×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Живко Табаков поведе бургаските ресторантьори на протест, отправиха 7 искания към правителството


Живко Табаков поведе бургаските ресторантьори на протест, отправиха 7 искания към правителството
За много от колегите в нашата търговска сфера, коледни подаръци няма да има, категоричен бе Живко Табаков, организатор на днешния протест
21 Декември 2020, Понеделник, 16:39 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Продуктът, който поддържа сектора, е в основата на туризма и трябва да бъде запазен, изтъкна Живко Табаков

 

Ресторантьори и представители на малкия и среден бизнес от Бургас, които трябваше да затворят заради противоепидемичните мерки, излязоха на протест в центъра на града.

На пл. „Атанас Сиреков” пред сградата на Общината днес, в деня, в който бе обещано, че бизнесът ще бъде отворен, те изразиха мирно желанието си държавата да вземе категорични икономически решения, така че да спаси поминъка на хиляди, засегнати тежко от мерките. 

Организатор на протеста бе общинският съветник и председател на Постоянната комисия по туризъм в Общинския съвет Живко Табаков.

В редиците на събралите се пред сградата на Общината бяха част от бургаските ресторантьори, служители на заведения, както и протестърът Асен Бонджев. На площад "Атанас Сиреков" бе и Христо Бардуков от Созопол.

Пред събралото се множество от около 250 човека Табаков изказа конкретни предложения, с които смята, че може да бъде спасен бранша.

„За много от колегите в нашата търговска сфера, коледни подаръци няма да има. Днес сме се събрали тук, за да припомним, че въпреки пандемията, въпреки тежките времена, продуктът, който поддържаме, е в основата на туризма и на всяка цена трябва да бъде запазен и да продължи да съществува. В сегашните условия обаче това изглежда непосилна задачи и са нужни категорични промени към по-добре”, заяви Живко Табаков, който бе аплодиран от протестиращите.

Той предложи и седем основни искания, които според бранша трябва да се изпълнят от държавата, за да продължи да съществува бизнесът им:

1. Държавата да заплати минимум 75 % от осигурителния доход на всички незаети за периода на извънредната обстановка. 

2. Държавата да заплати минимум 75 % от осигурителния доход на самоосигуряващите се лица за периода на извънредната обстановка.

3. Облекчени критерии за кандидатстване на юридическите лица за помощи, процедура по бързи одобрения и навременни плащания към одобрените лица. 

4. При кандидатстване на юридически лица за помощи, да отпадне изискването фирмата да няма задължения към държавните институции. 

5. Покриване на 100 % на осигуровките за работещите в ресторантьорския бранш (които продължават да работят към този момент с доставки).

6. Покриване на всички фиксирани разходи. 

7. Възможност за разсрочване на плащанията към фирми, доставящи комунални услуги. 

 




В категории: Бургас


Георги РУСЧЕВ Автор
Георги РУСЧЕВ
78
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 27/06/2026, Събота 14:15 0
78
Коментара по темата
78.
restorantior
23.12.2020 18:41:19
0
2
Бургас - 203 сервитьори готвачи и друг обслужващ персонал от рестрантьорския бизнес бяха зарадвани с мил жест от работодателя си, който според половината от тях е грък, а според другата половина е италианец, но всъщност е от Якоруда според слухове на по-запознати.

На тружениците е преведена заплатата им за април, с която те ще могат да посрещнат новогодишните празници в една по-спокойна и уютна обстановка със семействата си.

"Трудна година е, но направихме всичко взможно да платим четвъртите заплати. В добри години плащаме по 6-7, но тази наистина ни удари.
Е, да, моето семейство ще претърпи малко лишения, но на Коледа трябва да сме хора" - обяви собственикът на предприятието през прозореца на Майбаха си.

