Талантливата певица Паола Йорданова от Несебър получи ново признание от Испания
Паола спечели първо място в онлайн конкурса за изкуства „Talents of Europe”
Талантливата певица на ОДК- Несебър Паола Йорданова, с ръководител Димитър Йорданов, спечели първо място в Международния онлайн конкурс за изкуства в Испания „Talents of Europe”.
В надпреварата, организирана от Fiestalonia Milenio –лидер в провеждането на международни фестивали и конкурси, взеха участие повече от 300 солисти от близо 40 държави. Журито бе съставено от известни музиканти, певци, диригенти и продуценти от Испания, Италия, Франция, САЩ и Китай.
За блестящото си изпълнение Паола получи 90 от максимум 100 точки в номинация „Вокал”, първа възрастова група до 9 години. Призовото място донесе на малката звезда на ОДК покана за участие във фестивала «SEA SUN FESTIVAL», който ще се състои през месец май следващата година в Испания.
Ако ЦСКА реши тези пет проблема - ще мачка всички наред
Почина обичан бургазлия
Бургаската звезда LYNN представя впечатляващо видео към сингъла си „Влез“
Европейският съюз прави големи икономически стъпки към Азия, Африка и Латинска Америка
Хората от тази държава са най-щастливите в света
Футболист на "Черноморец 1919" пред трансфер в елита
Историята на Сам Чабански – човекът, който обича Странджа
Ученици от Бургас се срещнаха с творците на филма „Нестинарка“
Равносметката от 51-вото Народно събрание
Замразяват преговорите за Украйна заради конфликта в Близкия изток
Почина мечката Рада
Компенсации за горива от 20 евро: Кога идват и кой решава
