×
Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Последната плеймейтка пише книга за тормоза над жени


18 Декември 2020, Петък, 17:20 ч.
Автор: Флагман.БГ

Диана Габровска  не стана кметица на Момин проход, но грабна зрителския вот на "Мис Плеймейт"

Книга, с която да помогне на жени, подложени на тормоз, изнудване и всякакъв вид насилие, както в нейния случай, пише Диана Габровска. Брюнетката, срещу която бяха извадени голи снимки и не успя да стане кметица на родното си градче Момин проход на изборите през октомври 2019-а, след това блесна като корица в "Плейбой", а преди броени дни безапелационно грабна зрителския вот в последното издание на еротичната надпревара "Мис Плеймейт".

Писането на книгата се оказва каузата, върху която усилено работи Диана през цялото време. Това разкри пред "България Днес" 34-годишната жена, която е майка на две деца и вече е преодоляла стреса около скандала с фотосите.

"През целия път, който минах, и всичко, което направих, беше посветено на тази идея, която исках да осъществя. Книгата ми е почти готова и скоро всички ще разберете всичко, което реших да направя, след като ме нападнаха публично. През цялото време я пишех, а всяка моя стъпка беше част от моето възстановяване", сподели пред вестника Габровска. Докато тя грабна гласуването на публиката, с лентата на Мис Плеймейт се окичи Ева Славова. Победителките ще си разделят ръчно изработена бутикова корона, 20 000 лв. и чисто нов луксозен автомобил "Мазерати".

"Радвам се, че се справих с предизвикателството, което сама си поставих, и съм изумена как точно това, което ме срина преди една година, сега се обърна в моя полза и ме направи победителка. Говоря за хората, които гласуваха в интернет. Парадоксално, но факт - те първо ме сринаха, а после ме направиха победител", разказва за нравите и променящите се времена Диана. Тъй като за първи път победителките в конкурса са две, Диана и Ева обмисляли да си направят график за ползване на мазератито, докато с парите смятат да си направят ударна доза шопинг терапия.

"Много различни емоции ми донесе участието в "Мис Плеймейт" в изключително нетипична за мен среда. Когато се съгласих да участвам, ми се беше приискало да бъда сред момичета, които никой не може да изнудва с голи снимки, защото те са предимно голи в медиите. И си изкарах добре с тях. Доста приятели се учудиха какво ще правя аз там. Освен че продължих провокацията си към моите съдници, успях да разбера и онази част от жените, която не се срамува да е сексуална. За мен беше важно", разкри още красивата плеймейтка. Наред с това мъжкото внимание към нея се увеличило драстично след излизането на снимките и участието й в "Плейбой" и надпреварата.

"Това е безспорно, но не можех да се оплача от липсата му и преди това. Сега на моменти се чувствам като студентка по анатомия - получих доста снимки на мъжки голи тела", разкрива още за напъните на силния пол кандидат-кметицата, които не са спирали въпреки факта, че тя е щастливо омъжена и майка на две деца. Един от мераклиите да се докосне до хубавицата дори бил склонен да се раздели с единия си бъбрек, на което моделката не се впечатлила особено. Габровска е категорична, че именно семейството остава най-голямата й опора в живота.

"Тук няма две мнения по въпроса. Както винаги съм го заявявала, това е най-ценното нещо за мен. Още повече в навечерието на най-светлите семейни празници", добавя тя. Всички перипетии и новости в живота, които се случиха на Диана през последната една година, я променили много. "Не напразно е казано, че това, което не ни убива, ни прави по-силни", допълва еротичната моделка, която захвърли в кошчето желанието да навлиза отново в дебрите на политиката. Друго предизвкателство, което връхлетя Габровска, е онлайн обучението на единия й син, който от тази есен е първокласник.

"Справям се с тази новост с успокоителни, защото сутрин е прекалено рано за чаша вино. Мисля, че всички родители с повече деца вкъщи ме разбират добре. Извън шегите признавам, че е трудно, защото големият ми син е първокласник, а основата е най-важна. Но преподавателите в Момин проход се справят блестящо", категорична е Диана Габровска. Още през лятото плеймейтката сподели в откровен разговор с "България Днес", че за нея "Мис Плеймейт" е продължение на упоритостта й да се пребори с всички хора, които са я наранили, когато е била най-слаба. "Аз съм такъв човек - повече действам, отколкото говоря. Не съдя, а само показвам колко са назадничави определени хора и че е нужна промяна в мисленето им. Няма да спра с "Плеймейт" и дори след него ще продължа да предизвиквам и последния останал пуритан да припадне от възмущение. Много искам един ден да видя в тази държава повече свободни и широко скроени хора, отколкото мрачни хейтъри, които сочат с мръсен пръст", категорична бе пред вестника борбената жена. С цялата си активност през последната година Диана показва, че при нея изнудването не е опция.

"Изкарваш ми голи снимки, аз на следващия ден съм корица на "Плейбой". Сочиш ме с пръст и ме обиждаш, аз те шокирам мигновено с друго. Противодействам на лошата енергия, давам пример на всички жени, чието име пострада по същия начин", категорична е Диана, чиято книга в помощ на дамите в нейното положение скоро ще излезе на бял свят.