Радостни от празничната вест, служителките обявиха, че по тяхна инициатива ще останат тази нощ за още една 13-часова смяна.
77.
Жена
23.12.2020 09:45:22
0
7
Искали туй, искали онуй. Наглост до безобразие. И аз искам 30 годишен мъж, ама нямам. Имам 50. Хахахаха
76.
ВЪПРОС
22.12.2020 15:09:24
1
8
"протестърът Асен Бонджев. На площад "Атанас Сиреков" бе и Христо Бардуков от Созопол."
Справедливия протест ли е важен или тези две персони ?
Какво са направили на колко човека работа са дали ?
Пишете имената са собственици на заведения КОИТО СПРАВЕДЛИВО ПРОТЕСТИРАТ !
75.
Do 54
22.12.2020 05:56:59
2
8
Защото в Цяла Европа бизнеси те взимат по70 процента от оборота си, само тука дават 20, а стадото реве. Ревете си говеда, и без това гласът ви е безполезен, като храчката на болна проститутка.
74.
Въпрос
22.12.2020 00:21:41
0
17
Мивката в Мола да не би да спря да работи, че скочиха на протест? За един приятел питам....
73.
Протестър
21.12.2020 23:23:28
2
34
Бати шано протеста. Един дядо, летните идиоти на Бонджев и няколко градски луди плюс Живко ТЪ.
72.
До 64
21.12.2020 22:49:53
1
2
Пробойната, която е от държавните служители - заварено положение не може да се балансира - еднакво нагли са като сивия сектор, на моменти даже вземат и привес!
71.
Платеното триО
21.12.2020 22:39:34
2
37
Наблюдава се нова професия - "Птотестъри" на повикване.
Малко курвенска работа, не ли?
70.
До 73
21.12.2020 22:35:13
0
6
От Черни връх.
69.
????
21.12.2020 22:13:35
0
20
ДА БЕ ? С 300 ЛВ, ПЕНСИЯ ,ШИ ХОДЯ НА РЕСТОРАНТ ??? ЗАКРИВАЙ !!!
68.
Хейт
21.12.2020 21:58:17
1
17
Тоя дедо на последната снимка е най-показателен за качеството на протеста... Кръчмар ли е, що...
67.
*********
21.12.2020 21:43:47
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
66.
Adminiresa
21.12.2020 21:40:07
1
34
Жика,евтин и жалък PR.Пробва на плажа..канала..нищо...сега пак ще е нищо!Цяла Европа е затворена и всички си траят само ти и Ричи АдиГебай много държите да работят заведениятя!Ако искаш да спечелиш гласове/че избори идат/затвори,Кауфланд,Лидл,Била,Джъмбо..!Ти гониш!
65.
Ali
21.12.2020 21:23:05
1
19
Абе никъде не видях Али Бегов.Там ли беше?
64.
Естествено
21.12.2020 21:10:34
2
35
Прочистване на сивия сектор се получава в момента.Една голяма дупка в държавния бюджет е затворена,сбогом крадливи кръчмари.
63.
До 60
21.12.2020 21:04:33
2
25
Да правят като в някои други държави - кутия за храна и си носиш обяд от вкъщи. Хем по-чисто, хем по-евтино и знаеш какво ядеш.
62.
Рррррр
21.12.2020 21:01:36
1
24
Бяха 50 човека, като от тях поне 20 журналиста.
Гошето Русчве преди това да не бил на къщичките да се подкрепи с греяно вино.
А ЖИВКО бил за пълен lockdown , иначе протест в подкрепа на бранеше прави.
61.
...
21.12.2020 21:00:43
0
4
Има проект"Чисто работно бюро" и не може да си поръчват он-лайн и да пълнят клавиатурите с хранителни отпадъци и трохи.
60.
...
21.12.2020 20:58:05
4
8
Първо закриха столовото хранене по предприятията, после и ресторантите.
Държавните чиновчици, които няма да ги затворят къде се хранят на обяд?
