Рикоширал изстрел от карабина поразил 35-годишния ловец Георги
Произвел го бургазлия на 52 г., дрегерът отчел отрицателен резултат
Рикоширал изстрел е причината за ловния инцидент в Странджа планина от 26 декември с 35-годишен мъж. Това става ясно от нова информация по случая, разпространена от пресцентъра на МВР-Бургас.
Около 09.30 ч. в Районно управление–Средец е получено съобщение за инцидент по време на организиран ловен излет, провеждан в землището на с. Гранитец, общ. Средец, при който в областта на корема е прострелян 35-годишен мъж от Средец – установено е, че нараняването е предизвикано от рикошет на изстрел, произведен от 52-годишен бургазлия със законно притежавана му ловна карабина.
Припомняме, че според първоначалната информация инцидентът се случил край съседното с. Синьо камене.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ - Бургас, опериран и настанен за лечение в отделение «Реанимация», с опасност за живота. 52-годишният бургазлия е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. По случая е образувано досъдебно производство, информират от МВР-Бургас.
Припомняме, че по информация на "Флагман" поразеният се казва Георги А.
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло

... Което е логично и нормално.
И за случая -ще го покрият.В тея шайки участват винаги я ченге ,я мафиот, я мутра я данъчен....така ,че бау бау кервана си върви!
Лова го е имало и ще го има .
Дано се оправи момчето.
Весели празници.
- Отиваме за рогат дивеч.
- А, хубаво! И да не се изпозастреляте - отвръща съпругата.
.... Да ходиш да трепеш Невинни животни, звучи ли Ви Богоугодно?!?! Май не, а ?!
П.С.
" Греховете на авджиите, ги връщат 3 поколения." !
Из казано от Ванга
Стреляй със Прашка Мамати ефтин даеба