Кметът на Камено: Благодаря на персонала в Русокастро, проявяват изключителна всеотдайност!
Служителите на Дома за възрастни с умствена изостаналост ще бъдат стимулирани от Общинския кризисен щаб
„Благодаря на персонала на Дома за възрастни с умствена изостаналост в Русокастро, че толкова всеотдайно си вършат работата. От 70-те служители нямаме нито един отказал да работи с ковид болни или такъв, който е изявил желание да напусне. Независимо, че един от техните колеги загуби живота си, а други 17 са болни, те проявиха решителност да помогнат в тежката ситуация”. Това каза пред Флагман.бг кметът на Камено Жельо Вардунски.
Той уточни, че на заседание на Общинския кризисен щаб е взето решение служителите на социалния център да бъдат стимулирани допълнително – по 1000 лева ще получат тези, които работят в ковид отделението на социалния център, а всички останали – по една работна заплата.
Социален дом в Русокастро "пламна" с Ковид-19, има един починал
Припомняме, че по препоръка на Общинския кризисен щаб в Камено бяха отделени два потока – на персонал, който работи със здравите потребители и такъв, който обслужва заразените с коронавирус. (ВИЖТЕ ТУК)
Осигурени са фургони, в които социалните работници ще могат да останат, докато огнището в Дома утихне.


България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
