×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота


След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота
Пострадалият вероятно е прострелян от много близко разстояние
Ключови думи: Средец, Синьо камене
26 Декември 2020, Събота, 14:37 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка: slrb.bg

Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време

Хирурзи от Първо отделение по обща хирургия към УМБАЛ-Бургас спешно са оперирали 35-годишния Георги А. от Средец, който по-рано днес пострада тежко по време на лов. Той бе прострелян край странджанското село Синьо камене.

Мъжът е в реанимация с опасност за живота. Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време, съобщиха за „Флагман“ от УМБАЛ-Бургас.

Георги вероятно е бил прострелян с карабина от много близко разстояние. Цялата му предна коремна стена е тежко поразена.

Полицията разследва случая.

 


В категории: Средец


35
Коментара
Флагман.БГ Кои са най-трудните за разбиране зодии Кои са най-трудните за разбиране зодии 24/06/2026, Сряда 21:30 1
Флагман.БГ Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн 24/06/2026, Сряда 17:20 1
35
Коментара по темата
35.
Ти
29.12.2020 15:49:53
0
0
Който е стрелял, директно в пандиза, боклуци с пушки
34.
герги
28.12.2020 18:28:48
1
3
инциденти стават! Но някви вегани да ми се радват и да злорадстват ще ги взема в наща ловна дружина и ще им пръсним халките докато не цъфнат като майски рози! Ши ядете кожените бренекета
33.
Пфф
28.12.2020 02:48:07
1
5
Кво ше навреш бе пикльо...Ти набия два шамара ше осереш гащите...
Да си ловец е привилегия ,с която не можеш да злоупотребяваш...Както в случая такива боклуци като тебе правят!! Държавата насрана,затова ди правите квото искате...Боклуци!
32.
До 31
27.12.2020 18:10:06
0
5
Първо нямам пушка , второ хич не ми е малка пишката и трето ще ти я набия в задния двор. Глупак това , че не съм ловец ,не ми дава право да пожелавам смърт на някой. За мен си пълен олигофрен и утайник. Явно ти си комплексиран ,може би някой ловец те е пляскал преди време. Споко дишай ,не се нервирай
31.
До 26
27.12.2020 17:03:59
3
4
Тая пушка дето я имаш и си избиваш комплексите на "малкопишковец" с нея ,ше ти я навра в задника и ше натисна спусъка ,боклук такъв! Ейй ама много примати и получовеци има в тая джунгла България бе!!
30.
axax
27.12.2020 16:02:03
2
4
карабината трябва да бъде забранена за лов... има си ЛОВНА пушка за това...нарезното оръжие е само за война, не за лов!!!
29.
Пак ли
27.12.2020 13:57:28
1
6
странджански епос
28.
Дидо
27.12.2020 13:56:09
5
2
Ловджийте си ЗАСЛУЖАВАТ всичко!Захранват ли животните?Носят ли буци със сол зимъска?Сковават ли хранилки?
27.
До 24
27.12.2020 10:24:23
5
6
Ако майкаму му беше обяснила ,че не е хубаво да се обичат животни за удоволствие,сега нямаше да плаче за него
26.
До 25
27.12.2020 09:35:28
11
8
Да ти го сложа в устата и на всички други олигофрени
25.
Пожелание
27.12.2020 09:28:00
11
15
Нека всеки ловец,усети това което причинява на животните.
24.
Надя
27.12.2020 08:49:35
7
14
