Баща и син пострадаха след пожар от коледни лампички
Двамата са в МБАЛ-Сливен, без опасност за живота са
Късо съединение в коледна украса е причината за възникване на пожар, при който са пострадали баща и син, съобщиха от Областната дирекция на МВР. Инцидентът е станал вчера в жилище в сливенския квартал "Клуцохор“. Сигналът е получен в 22,46 часа, произшествието е ликвидирано в 23,20 часа от 2 екипа на РСПБЗН-Сливен.
Пострадали са 39-годишен мъж и сина ме на 9 години, след като са вдишали дим при горенето. Двамата са успели да излязат от сградата, след което са откарани в МБАЛ-Сливен и настанени за лечение без опасност за живота. От МБАЛ "Д-р Иван Селимински"-Сливен информираха, че мъжът е бил настанен в отделението по реанимация, в момента състоянието му е задоволително, детето му също е в добро състояние тази сутрин.
Причинени са значителни материални щети в жилището. Унищожени са домашно имущество, бяла и черна техника, мебели, дограма и други. Причината за пожара е късо съединение в кабела на коледни лампички, част от украса, които са били в близост до горими материали.
БАБХ: Въвежда се пълен контрол върху вносното мляко
Технологични гиганти гонят 20 000 служители заради ИИ
Как да удължите живота на дрехите?
Слонове стъпкаха милионер в Централна Африка
Хегсет към Европа: Стига конференции – качвайте се на лодките за Ормуз
Иво Христов пресоли манджата: Български Орбан? Радев е Де Гол!
Обявиха имената на новите народни представители
Тези зодии имат шесто чувство
Чуждестранни студенти по медицина в БДУ представиха кулинарните традиции на четири континента
Как да почистите загоряла тенджера само с две съставки
Най-ревнивите зодии
Домашен трик за чиста фурна без тежко търкане
