×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Украинските морски дронове вече са в Тихия океан
  • Пускат движението по ремонтираните участъци на магистрала „Тракия“ в две области
  • София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
  • 16-годишен пострада при челен сблъсък между две електрически тротинетки край Несебър
  • На 4 юли т.г. Авиомузей Бургас ще отбележи деветата годишнина от своето откриване
  • Регата „Черноморец Бургас 2026“ се завръща за своето 17-о издание
  • „Бургас и морето“ Ви очаква на 1 август в Летния театър
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота


След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота
Пострадалият вероятно е прострелян от много близко разстояние
Ключови думи: Средец, Синьо камене
26 Декември 2020, Събота, 14:37 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка: slrb.bg

Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време

Хирурзи от Първо отделение по обща хирургия към УМБАЛ-Бургас спешно са оперирали 35-годишния Георги А. от Средец, който по-рано днес пострада тежко по време на лов. Той бе прострелян край странджанското село Синьо камене.

Мъжът е в реанимация с опасност за живота. Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време, съобщиха за „Флагман“ от УМБАЛ-Бургас.

Георги вероятно е бил прострелян с карабина от много близко разстояние. Цялата му предна коремна стена е тежко поразена.

Полицията разследва случая.

 


В категории: Средец


35
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче 26/06/2026, Петък 15:00 3
35
Коментара по темата
35.
Ти
29.12.2020 15:49:53
0
0
Който е стрелял, директно в пандиза, боклуци с пушки
34.
герги
28.12.2020 18:28:48
1
3
инциденти стават! Но някви вегани да ми се радват и да злорадстват ще ги взема в наща ловна дружина и ще им пръсним халките докато не цъфнат като майски рози! Ши ядете кожените бренекета
33.
Пфф
28.12.2020 02:48:07
1
5
Кво ше навреш бе пикльо...Ти набия два шамара ше осереш гащите...
Да си ловец е привилегия ,с която не можеш да злоупотребяваш...Както в случая такива боклуци като тебе правят!! Държавата насрана,затова ди правите квото искате...Боклуци!
32.
До 31
27.12.2020 18:10:06
0
5
Първо нямам пушка , второ хич не ми е малка пишката и трето ще ти я набия в задния двор. Глупак това , че не съм ловец ,не ми дава право да пожелавам смърт на някой. За мен си пълен олигофрен и утайник. Явно ти си комплексиран ,може би някой ловец те е пляскал преди време. Споко дишай ,не се нервирай
31.
До 26
27.12.2020 17:03:59
3
4
Тая пушка дето я имаш и си избиваш комплексите на "малкопишковец" с нея ,ше ти я навра в задника и ше натисна спусъка ,боклук такъв! Ейй ама много примати и получовеци има в тая джунгла България бе!!
30.
axax
27.12.2020 16:02:03
2
4
карабината трябва да бъде забранена за лов... има си ЛОВНА пушка за това...нарезното оръжие е само за война, не за лов!!!
29.
Пак ли
27.12.2020 13:57:28
1
6
странджански епос
28.
Дидо
27.12.2020 13:56:09
5
2
Ловджийте си ЗАСЛУЖАВАТ всичко!Захранват ли животните?Носят ли буци със сол зимъска?Сковават ли хранилки?
27.
До 24
27.12.2020 10:24:23
5
6
Ако майкаму му беше обяснила ,че не е хубаво да се обичат животни за удоволствие,сега нямаше да плаче за него
26.
До 25
27.12.2020 09:35:28
11
8
Да ти го сложа в устата и на всички други олигофрени
25.
Пожелание
27.12.2020 09:28:00
11
15
Нека всеки ловец,усети това което причинява на животните.
24.
Надя
27.12.2020 08:49:35
7
14
Ама вие нормални ли стее,вместо да се молите човекът да се оправи каквии глупости пишете....не ви ли е срам?Ако бееше някой ваш близък така ли щяхте да пишете..Като е ловец не е е ли човек...Бъдетее малко поо добри...Една майка и родниини се молят момчето да се оправи а виие какви глупости пишете...Злоба голяма
23.
До 22
26.12.2020 22:15:11
6
26
Заради такива "умници" като тебе даваха миналата зима цяло хергеле коне измряло от глад в Кюстендилско. Те и конете са животни, ако бяха си захранили дивеча, може и да оцелеят и конете!
22.
До 20
26.12.2020 21:54:12
9
31
Много си прост ве.Животните нямат нужда от твоята захранка,имат нужда да ги оставите на мира,за всичко друго природата си знае работата.
21.
Язон
26.12.2020 21:47:17
6
24
И след като избиха всичко в гората изловиха и това, което е във водата, странджанките "гладни "садисти, че и други такива взеха да избиват себеподобните си. Така да бъде и нека всеки получи това, което заслужава
20.
До 19
26.12.2020 21:38:21
15
10
Много знаеш какви животни има по горите. То трябва и да идеш в някоя гора, че тогава да дращиш глупости.
Звънни на няколко сдружения да ги попиташ за годишните им разходи за захранване на дивеча и тогава пиши идиотщини. То да си ловец не е само да имаш пушка и да е вземеш, че да гръмнеш с нея в гората при най-малкия неразпознат шум!
Тюфлек!
19.
Мухаха
26.12.2020 20:44:31
9
32
То вече в гората не останаха никакви животни,и тез малоумници ловджиите взеха взаимно да се трепят.При следващият лов ,най -добре да се разделят на два отбора и да се гърмят,пък който уживей.хахайа
18.
Оха
26.12.2020 20:26:01
14
26
Един убиец по-малко браво.Разбрал е как се чувстват беззащитните животни,отстреляни не за прехрана са просто ей така ,за кеф.За ловджии не ме е жал.
17.
Тая историйка
26.12.2020 19:23:47
3
4
подобна на една друга от преди много години. "Една баба и един дядо си купили царевично брашно и си направили качамак за празниците у дома. Обаче имало и гипс и се гипсирали след като изяли качамака."
16.
Аз
26.12.2020 19:04:29
3
20
Да си дойдем на думата. Всичко е на книга и до там. Контрола също. Затова се стига до такива нещастни случаи. Дано се оправи момчето. Всичко друго наистина е келешлък.
15.
До11
26.12.2020 19:03:14
28
7
Маруления домашен плъх,я кажи някой ловджия да не ти плющял шамари до насиране или да е онодил жена ти докато си ръбаш моркова.Много си ги намразил нещо бе,леко,че ще ти се развали аурата и ще ти вкисне спанака.
14.
До Аз
26.12.2020 18:39:22
2
20
Че то си има въведени правила за контрол- предварителен, текущ и последващ.
Няма кой да ги спазва, понеже като дойде някое пияно длъжностно лице- гост в дружинката и се започват и келешлъците му.
13.
Аз
26.12.2020 18:29:51
6
39
Това никъде го няма в ЕС. Навън си плащаш и стреляш на определени места под контрол за удоволствие. А тук луда работа. Едни мъже излизат и стрелят на посоки, има и пияни и заляни между тях. Никакъв контрол от никъде. Забранете ги тези ловни дружинки. Ами то нищо не остана в тази гора. Крайно време е да се променят правилата за ловуване у нас. Строги правила и закони.
12.
...
26.12.2020 18:28:12
5
4
"простреляният при лов" , " пострада тежко при лов" и после "вероятно е прострелян с карабина от много близко разстояние".