В категории: Лайфстайл


4
Коментара
Флагман.БГ Тарифата ѝ е 4 хил. лв. Тарифата ѝ е 4 хил. лв. 03/11/2025, Понеделник 11:04 2
4
Коментара по темата
4.
Бате
07.02.2021 08:08:02
1
3
Оо майко мила. Ако ти си пример за жените . Горко на този народ. Нима искаме всички жени да станат платени . Това е примерът Диана габровска . Те ако знаят що за жена си ...$$$$$$.
3.
Баш
05.01.2021 18:12:39
1
4
Те и сега нямат пари . Ама кой да си признае. Семейство Габровски са едни от големите длъжници. Дали ще си признае че вземат пари от всеки . С уш обещанието ще ти ги върна другия месец ама на . Не обичат да връщат а само да вземат. Не мазерати . Билет за влака не могат да си позволят . Инак високо вирнат нос и с големите претенции за изискана дама. Дрън дрън та пляс.
2.
Мазератито да не върви д вода?
18.12.2020 23:45:49
1
5
Да не бързат да харчат 20-те хилки, че след това няма имат за гориво на Мазератито
1.
Сульо
18.12.2020 18:32:05
1
0
Мис плеймейт 2009 е болна от СПИН.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Бакалов„Митници”: По-силна марихуана и нови начини за маскиране, а рискът за децата нараства Бакалов„Митници”: По-силна марихуана и нови начини за маскиране, а рискът за децата нараства Марихуаната сега е в пъти по-силна от преди 10 г. Отиде си легенда на бургаската индустрия – инж. Димитър Градев Отиде си легенда на бургаската индустрия – инж. Димитър Градев Директорът, превърнал „Яна Лъскова“ бе символ на прецизност, той почина на 88-годишна възраст, поклонението ще е утре в 11 часа Представител на ВСС отрича заплатите да са по 20 000 лв., но не казва колко са Представител на ВСС отрича заплатите да са по 20 000 лв., но не казва колко са И председателстващият съдебния съвет Магдалинчев пробва да бетонира Сарафов като и.ф. главен прокурор Шофьорът, помел шестте коли в София, не е случаен. Ето кой се оказа Шофьорът, помел шестте коли в София, не е случаен. Ето кой се оказа Водачът е инж. Филип Маркулиев, който е бил член на Съвета на директорите на компанията „Автомагистрали“ След 40 е най-добре да не пиете алкохол, за да не ви се случи това След 40 е най-добре да не пиете алкохол, за да не ви се случи това Тази възраст е най-подходящото време да преосмислите навиците си Всяко жилище с пощенски код от догодина Всяко жилище с пощенски код от догодина Мярката ще ускори полиция, пожарна, линейка и куриер Огнен ад във Враца отне живота на възрастна жена, дъщеря ѝ е в тежко състояние Огнен ад във Враца отне живота на възрастна жена, дъщеря ѝ е в тежко състояние Пожар изпепели апартамент в жилищен блок  9 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“ през ноември и  декември 9 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“ през ноември и декември Профилактичните кампании важат във всички самостоятелни обекти на лабораторията. Предварително записване на час или направление от лекар не са необходими Тарифата ѝ е 4 хил. лв. Тарифата ѝ е 4 хил. лв. Водещата на „Биг Брадър” е най-скъпата инфлуенсърка у нас Кой е Боян Иванов - живият мъртвец, открит в Пирин Кой е Боян Иванов - живият мъртвец, открит в Пирин При разпита мъжът разказал, че напуснал дома си доброволно, защото не искал да живее с близките си, години наред работел при гръцки животновъд, пасял овце и обикалял планините
10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си 10 дразнещи неща, с които мъжете влудяват половинките си Ако търсим пълна точност, най-вероятно списъкът би бил безкрайно дълъг, но свеждайки ги до 10-те лидери в подреждането, той добива ясни и до болка познати за всяка дама граници Руския полуостров Камчатка бе ударен от земетресение с магнитуд 5.6 Руския полуостров Камчатка бе ударен от земетресение с магнитуд 5.6 Засега няма издадено предупреждение за цунами Ужасяваща катастрофа край ГКПП Лесово, има жертви Ужасяваща катастрофа край ГКПП Лесово, има жертви Пет коли и БГ камиона се сблъскаха челно Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Ще се върнем през 90-те, идва най-голямата криза с петрола, казват сърбите Сред гражданите нараства страхът от повторение на сценария опреди 20-ина години, когато бензин се купуваше на улицата, а контрабандата през границите беше ежедневие Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Регулация за социалните мрежи "за" и "против" използването им от деца Къде по света е ограничен достъпа до социалните мрежи - TikTok, Instagram и Facebo Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Над 20 загинали и 320 ранени при силно земетресение в Афганистан Трусът е разрушил част от Синята джамия в град Мазари Шариф Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Тръмп разкри дали Украйна ще получи ракети "Томахоук" Изглежда Доналд Тръмп няма да рискува огромно влошаване на отношенията между САЩ и Русия Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Ужасно земетресение в Афганистан, има много починали Бедствието е огромно, домове се превърнаха в руини Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Учени установиха, че във въздуха вече има и лекарства, дишаме ибупрофен, кофеин, никотин и дори естрогенови хормони Фармацевтичните молекули се държат като микроскопични частици прах, върху които се кондензира влага Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Тръмп заплаши Нигерия, че ще я посети „с оръжие в ръка“ Той обяви, че е разпоредил на Министерството на отбраната да се подготви за „възможни военни действия“, обвинявайки африканската държава, че не успява да спре насилието срещу християни
Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Ивайло МИРЧЕВ, Демократична България Преформатирането е малко като перестройката - Борисов се сниши като Тодор Живков
Виц на деня Виц на деня - Пушите ли?
- Да!
- Пиете ли?
- Да!
- Еми, какво искате след всичко това...!?
- Жени, докторе...
Виц на деня Виц на деня Майка към малкото си момченце:
- Изяж си овесената каша, иначе ще викна Баба Яга!
- Мамо, защо си мислиш, че Баба Яга ще ти яде тази каша?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Основният проблем на човечеството е, че хората се раждат от най-бързия сперм*тозоид, а не от най-интелигентния...

Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори