Рикоширал изстрел от карабина поразил 35-годишния ловец Георги
Произвел го бургазлия на 52 г., дрегерът отчел отрицателен резултат
Рикоширал изстрел е причината за ловния инцидент в Странджа планина от 26 декември с 35-годишен мъж. Това става ясно от нова информация по случая, разпространена от пресцентъра на МВР-Бургас.
Около 09.30 ч. в Районно управление–Средец е получено съобщение за инцидент по време на организиран ловен излет, провеждан в землището на с. Гранитец, общ. Средец, при който в областта на корема е прострелян 35-годишен мъж от Средец – установено е, че нараняването е предизвикано от рикошет на изстрел, произведен от 52-годишен бургазлия със законно притежавана му ловна карабина.
Припомняме, че според първоначалната информация инцидентът се случил край съседното с. Синьо камене.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ - Бургас, опериран и настанен за лечение в отделение «Реанимация», с опасност за живота. 52-годишният бургазлия е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. По случая е образувано досъдебно производство, информират от МВР-Бургас.
Припомняме, че по информация на "Флагман" поразеният се казва Георги А.
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни
Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова

... Което е логично и нормално.
И за случая -ще го покрият.В тея шайки участват винаги я ченге ,я мафиот, я мутра я данъчен....така ,че бау бау кервана си върви!
Лова го е имало и ще го има .
Дано се оправи момчето.
Весели празници.
- Отиваме за рогат дивеч.
- А, хубаво! И да не се изпозастреляте - отвръща съпругата.
.... Да ходиш да трепеш Невинни животни, звучи ли Ви Богоугодно?!?! Май не, а ?!
П.С.
" Греховете на авджиите, ги връщат 3 поколения." !
Из казано от Ванга
Стреляй със Прашка Мамати ефтин даеба