Аз на карабини си закачам ключовете.

По- вероятно е да си фантазирате причини за някои коремни хернии от свръхзатлъстялост.
11.
Ти
26.12.2020 18:14:01
7
22
И ако случайно не беше оцелял "човека° как щеше да бъде запомнен-като смело НЕмекотело ли? И колко голяма диря(като изключим лайн.ната след като са го гръмнали) щеше да остави?
...И какво излиза-посраните,пияни,надрусани,вмирисани ловджии били смели-големи мъжаги и щели да оставят диря и то не като на нз си какъв охльов нз къде си... хахахаа
Ми не маняк-нямаш комплекси,ток си!
Аре марш в гората да оставяш дири!
10.
До 6
26.12.2020 18:05:50
8
16
Всички ще си стоим в къщи с пуканки , бири и хамбургери пред телевизора. Те и без това си гърмят и в населените места, особено по празниците.
Нормалните хора правят ловни излети за да направят преход, да си разходят и кучетата, а не да гърмят на всяко движение.
9.
Антончо
26.12.2020 18:00:31
4
15
Другия път ,когато ТИ решиш да пишеш коментар~вземи отвори буквара,за да напишеш някой по~грамотен коментар. Не мога да разбера ~каква е тая неграмотност!?
8.
До 6
26.12.2020 17:59:56
4
23
Няма ли да по добре да кажете” да но се оправи” от колкото да пишете глупави коментари. Не се ли замислихте, че някоя майка се моли в момента момчето й да се оправи
7.
Аз
26.12.2020 17:59:23
19
14
Дано се оправи човека,няма нужда да съдите кой какъв е.Тези които си стоят в къщи и се пазят в крайна сметка пак умират,само,че като страхливи мекотели, оставили спомен за себе си колкото гол охлюв върху керемида.
6.
До антончо
26.12.2020 17:12:18
15
16
Мили ми антончо, ако си беше стоял в къщи нямаше да го гръмнат, а то на лов е така. Като не гърмиш, ще те гръмнат.
5.
Антон Иванов
26.12.2020 17:01:17
8
8
До 4 Т:
Другия път когато решиш да пишеш коментар си махни каската за да можеш да напишеш някой по смислен коментар.
Не мога да разбера каква е тази злоба
4.
До ПЕТКАН
26.12.2020 16:48:35
7
19
Дай Боже всичко да е наред.
3.
T
26.12.2020 16:31:55
7
12
Drugq pat da nosi jiletka i kaska i maska i shtit
2.
Petkan
26.12.2020 15:58:57
6
7
Недейте да лъжите.Състоянието му е стабилно.Постоянно лъжите флагмани.
1.
1
26.12.2020 15:05:05
7
31
Дано се оправи, само не разбирам защо събраха светилата на медицината, за Митко а за обикновенния човек не??
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ Селекционерът на жените по борба разкри детайли около статута на състезателката и призова смъртта ѝ да не става повод за клубни борби „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци Седемнадесетото издание на престижното ветроходно състезание беше открито официално на Морската гара в присъствието на десетки гости Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Мачът между Ботев и Славия не бил уреден, обяви прокуратурата Решението на прокуратурата е постановено на 10 юни 2026 г., след като месец по-рано са обработени материалите от мащабна проверка на Главна дирекция „Национална полиция“ Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Даниела от Ергенът не иска да работи от 8 до 17 часа Участничката от „Ергенът“ не спести тежки думи и директно го определи като изключително злобен човек Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Полицайката ятак на пътния убиец Семерджиев влезе в Сливенския затвор Симона Радева беше отведена с белезници от дома си, за да излежи присъдата си от 3 години и половина Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция Слиза ли Гала от ефир? Истината за рекордно дългата й ваканция Емблематичното лице на „На кафе“ излезе в най-дългата ваканция в историята на Нова телевизия В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче В Зоопарк Бургас се роди бяло двугърбо камилче Малкото е женско и впечатлява с бялата си окраска – истинска рядкост при този вид
„Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел „Евровизия“ пуска Канада, заради бойкотите срещу Израел Готвят резервен вход и за Каталуня, ако още страни се откажат от участие Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Краят на една ера: Печатните вестници в България лека-полека изчезват Най-сериозната тенденция в доклада на НСИ е продължаващият спад при традиционните периодични издания Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Вътрешният министър Иван Демерджиев започна да сменя областни шефове заради „нов подход“ Във Велико Търново има нов началник  Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Край на „запазването“ с чадъри в Халкидики: Гърция въвежда масова конфискация на плажа Община Полигирос даде срок до 5 юли на летовниците сами да приберат шезлонгите си, след което общинските служби започват масирани принудителни акции Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Обратно броене за съдебната реформа: Големият кадрови капан до 17 октомври Депутатите приеха промените за новия ВСС почти единодушно, но изискването за 160 гласа в парламента вещае тежък процедурен саботаж Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен Ще става дядо Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи Изданието „Билд“ разкрива шокиращите видеокадри от Нарбон, при които група тийнейджъри пребиват жестоко свой връстник, оставяйки го да умре на строителна площадка Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Как британските закони родиха прецедент, по-абсурден от българската реалност и защо тийнейджър бе оправдан за убийство Ако си мислите, че родната Темида не работи, погледнете към Острова, където оневиниха тийнейджър за убийството на дете – у нас законът поне призна за виновен и осъди бургаския касапин Иван Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда Животното, което принадлежи към силно застрашен африкански вид, е изчезнало в хълмистите и труднодостъпни местности извън пределите на имота в град Лийки Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Бургас и морето ще се проведе на 1 август, вижте кои са песните Музиканти и автори от цялата страна имаха възможност да изпратят своя авторска музика и да станат част от тазгодишното издание
Проф. Георги РАЧЕВ Проф. Георги РАЧЕВ Пускаме бавния грил. Водата в Черно море – 26 градуса Виц на деня Виц на деня На пазара:
- Брей, че са ви скъпи яйцата!
- Госпожо, ето ви кош, слама и петел, снесете си ги сама!
Виц на деня Виц на деня Съпругът, в просъница:
- Жена, загаси телевизора и ме завий с одеяло.
Съпругата, шепнешком:
- Не може, скъпи, на кино сме...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Учени установиха, че основната причина да не се сбъдват мечтите е високите им цени...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори