Снимачната площадка на "Откраднат живот" - огнище на Ковид
Филип Буков и Любомира Башева са с положителни тестове, Марта Вачкова кашля лошо, Моню Монев снима и крие, че приятелката му е болна
В огнище на Ковид-19 се е превърнала снимачната площадка на сериала „Откраднат живот”. Актьорите от сагата, които все още не са пипнали коварния коронавирус, са изпаднали в паника, че могат да се заразят от свои болни екранни партньори.
Филип Буков и Любомира Башева са с положителни тестове, Марта Вачкова кашля лошо, Моню Монев снима и крие, че приятелката му е болна, отбелязва Уикенд.
„Някои колеги се държат доста безотговорно. Марта Вачкова се прибра от Дубай и още на другия ден дойде на снимки с болно гърло и кашлица. Започна да чупи ръце, че не знаела дали да си направи PCR тест. Слава Богу, веднага я изпратиха да се изследва. Моню Монев пък снима цели два дни преди да си признае, че приятелката му е вирусоносител. И него тутакси го накараха да иде в лаборатория и резултатът му се оказа положителен. Отстраниха го от работа и пренаредиха работния график. Най-разумно постъпиха Филип Буков и Любомира Башева. При първите симптоми отидоха за фарингеални натривки и се оказа, че също са покосени от китайския грип”, споделят служители, участващи в снимачния процес.
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
Пиян шофьор погуби тийнейджърка, влиза в затвора
Световен колос обяви трансфер на Мони Николов
Как да направим перфектни пържени картофи
17 години затвор за жестоко убийство
Завръща ли се на корта Карлос Алкарас
08/07/2026, Сряда 18:40
0
Как да приготвим майсторска шкембе чорба вкъщи
Андреа и Галена взривиха Слънчев бряг, качиха се заедно на сцената
Гръцката звезда Янис Плутархос идва в Поморие с грандиозно шоу и впечатляваща сценична продукция
Васил Божков атакува "Магнитски" в американски съд
„Тръпка за Световно“ навлиза във втората си половина с победители в над 15 града
БТПП с 16 конкретни предложения за спешна реформа в образованието