Или се прибират у тях, хапват и после два часа следобедна дрямка и ако остане време до края на работното време се появяват на работа!
59.
Ганьо
21.12.2020 20:55:33
2
25
Жиката , новият ресторантьорски месия. Абе Мойсей на кръчмарите .
58.
Продуктът?
21.12.2020 20:52:31
1
39
Продуктът на сектора бил в основата на туризма??? Му-ха-ха-ха!!! Какъв продукт бе, всеки ден от Covid 19 си отиват лекари, творци, артисти, които оставят нещо стойностно след себе си. Вашият продукт да ме прощава ама до 24 часа отива в кенефа!
57.
Питам
21.12.2020 20:51:34
0
9
CcГолямо триене бре ... Що така ..
56.
55
21.12.2020 20:42:44
1
16
Кефиш.
55.
бургазлия
21.12.2020 20:40:58
1
46
потресен съм.писна ми да ям у дома неща от качествени продукти.писна ми да не мога да платя 50 кинта за литър ракия ЕНТРИ ЛЕВЪЛ.писна ми да не мога да си поръчам 10 кръгчета калмари за 10 кинта.писна ми да не мога кът белите хора д си платя 5 кинта за 200 грама пържени картофи.писна ми да не мога да се възползвам от таз ЕВТЕНИЙКА-ПИСНА МИ...............
54.
...
21.12.2020 20:26:16
1
47
Не мога да разбера, защо след като не ходя на ресторант трябва да им се плати от моите данъци?
53.
Понякога е нужен пожар, за да започне живота отнов
21.12.2020 20:19:43
3
51
Не е проблем, че ресторантите са затворени, а че хората ще свикнат без тях и ще разберат че живота може да бъде и различен. И когато всичко свърши един ден хората още дълго няма да ходят по кръчми и дискотеки, а ще се събират семейно и в тесен кръг с истински приятели и ще е по-добре
52.
Бургазлия
21.12.2020 20:16:52
3
36
Чета тази статия, малко по-нагоре чета и друга статия за лекарка издъхнала на 81 години от ковид и работила до последно.
Да вземат от нея пример тия младите безделници - Живко, Асен Бонджев, Бисер Русимов, Мария Желязкова, Стефан Машината и другите. По цял ден са по улиците, протести, чешат си езиците и не вършат нищо полезно.
51.
ден_за_ден
21.12.2020 20:15:31
1
34
табачето са му казали "отиди се направи че там нещо ще водиш някакви протести тъкмо ще си направиш ПР а може и някой от тея балъци да клъвне и да пусне някой лев уж за да организираш протести -мротести, пък ти нищо няма да организираш ще земеш паричките и ще ядем и пием за тяхна сметка на коледа хахахха"
на ресторантьорите които цял живот се изживяваха директори , сега ще видим можете ли да бачкате истинска работа, ама не само да юркате и ебете сервитьорките и миячките и да се правите на велики, сега ви чака истински труд
50.
Аз
21.12.2020 20:04:38
0
18
Тоз със джакито и капата дето носи плаката е известен ресторантьор.
49.
Ааа
21.12.2020 19:57:05
3
17
За шкембеджийниците не съм съгласен.
48.
Koko
21.12.2020 19:56:18
11
4
Когато няма пари батко знае проверки в ресторантите до дупка ,когато никой не печели освен фармацефтичните предприятия там проверки нема нема от тях и благотворители що за хора са това там
47.
Тъп съм.
21.12.2020 19:55:24
2
48
Света е оцелявал хиляди години без чалготеки, вмирисан кръчми, шкембеджийници и други такива. Ще оцелее още толкова и без тях. Да ходят на полето, там има работа за 5 българии.
46.
*********
21.12.2020 19:45:05