Ама вие нормални ли стее,вместо да се молите човекът да се оправи каквии глупости пишете....не ви ли е срам?Ако бееше някой ваш близък така ли щяхте да пишете..Като е ловец не е е ли човек...Бъдетее малко поо добри...Една майка и родниини се молят момчето да се оправи а виие какви глупости пишете...Злоба голяма
23.
До 22
26.12.2020 22:15:11
6
26
Заради такива "умници" като тебе даваха миналата зима цяло хергеле коне измряло от глад в Кюстендилско. Те и конете са животни, ако бяха си захранили дивеча, може и да оцелеят и конете!
22.
До 20
26.12.2020 21:54:12
9
31
Много си прост ве.Животните нямат нужда от твоята захранка,имат нужда да ги оставите на мира,за всичко друго природата си знае работата.
21.
Язон
26.12.2020 21:47:17
6
24
И след като избиха всичко в гората изловиха и това, което е във водата, странджанките "гладни "садисти, че и други такива взеха да избиват себеподобните си. Така да бъде и нека всеки получи това, което заслужава
20.
До 19
26.12.2020 21:38:21
15
10
Много знаеш какви животни има по горите. То трябва и да идеш в някоя гора, че тогава да дращиш глупости.
Звънни на няколко сдружения да ги попиташ за годишните им разходи за захранване на дивеча и тогава пиши идиотщини. То да си ловец не е само да имаш пушка и да е вземеш, че да гръмнеш с нея в гората при най-малкия неразпознат шум!
Тюфлек!
19.
Мухаха
26.12.2020 20:44:31
9
32
То вече в гората не останаха никакви животни,и тез малоумници ловджиите взеха взаимно да се трепят.При следващият лов ,най -добре да се разделят на два отбора и да се гърмят,пък който уживей.хахайа
18.
Оха
26.12.2020 20:26:01
14
26
Един убиец по-малко браво.Разбрал е как се чувстват беззащитните животни,отстреляни не за прехрана са просто ей така ,за кеф.За ловджии не ме е жал.
17.
Тая историйка
26.12.2020 19:23:47
3
4
подобна на една друга от преди много години. "Една баба и един дядо си купили царевично брашно и си направили качамак за празниците у дома. Обаче имало и гипс и се гипсирали след като изяли качамака."
16.
Аз
26.12.2020 19:04:29
3
20
Да си дойдем на думата. Всичко е на книга и до там. Контрола също. Затова се стига до такива нещастни случаи. Дано се оправи момчето. Всичко друго наистина е келешлък.
15.
До11
26.12.2020 19:03:14
28
7
Маруления домашен плъх,я кажи някой ловджия да не ти плющял шамари до насиране или да е онодил жена ти докато си ръбаш моркова.Много си ги намразил нещо бе,леко,че ще ти се развали аурата и ще ти вкисне спанака.
14.
До Аз
26.12.2020 18:39:22
2
20
Че то си има въведени правила за контрол- предварителен, текущ и последващ.
Няма кой да ги спазва, понеже като дойде някое пияно длъжностно лице- гост в дружинката и се започват и келешлъците му.
13.
Аз
26.12.2020 18:29:51
6
39
Това никъде го няма в ЕС. Навън си плащаш и стреляш на определени места под контрол за удоволствие. А тук луда работа. Едни мъже излизат и стрелят на посоки, има и пияни и заляни между тях. Никакъв контрол от никъде. Забранете ги тези ловни дружинки. Ами то нищо не остана в тази гора. Крайно време е да се променят правилата за ловуване у нас. Строги правила и закони.
12.
...
26.12.2020 18:28:12
5
4
"простреляният при лов" , " пострада тежко при лов" и после "вероятно е прострелян с карабина от много близко разстояние".

Аз на карабини си закачам ключовете.

По- вероятно е да си фантазирате причини за някои коремни хернии от свръхзатлъстялост.
11.
Ти
26.12.2020 18:14:01
7
22
И ако случайно не беше оцелял "човека° как щеше да бъде запомнен-като смело НЕмекотело ли? И колко голяма диря(като изключим лайн.ната след като са го гръмнали) щеше да остави?
...И какво излиза-посраните,пияни,надрусани,вмирисани ловджии били смели-големи мъжаги и щели да оставят диря и то не като на нз си какъв охльов нз къде си... хахахаа
Ми не маняк-нямаш комплекси,ток си!
Аре марш в гората да оставяш дири!
10.
До 6
26.12.2020 18:05:50
8
16
Всички ще си стоим в къщи с пуканки , бири и хамбургери пред телевизора. Те и без това си гърмят и в населените места, особено по празниците.
Нормалните хора правят ловни излети за да направят преход, да си разходят и кучетата, а не да гърмят на всяко движение.
9.
Антончо
26.12.2020 18:00:31
4
15
Другия път ,когато ТИ решиш да пишеш коментар~вземи отвори буквара,за да напишеш някой по~грамотен коментар. Не мога да разбера ~каква е тая неграмотност!?
8.
До 6
26.12.2020 17:59:56
4
23
Няма ли да по добре да кажете” да но се оправи” от колкото да пишете глупави коментари. Не се ли замислихте, че някоя майка се моли в момента момчето й да се оправи
7.
Аз
26.12.2020 17:59:23
19
14
Дано се оправи човека,няма нужда да съдите кой какъв е.Тези които си стоят в къщи и се пазят в крайна сметка пак умират,само,че като страхливи мекотели, оставили спомен за себе си колкото гол охлюв върху керемида.
6.
До антончо
26.12.2020 17:12:18
15
16
Мили ми антончо, ако си беше стоял в къщи нямаше да го гръмнат, а то на лов е така. Като не гърмиш, ще те гръмнат.
5.
Антон Иванов
26.12.2020 17:01:17
8
8
До 4 Т:
Другия път когато решиш да пишеш коментар си махни каската за да можеш да напишеш някой по смислен коментар.
Не мога да разбера каква е тази злоба
4.
До ПЕТКАН
26.12.2020 16:48:35
7
19
Дай Боже всичко да е наред.
3.
T
26.12.2020 16:31:55
7
12
Drugq pat da nosi jiletka i kaska i maska i shtit
2.
Petkan
26.12.2020 15:58:57
6
7
Недейте да лъжите.Състоянието му е стабилно.Постоянно лъжите флагмани.
1.
1
26.12.2020 15:05:05
7
31
Дано се оправи, само не разбирам защо събраха светилата на медицината, за Митко а за обикновенния човек не??
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Заспал тираджия, а не спукана гума е убил децата на „Тракия“? Очевидци и дрон опровергават официалната версия за трагедията с малките футболисти на Славия Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ Съдът глоби шефката на НДК няколко часа след поредно разкритие на Флагман.БГ За луксозна екскурзия в Кан разбрахме едва днес преди обед от командировъчното ѝ Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток Планът е подготвян с месеци и обхваща стотици плавателни съдове в Залива Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Жанет от Айтос спечели престижно национално отличие Деветокласничката Жанет Стефанова от СУ „Христо Ботев“ в Айтос бе отличена от Главна дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Пожарникари катерят фасадата на стара сграда в центъра на Бургас Огнеборците са влезли в жилище на втория етаж със специализирана техника Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма "Forty Love" проследява млад тенисист, изправен пред съперничество и привличане 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой 10-годишно дете се удави в басейна на луксозен хотел в Ахелой Ще се изяснява къде са били родителите му и дали е имало спасител СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“ Столичният общински съвет ще разгледа утре доклада на кмета Васил Терзиев и ръководството на СОС в памет на емблематичния писател, сценарист и общественик Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот Инфлуенсърката сподели плановете си за бъдещето и коментира слуховете за годеж с Димитър Рачков Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг Вторият заем ще е в размер на 2,2 млрд. евро, а липсващите още 5 милиарда ще се компенсират частично с повишен максимален осигурителен доход, по-високи винетки и ТОЛ такси
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни Много от тях са били ранени, болни или изоставени от собствениците си 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега 40 жертви на 40-градусовия ад във Франция: Удавиха се в опит да избягат от рекордната жега Трагичните инциденти са регистрирани в неохраняеми водни басейни, където гражданите са търсили прохлада Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone Доставчик е Samsung Display Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите Мащабният проект обхваща 12 острова в Егейско и Йонийско море с цел привличане и задържане на ключови специалисти
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори