×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота


След спешна операция: Простреляният при лов Георги от Средец е в реанимация с опасност за живота
Пострадалият вероятно е прострелян от много близко разстояние
Ключови думи: Средец, Синьо камене
26 Декември 2020, Събота, 14:37 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка: slrb.bg

Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време

Хирурзи от Първо отделение по обща хирургия към УМБАЛ-Бургас спешно са оперирали 35-годишния Георги А. от Средец, който по-рано днес пострада тежко по време на лов. Той бе прострелян край странджанското село Синьо камене.

Мъжът е в реанимация с опасност за живота. Има добри прогнози, но най-вероятно ще се възстановява много дълго време, съобщиха за „Флагман“ от УМБАЛ-Бургас.

Георги вероятно е бил прострелян с карабина от много близко разстояние. Цялата му предна коремна стена е тежко поразена.

Полицията разследва случая.

 


В категории: Средец


35
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
35
Коментара по темата
35.
Ти
29.12.2020 15:49:53
0
0
Който е стрелял, директно в пандиза, боклуци с пушки
34.
герги
28.12.2020 18:28:48
1
3
инциденти стават! Но някви вегани да ми се радват и да злорадстват ще ги взема в наща ловна дружина и ще им пръсним халките докато не цъфнат като майски рози! Ши ядете кожените бренекета
33.
Пфф
28.12.2020 02:48:07
1
5
Кво ше навреш бе пикльо...Ти набия два шамара ше осереш гащите...
Да си ловец е привилегия ,с която не можеш да злоупотребяваш...Както в случая такива боклуци като тебе правят!! Държавата насрана,затова ди правите квото искате...Боклуци!
32.
До 31
27.12.2020 18:10:06
0
5
Първо нямам пушка , второ хич не ми е малка пишката и трето ще ти я набия в задния двор. Глупак това , че не съм ловец ,не ми дава право да пожелавам смърт на някой. За мен си пълен олигофрен и утайник. Явно ти си комплексиран ,може би някой ловец те е пляскал преди време. Споко дишай ,не се нервирай
31.
До 26
27.12.2020 17:03:59
3
4
Тая пушка дето я имаш и си избиваш комплексите на "малкопишковец" с нея ,ше ти я навра в задника и ше натисна спусъка ,боклук такъв! Ейй ама много примати и получовеци има в тая джунгла България бе!!
30.
axax
27.12.2020 16:02:03
2
4
карабината трябва да бъде забранена за лов... има си ЛОВНА пушка за това...нарезното оръжие е само за война, не за лов!!!
29.
Пак ли
27.12.2020 13:57:28
1
6
странджански епос
28.
Дидо
27.12.2020 13:56:09
5
2
Ловджийте си ЗАСЛУЖАВАТ всичко!Захранват ли животните?Носят ли буци със сол зимъска?Сковават ли хранилки?
27.
До 24
27.12.2020 10:24:23
5
6
Ако майкаму му беше обяснила ,че не е хубаво да се обичат животни за удоволствие,сега нямаше да плаче за него
26.
До 25
27.12.2020 09:35:28
11
8
Да ти го сложа в устата и на всички други олигофрени
25.
Пожелание
27.12.2020 09:28:00
11
15
Нека всеки ловец,усети това което причинява на животните.
24.
Надя
27.12.2020 08:49:35
7
14
Ама вие нормални ли стее,вместо да се молите човекът да се оправи каквии глупости пишете....не ви ли е срам?Ако бееше някой ваш близък така ли щяхте да пишете..Като е ловец не е е ли човек...Бъдетее малко поо добри...Една майка и родниини се молят момчето да се оправи а виие какви глупости пишете...Злоба голяма
23.
До 22
26.12.2020 22:15:11
6
26
Заради такива "умници" като тебе даваха миналата зима цяло хергеле коне измряло от глад в Кюстендилско. Те и конете са животни, ако бяха си захранили дивеча, може и да оцелеят и конете!
22.
До 20
26.12.2020 21:54:12
9
31
Много си прост ве.Животните нямат нужда от твоята захранка,имат нужда да ги оставите на мира,за всичко друго природата си знае работата.
21.
Язон
26.12.2020 21:47:17
6
24
И след като избиха всичко в гората изловиха и това, което е във водата, странджанките "гладни "садисти, че и други такива взеха да избиват себеподобните си. Така да бъде и нека всеки получи това, което заслужава
20.
До 19
26.12.2020 21:38:21
15
10
Много знаеш какви животни има по горите. То трябва и да идеш в някоя гора, че тогава да дращиш глупости.
Звънни на няколко сдружения да ги попиташ за годишните им разходи за захранване на дивеча и тогава пиши идиотщини. То да си ловец не е само да имаш пушка и да е вземеш, че да гръмнеш с нея в гората при най-малкия неразпознат шум!
Тюфлек!
19.
Мухаха
26.12.2020 20:44:31
9
32
То вече в гората не останаха никакви животни,и тез малоумници ловджиите взеха взаимно да се трепят.При следващият лов ,най -добре да се разделят на два отбора и да се гърмят,пък който уживей.хахайа
18.
Оха
26.12.2020 20:26:01
14
26
Един убиец по-малко браво.Разбрал е как се чувстват беззащитните животни,отстреляни не за прехрана са просто ей така ,за кеф.За ловджии не ме е жал.
17.
Тая историйка
26.12.2020 19:23:47
3
4
подобна на една друга от преди много години. "Една баба и един дядо си купили царевично брашно и си направили качамак за празниците у дома. Обаче имало и гипс и се гипсирали след като изяли качамака."
16.
Аз
26.12.2020 19:04:29
3
20
Да си дойдем на думата. Всичко е на книга и до там. Контрола също. Затова се стига до такива нещастни случаи. Дано се оправи момчето. Всичко друго наистина е келешлък.
15.
До11
26.12.2020 19:03:14
28
7
Маруления домашен плъх,я кажи някой ловджия да не ти плющял шамари до насиране или да е онодил жена ти докато си ръбаш моркова.Много си ги намразил нещо бе,леко,че ще ти се развали аурата и ще ти вкисне спанака.
14.
До Аз
26.12.2020 18:39:22
2
20
Че то си има въведени правила за контрол- предварителен, текущ и последващ.
Няма кой да ги спазва, понеже като дойде някое пияно длъжностно лице- гост в дружинката и се започват и келешлъците му.
13.
Аз
26.12.2020 18:29:51
6
39
Това никъде го няма в ЕС. Навън си плащаш и стреляш на определени места под контрол за удоволствие. А тук луда работа. Едни мъже излизат и стрелят на посоки, има и пияни и заляни между тях. Никакъв контрол от никъде. Забранете ги тези ловни дружинки. Ами то нищо не остана в тази гора. Крайно време е да се променят правилата за ловуване у нас. Строги правила и закони.
12.
...
26.12.2020 18:28:12
5
4
"простреляният при лов" , " пострада тежко при лов" и после "вероятно е прострелян с карабина от много близко разстояние".

