Удар за палавата актриса от "Фермата" Даяна Ханджиева седмица преди финала
В събота вечер актрисата изгуби дуела срещу опонентката си Надежда Дочева
Броени дни преди големия финал на „Фермата“ 6, след зрелищна женска битка за оцеляване, Даяна Ханджиева напусна стопанството и надпреварата за голямата награда от 100 000 лева. В събота вечер актрисата изгуби дуела срещу опонентката си Надежда Дочева, въпреки че спечели повече битки на Арената. Даяна се представи отлично на въпросите за българските традиции и обичаи, вися по-дълго на хоризонтална греда и показа силна памет, като запомни и възпроизведе 25 последователни символа - постижение, което впечатли както участниците, така и водещите.
Въпреки че актрисата демонстрира повече знания, по-силна памет и по-голяма издръжливост, опонентката й Надя използва опита си в селскостопанската работа и се представи по-добре в силовите игри, на които бе поставила най-висок брой точки.
„Каквото ти направи най-добрият ти приятел, никой друг не може да ти го направи!", коментира Ханджиева. Въпреки това тя намери сили и разцелува разплакания, измъчван от вина Йордан.
„Не ти се сърдя, че ме прати в боя. Навън никога не съм знаела на какво съм способна, тук се изненадах от себе си. Добих една увереност, която цял живот ми е липсвала. С тази нова любов към себе си ще вървя напред и нагоре“, заяви на сбогуване актрисата.
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)

Красива и умна!
Браво Дани!
Злобарката Надежда заби и искриви хиляда пирона от злоба!
Не била за парите в предаването,а за какво си да правиш сирене ли простакела????!!!!
Трябва да си добра,а не да злобееш и ти си пострадала в живота!
Не си идеална,помисли върху това!
Колко зллбни коментари имаше срещу Милена,но ти на Милена на малкия пръс не можеш да се мериш,Милена е с образование адвокат ти ще и првиш сиренето цял живот,а тя ще си купува от най скъпото защото е учила има интелект и възпитание!
Много хора има от малките градове и села работливи повече от теб,но са с добри души,с не като теб злобари!!!!
Браво Даяна,ти си феномен!
Трябваше да я размажеш тази злобна жена Надя!
Тя и 1милион да спечели,пак ще е същата злобна и завистлива жена!
Ти си свободен,умен,интелигентна млада дама и каквото си искаш това ще правиш,а за Йордан не съжалявай той щом в ефир пред цяла България флиртува с теб какво остава в ежедневието,той е един комплексар който не заслужава дори да му говориш!
Годеницата му трябваше отдавна да го разкара,той няма никакво уважение!
Ако беше мъж на място,трябваше да ти каже,че е обвързан и че между вас не може да има нещо повече от едно познанство от фермата!
Чудя се как такъв човек е общински съветник!!!!!!
Годеницата му да бяга от него,той не заслужава уважение!
Не е достоен човек!