервана си върви!
Лова го е имало и ще го има .
Дано се оправи момчето.
Весели празници.
- Отиваме за рогат дивеч.
- А, хубаво! И да не се изпозастреляте - отвръща съпругата.
.... Да ходиш да трепеш Невинни животни, звучи ли Ви Богоугодно?!?! Май не, а ?!
П.С.
" Греховете на авджиите, ги връщат 3 поколения." !
Из казано от Ванга
Стреляй със Прашка Мамати ефтин даеба