Аз на карабини си закачам ключовете.

По- вероятно е да си фантазирате причини за някои коремни хернии от свръхзатлъстялост.
11.
Ти
26.12.2020 18:14:01
7
22
И ако случайно не беше оцелял "човека° как щеше да бъде запомнен-като смело НЕмекотело ли? И колко голяма диря(като изключим лайн.ната след като са го гръмнали) щеше да остави?
...И какво излиза-посраните,пияни,надрусани,вмирисани ловджии били смели-големи мъжаги и щели да оставят диря и то не като на нз си какъв охльов нз къде си... хахахаа
Ми не маняк-нямаш комплекси,ток си!
Аре марш в гората да оставяш дири!
10.
До 6
26.12.2020 18:05:50
8
16
Всички ще си стоим в къщи с пуканки , бири и хамбургери пред телевизора. Те и без това си гърмят и в населените места, особено по празниците.
Нормалните хора правят ловни излети за да направят преход, да си разходят и кучетата, а не да гърмят на всяко движение.
9.
Антончо
26.12.2020 18:00:31
4
15
Другия път ,когато ТИ решиш да пишеш коментар~вземи отвори буквара,за да напишеш някой по~грамотен коментар. Не мога да разбера ~каква е тая неграмотност!?
8.
До 6
26.12.2020 17:59:56
4
23
Няма ли да по добре да кажете” да но се оправи” от колкото да пишете глупави коментари. Не се ли замислихте, че някоя майка се моли в момента момчето й да се оправи
7.
Аз
26.12.2020 17:59:23
19
14
Дано се оправи човека,няма нужда да съдите кой какъв е.Тези които си стоят в къщи и се пазят в крайна сметка пак умират,само,че като страхливи мекотели, оставили спомен за себе си колкото гол охлюв върху керемида.
6.
До антончо
26.12.2020 17:12:18
15
16
Мили ми антончо, ако си беше стоял в къщи нямаше да го гръмнат, а то на лов е така. Като не гърмиш, ще те гръмнат.
5.
Антон Иванов
26.12.2020 17:01:17
8
8
До 4 Т:
Другия път когато решиш да пишеш коментар си махни каската за да можеш да напишеш някой по смислен коментар.
Не мога да разбера каква е тази злоба
4.
До ПЕТКАН
26.12.2020 16:48:35
7
19
Дай Боже всичко да е наред.
3.
T
26.12.2020 16:31:55
7
12
Drugq pat da nosi jiletka i kaska i maska i shtit
2.
Petkan
26.12.2020 15:58:57
6
7
Недейте да лъжите.Състоянието му е стабилно.Постоянно лъжите флагмани.
1.
1
26.12.2020 15:05:05
7
31
Дано се оправи, само не разбирам защо събраха светилата на медицината, за Митко а за обикновенния човек не??
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент  Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Разтърсващата изповед на баща за трагедията на „Тракия“, детето му видяло как вадят ранения треньор Родителя на момченце от школата на „Славия“ говори за кошмара на оцелелите на косъм деца, разминали се на секунди от сблъсък с камиона-убиец
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори