След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота
Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време
Хирурзи от Първо отделение по обща хирургия към УМБАЛ-Бургас спешно са оперирали 35-годишния Георги А. от Средец, който по-рано днес пострада тежко по време на лов. Той бе прострелян край странджанското село Синьо камене.
Мъжът е в реанимация с опасност за живота. Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време, съобщиха за „Флагман“ от УМБАЛ-Бургас.
Георги вероятно е бил прострелян с карабина от много близко разстояние. Цялата му предна коремна стена е тежко поразена.
Полицията разследва случая.
Почина Ойо IV - кралят, който се възкачи на трона едва на 3 години
БАБХ спря близо 38 тона фъстъци с опасни нива на афлатоксини
Русия пуска в серия нова система срещу Starlink, Москва твърди, че може да заглушава мрежата
Бик едва не уби 51-годишен край Вакарел, мъжът е в реанимация с тежки травми
Ангел Димитриев продължава дейността си във ФМИ след приключването на проверката на СУ
Тръмп прекръсти езерото Онтарио на езерото Америка и отвори нов фронт срещу Канада
23-годишен остава в ареста след наркоудар в Пловдив: Откриха килограм марихуана и 42 пакета бонбони с HHC
От 136 кг до сцената на Мис САЩ: 41-годишна майка свали 77 кг и преобърна живота си
Заради таксата на Урсула от 3 евро, пратките от Temu и AliExpress се свиха с до 40%
Френската TF1 откри Слънчев бряг: Българското море е новият хит за туристите
Немислимите обрати: 5-те най-величествени момента в историята на US Open
Потребители направиха интерактивна карта на "бизнесите с нормални цени в България"

Да си ловец е привилегия ,с която не можеш да злоупотребяваш...Както в случая такива боклуци като тебе правят!! Държавата насрана,затова ди правите квото искате...Боклуци!
Звънни на няколко сдружения да ги попиташ за годишните им разходи за захранване на дивеча и тогава пиши идиотщини. То да си ловец не е само да имаш пушка и да е вземеш, че да гръмнеш с нея в гората при най-малкия неразпознат шум!
Тюфлек!
Няма кой да ги спазва, понеже като дойде някое пияно длъжностно лице- гост в дружинката и се започват и келешлъците му.
Аз на карабини си закачам ключовете.
По- вероятно е да си фантазирате причини за някои коремни хернии от свръхзатлъстялост.
...И какво излиза-посраните,пияни,надрусани,вмирисани ловджии били смели-големи мъжаги и щели да оставят диря и то не като на нз си какъв охльов нз къде си... хахахаа
Ми не маняк-нямаш комплекси,ток си!
Аре марш в гората да оставяш дири!
Нормалните хора правят ловни излети за да направят преход, да си разходят и кучетата, а не да гърмят на всяко движение.
Другия път когато решиш да пишеш коментар си махни каската за да можеш да напишеш някой по смислен коментар.
Не мога да разбера каква е тази злоба