Вижте как изглежда Бургас в навечерието на Никулден
Празничното осветление озари центъра, стотици се стекоха край елхата
Бургас ще посрещне празника си – Никулден по изключително необичаен начин. Традиционно, навръх 6-ти декември, се пуска коледното осветление, но тази година, заради пандемията тържествата бяха отменени и нямаше церемониално „запалване” на елхата. Вместо това снощи светлините рутинно бяха пуснати. (ВИЖТЕ ТУК)
Вестта, че центърът се е потопил в същинска коледна приказка бързо се разнесе и тази вечер ври и кипи. Стотици, а може би и хиляди са бургазлиите, които в този момент са в района на площад „Тройката”.
Тази година там е разположен коледен базар, който привлича интереса на посетителите, но не толкова, колкото 18-метровата елха и атрактивните светлини по градското ларго. Напук на пандемията, без да се съобразяват особено със социалната дистанция и мерките за безопасност в центъра стотици се бутат, за да си направят снимка за спомен. Сериозен е интересът и към т.нар.”коледни къщички”, където се предлага греяно вино и луканки на скара.
60-годишен шофира с 2,76 промила алкохол в Бургаско
Активисти започнаха акция Робин Худ с кражби на храна от магазини във Великобритания
Млади бандити ограбиха жена в градския парк на Каблешково
Водката в Русия поскъпна рекордно през 2026 година
Баница със сирене за начинаещи
Среднощен вандализъм: Mъж наряза гумите на 36 автомобила и стреля по жена в карловското село Иганово
Земетресение с магнитуд 4.7 разтърси района край Крит
Сметка за вода от 840 евро разтресе блок в "Младост" 1
Слънчево време на 16 март - вижте кой празнува имен ден
Дневен хороскоп за 16 март 2026: Златен шанс за Рибите
Харисън Форд по-влюбен от всякога
Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква

Странджанските селяни нищо не може да ги спре.. Това е като рожден ден в ежедневието им.
Debelt never die!
Който има пари и си плати ще живее останалите навън на стълбите и каквото стане :) още още пътечки ще прилапам.