Рикоширал изстрел от карабина поразил 35-годишния ловец Георги
Произвел го бургазлия на 52 г., дрегерът отчел отрицателен резултат
Рикоширал изстрел е причината за ловния инцидент в Странджа планина от 26 декември с 35-годишен мъж. Това става ясно от нова информация по случая, разпространена от пресцентъра на МВР-Бургас.
Около 09.30 ч. в Районно управление–Средец е получено съобщение за инцидент по време на организиран ловен излет, провеждан в землището на с. Гранитец, общ. Средец, при който в областта на корема е прострелян 35-годишен мъж от Средец – установено е, че нараняването е предизвикано от рикошет на изстрел, произведен от 52-годишен бургазлия със законно притежавана му ловна карабина.
Припомняме, че според първоначалната информация инцидентът се случил край съседното с. Синьо камене.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ - Бургас, опериран и настанен за лечение в отделение «Реанимация», с опасност за живота. 52-годишният бургазлия е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. По случая е образувано досъдебно производство, информират от МВР-Бургас.
Припомняме, че по информация на "Флагман" поразеният се казва Георги А.
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас

... Което е логично и нормално.
И за случая -ще го покрият.В тея шайки участват винаги я ченге ,я мафиот, я мутра я данъчен....така ,че бау бау кервана си върви!
Лова го е имало и ще го има .
Дано се оправи момчето.
Весели празници.
- Отиваме за рогат дивеч.
- А, хубаво! И да не се изпозастреляте - отвръща съпругата.
.... Да ходиш да трепеш Невинни животни, звучи ли Ви Богоугодно?!?! Май не, а ?!
П.С.
" Греховете на авджиите, ги връщат 3 поколения." !
Из казано от Ванга
Стреляй със Прашка Мамати ефтин даеба