3
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
45.
Бс
21.12.2020 19:33:33
1
41
Повечето като ги гледам са кибици, а други случайно преминаващи. А има и такива, които чакат от някъде да падне някое кебапче или кюфте.
44.
JJJJ
21.12.2020 19:28:37
2
30
Баси отегчените протестъри :). Асенчо зализания и той там.
43.
Закос
21.12.2020 19:26:12
1
23
4 точка мога само да кажа много ви е мазен курбана ....
42.
Фанта Бамбуча
21.12.2020 19:13:19
2
31
Само баровци на протеста виждам.Ако тези държат и работят в заведения си е е...ло мамата!Само прошляци.
41.
*********
21.12.2020 19:03:40
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
40.
*********
21.12.2020 18:59:43
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
39.
*********
21.12.2020 18:58:54
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
38.
Дядо Йоцо
21.12.2020 18:49:57
3
53
Елате да помагате в Ковид отделенията на болниците в града. Живко начело, с екип - скафандър, маска, шлем. Тунеядци!
37.
Ха
21.12.2020 18:48:25
2
13
Затварят , отчитат дефлация през периода, после отварят и хиперинфлация! Даже и допълнително материално стимулиране ще им дадат за поредното участие в сценария в общия им служебен стаж!
36.
SLUJITEL
21.12.2020 18:45:38
44
3
IZRUDI NE STIGA 4E ZZATVORIHTE ZAVEDENIQTA KYDE BQH SERVETIOR AMI SEGA I ZA LONDON NE MOGA DA SI IDA GADOVE MRASNI. USPEH NA JIVKO TABAKOV I DRUGITE MU KOLEGI KOITO BRANQT TOZI BIZNES OT FALITI. AKO SI BQH V BURGAS STQH DA SAM S VAS
35.
възмутен теляк
21.12.2020 18:44:32
1
60
Нали правите онлайн поръчки, ве Табаче? Нали държавата ви намали ДДС-то на 9%? Е, от какъв зор държавата да ви плати 75% от осигурителния доход на всички работещи след горепосочените две мерки?
34.
гфхгхфх
21.12.2020 18:31:50
29
21
ДОБРЕ ДЕ,ТЕЗИ ГЛУПАЦИ,ЛЯТОТО КОГАТО ПРОТЕСТИРАХМЕ В БУРГАС,И НЕ САМО ТЕ,А И ПОВЕЧЕТО БУРГАЗЛИИ,СИ ПИЕХА КАФЕТАТА И БИРИЧКАТА,СЕГА ПЛАЧАТ,ХАК ИМ Е НА ВСИЧКИ КОИТО СИ СЕДЯХА НА ЕБАНИТЕ ГЪЗОВЕ,СЕГА РАЗБРАХТЕ ЛИ ЗАЩО ТРЯБВАШЕ ДА СТЕ НА ПРОТЕСТА,ТЪПУНГЕРИ,ТАКИВА.ДУХНАХА ВИ ПОД ОПАШКАТА,СВЪРШИХА ПАРИТЕ И ПОЧНАХТЕ ДА КРЯКАТЕ.
33.
До Луцифер
21.12.2020 18:31:11
19
21
А държавните служители колко данъци и осигуровки са платили, че ще затварят частния сектор?
32.
Колко е хубаво
21.12.2020 18:28:39
1
78
Без кръчми.Кифлите ще се научат да готвят,мъжете ще спестят пари,ще пият качествен алкохол и ще ядат добра храна.Ако имаме късмет може и чалга певиците да умрат от глад.
31.
Луцифер
21.12.2020 18:18:43
2
68
А държавата да ви изплати на 100% и печалбите за минала година ? Безсрамник! Колко данъци си платил, че да искаш. Хамелеон
30.
Нагляри
21.12.2020 18:08:49
2
89
Няма коледни банкети а?Да си продавате вмирисаните боклуци с 500% надценка.Хората скоро ще разберат колко наивно са ви пълнили гушите години наред и колко лесно се свиква без вас.
29.
restorantior
21.12.2020 18:02:35
3
40
ЮГОЗАПАДНА БЪЛГАРИЯ - 203 шивачки бяха зарадвани с мил жест от работодателя си, който според половината от тях е грък, а според другата половина е италианец, но всъщност е от Якоруда според слухове на по-запознати.

На труженичките е преведена заплатата им за април, с която те ще могат да посрещнат новогодишните празници в една по-спокойна и уютна обстановка със семействата си.

"Трудна година е, но направихме всичко взможно да платим четвъртите заплати. В добри години плащаме по 6-7, но тази наистина ни удари.
Е, да, моето семейство ще претърпи малко лишения, но на Коледа трябва да сме хора" - обяви собственикът на предприятието през прозореца на Майбаха си.

Радостни от празничната вест, служителките обявиха, че по тяхна инициатива ще останат тази нощ за още една 13-часова смяна.
28.
*********
21.12.2020 17:57:49
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
27.
До 4 и 7
21.12.2020 17:54:27
2
19
Абе я си е_ете м_йките!!!
26.
Хахаха
21.12.2020 17:51:09
4
48
Какъв смешен евтин популист
25.
koko
21.12.2020 17:48:04
3
25
А дядо ми с плаката да не държи Златна котва?
24.
Ппп
21.12.2020 17:47:27
4
56
Личи си че е кръчмарски протест,едно яйце няма хвърлено,всичко по хладилниците хахахаххаха
23.
Жокера
21.12.2020 17:47:25
8
29
Не виждате ли че това е план на управляващите разделяй и владей ЗАЩО спорите Защо се карате нима всички не СМЕ граждани на България нима не плащаме наеми осигуряване данъци Всички а пак се караме и дърлим ми докторите тогава да не връщат пациенти и всеки да си върши задължението иначе губи смисъл от този локдаун Защото ние не СМЕ виновни а други ресурси издишат Медицина Власт Корупция Ясна ли ви е схемата ГРАЖДАНИ НА БЪЛГАРИЯ
22.
*********
21.12.2020 17:46:25
0
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
21.
777
21.12.2020 17:46:05
6
68
Абсурдно е искането да отпадне условието да нямат задължения към държавата! Не може така! Щом едни плащат данъци, всички плащат данъци. Ако искаш помощ, първо ще се изплатиш на тези, които ще ти помогнат! И нито крачка назад по тази тема!
Също покриването на финансовите разходи си е простотия. Не може да искаш подобно нещо. Всички ние да плащаме, че ти имаш ресторант и правиш доставки?!?!?!? Hello! Вие съвсем итрещяхте!
Я за по-сигурно НИКАКВИ придобивки за вас :)
20.
...
21.12.2020 17:30:08
66
17
Абсолютно са си прави ресторантьорите!
С вируса и в магазина за хранителни стоки може да се заразиш, и като си отвориш прозореца вкъщи и може да влезе- инвестиции, ремонти, книги дезифекции, дератизации, зали за непушачи, и какво ли не и накрая- затворени няма да работите!
Че като си вземете едно кафе или друга топла напитка от автомат за кафе и мярката е блъфирана!
19.
*********
21.12.2020 17:30:02
2
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
18.
pfff
21.12.2020 17:28:22
3
25
Тази госпожа с микрофона....абе направо няма какво да пиша
17.
Левон Хъмпарцунян
21.12.2020 17:25:14
3
31
Сега е момента да кандидатствате за хубав бизнес кредит, след месец два всички хубави места за заведения по центъра ще са свободни!
16.
*********
21.12.2020 17:23:31
1
11
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
*********
21.12.2020 17:21:40
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
Бургас
21.12.2020 17:20:32
4
88
Всеки ден за вас е Коледа.Години наред празнувахте нонстоп!!С голямата сурвакница,с наточените ножове.Сега малко боб.Стига пържоли.Хора умират,вие търсите келепира.Смирете се малко.
13.
Продуцент
21.12.2020 17:19:05
4
72
В момента се снима новия български филм "Специалист по всичко 2". В главната роля Живко Табаков - бъдещ носител на Оскар и Златната Мечка.
12.
Дд
21.12.2020 17:17:34
9
76
Събирайте се събирайте се скоро ще ви съберат по болниците всичките глупаци . Хората мрът като мравки те за банкети зажадняли .
11.
Marinero
21.12.2020 17:16:03
2
79
Голямото зануляване започна. Скоро на повечето хора липсата на ресторанти ще е най-малкият проблем.
10.
Огито
21.12.2020 17:13:36
3
37
Мария Желязкова и тя е там ! Пострадала от мерките ли е или ?
