Рикоширал изстрел от карабина поразил 35-годишния ловец Георги
Произвел го бургазлия на 52 г., дрегерът отчел отрицателен резултат
Рикоширал изстрел е причината за ловния инцидент в Странджа планина от 26 декември с 35-годишен мъж. Това става ясно от нова информация по случая, разпространена от пресцентъра на МВР-Бургас.
Около 09.30 ч. в Районно управление–Средец е получено съобщение за инцидент по време на организиран ловен излет, провеждан в землището на с. Гранитец, общ. Средец, при който в областта на корема е прострелян 35-годишен мъж от Средец – установено е, че нараняването е предизвикано от рикошет на изстрел, произведен от 52-годишен бургазлия със законно притежавана му ловна карабина.
Припомняме, че според първоначалната информация инцидентът се случил край съседното с. Синьо камене.
Пострадалият е откаран в УМБАЛ - Бургас, опериран и настанен за лечение в отделение «Реанимация», с опасност за живота. 52-годишният бургазлия е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел отрицателен резултат. По случая е образувано досъдебно производство, информират от МВР-Бургас.
Припомняме, че по информация на "Флагман" поразеният се казва Георги А.
Когато приятелството стане интимно: 5 съвета как да не го развалиш
Кои са най-романтичните и кои най-малко романтичните зодии
Мика Зайкова: Най-бедни сме в ЕС, но държим едни от най-добре платените депутати
Световното влиза в решаваща серия от мачове (ПРОГРАМА 22.06-28.06)
Внепазно почина собственикът на голяма верига хранителни магазини
Ирански медии: Ормузкият проток няма да бъде отворен, докато има боеве в Ливан
Скрит риск дебне Черноморието под земята
Скъпите полети и горива пренареждат лятната ваканция в САЩ
Гръцки остров пусна първия AI туристически гид
"Фантастичен Бургас“ се завръща с второ издание, посветено на паметта на Любен Дилов-син
АПИ уточни: Пострадалите край Ботевград не са служители на Агенцията
Тръмп предупреди, че ако Иран затвори Ормузкия проток, „ще ги взриви от бой“

... Което е логично и нормално.
И за случая -ще го покрият.В тея шайки участват винаги я ченге ,я мафиот, я мутра я данъчен....така ,че бау бау кервана си върви!
Лова го е имало и ще го има .
Дано се оправи момчето.
Весели празници.
- Отиваме за рогат дивеч.
- А, хубаво! И да не се изпозастреляте - отвръща съпругата.
.... Да ходиш да трепеш Невинни животни, звучи ли Ви Богоугодно?!?! Май не, а ?!
П.С.
" Греховете на авджиите, ги връщат 3 поколения." !
Из казано от Ванга
Стреляй със Прашка Мамати ефтин даеба