Смугли крадци си „набраха” играчки от градската елха на Приморско
И предишни години коледния символ в морския курорт е ставал обект на кражба
Три лица – на две смугли момчета и едно момиче бяха изобличени да крадат коледната украса от градската елха на Приморско.
Читател на Флагман.бг изпрати снимки на наглите крадци. Кадрите показват как те седят встрани от коледното дърво, наблюдават кога площадът ще е напълно празен и след това атакуват току-що украсената елха.
Задигат по няколко играчки, събират ги пред самата сграда на Общинска администрация и след като си „набират” достатъчно, тръгват в неизвестна посока.
Това не е първо посегателство върху коледния символ на Приморско и в предишни години е имало кражби, но никога толкова показна – посред бял ден.
Как да кажеш точно какво искаш в леглото
Вучич очаква Сърбия в ЕС до 2035 г.
Важен играч подписа нов договор с Ливърпул
Дрон на любител фотограф затвори за кратко въздушното пространство над летището в София
ЦИК утвърди протоколите за предсрочните избори на 19 април
Турция мисли дали да прати изтребители F-16 в Кипър
Апокалиптичните вярвания за "края на света“ стават все по-масови
Външно министерство призова българите в Ливан да напуснат страната
На борсата: Най-много поскъпват зелените чушки
Мъж с фалшива диплома се опитал да стане лекар в болницата в Лом
Българин плати 475 евро за рози, вие бихте ли дали толкова за своята любима
Двойки, които спират да правят това, се разделят

Е, питай отново къде отиват тия пари?
Като започнат да залесяват- отново може да питаш, понеже работят без пари и крадат се чудете къде отиват тия пари. Обикновено тия които крадат задават подобни въпроси.
Останалите знаят и не питат.
Хората са вложили общински средства и труд, за да е празнично украсена и да радва най-вече малките деца.
Няма опасност някое малко дете да посегне!