9.
храня се вкъщи
21.12.2020 17:11:10
3
42
Боли ме фара
8.
Хахах
21.12.2020 17:05:18
11
87
Брей, те ресторантьорите по-нагли от циганите и негрите взети заедно.
7.
Като чета
21.12.2020 17:01:36
56
19
80% са абсолютно дебилизирани от гледане на телевизия.Няма надежда за вас,каквото и да стане вече такива като вас не са живи,просто още не сте го разбрали!Марш в мазето със скафандър всички! P.S.: Хакането на минуси да започне сега:)
6.
Ха ха ха
21.12.2020 17:01:11
6
70
Мивката в мола не работи, голям проблем. Да се скриваш и да не се показваш, че си смешен. Не разбра ли, че Бургас няма нужда от такива като теб и Сестра Галева.
5.
Ужас
21.12.2020 16:58:21
5
90
Днес дадохме такава жертва в лицето на д-р Радев, те протестират за кръчмите си. Да протестират за помощ за бизнеса, но не и за отваряне.
4.
До 3
21.12.2020 16:56:12
69
18
Пламнали са празните картуни на такива като теб!
3.
Бургас
21.12.2020 16:55:30
5
88
Винаги съм за, за протести и отстояване на права. Но точно Табака ли ще ги води :)).
2.
Боби
21.12.2020 16:55:00
10
125
Изроди.
Целят свят е пламнал те мислят само за келипира си.
Да не изтърват 30те сребърника.
1.
Op
21.12.2020 16:54:18
8
95
Смяххххх, пълен
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно  Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил В черешова градина в кюстендилското село Пиперков чифлик посетителите не само могат да си наберат плодове, но и да научат как правилно се берат череши Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Къде отидоха милионите? Мащабният ремонт на Дюлинския проход внезапно спря на 40% Живущите в селата около него алармират за празни строителни площадки по стратегическото трасе, свързващо Варна и Бургас. С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя С телефон в едната ръка и чашка в другата: ТОЛ камери уличиха тираджията, убил две деца на пътя Лидерът на движение „Сияние“ извади наяве потресаващ кадър от ТОЛ камерите Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Най-голямата сензация на Световното! Кабо Верде написа футболна приказка и се класира на 1/16-финал Никога досега за тази фаза не се е класирала толкова малка държава  Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Американският посланик се появи изненадващо в Бургас, за да разгледа хитова изложба в Библиотеката Дипломатът влезе в бургаската библиотека и остана смаян от тийнейджърите, които в петък вечерта четяха книги  Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Извънредно! Мащабна спецоперация тече в Несебър, задържани са държавни шефове Акцията продължава и в този момент 
Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар 22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар Роднините на Броуди Лийч вече са го идентифицирали, а органите на реда призоваха за пълно уважение към личното им пространство в този съкрушителен момент Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Защо аутсайдерите на Световното първенство се справят толкова добре Дори с играчи с по-ниско качество, отборите могат да представляват истински предизвикателства, когато се подготвят по правилния начин САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток Малко преди ударите американският президент Доналд Тръмп обвини Техеран в грубо нарушаване на мирното споразумение Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920 САЩ и Великобритания вдигнаха военни самолети и кораби за Каракас, докато ООН се опитва да координира спасяването на оцелелите Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Предлагат нова мегадържава от 6 страни, вместо сегашния ЕС Бивш министър подхвърли идеята пред „Фигаро", което е знак, че тя се обсъжда сериозно в Брюксел и Давос
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори